Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kerzami Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
375
Favori
1.333.917
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sepete ekleyince 24 dolara cikiyor. Liste fiyati oysa 9 dolar. Sebebini anlamadim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • freefalcon kullanıcısına yanıt
    Hocam charge 3 ayarında ondan daha ucuz 200 maksimum 250 tl ye kadar ne önerirsiniz ? Elimde de mifa a10 var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Hocam charge 3 ayarında ondan daha ucuz 200 maksimum 250 tl ye kadar ne önerirsiniz ? Elimde de mifa a10 var.
    Ayarında demelim de en yakın Element Mega var o fiyatlara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    R1280T modeli bu hafta elime ulaştı. Amazon.de den 140 USD'ye geldi. 85 TL de gümrük ödedim. Alt frekanslar çok kuvvetli değil, bu konuda bir beklentiniz olmasın. Ancak onun dışında gayet temiz bir sesi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Ayarında demelim de en yakın Element Mega var o fiyatlara.

Alıntıları Göster
    Hocam ilk sayfadaki incelemede ses kalitesi vasat demişssiniz. Yani benim anladığım mifa a10 bile ses kalitesinde bundan daha iyi. benim aradığım sanırım bu değil.
    bir de ses yüksekliği ses kalitesi vasatlığını kapatıyor demişssiniz bu kısmı anlamadım. Ses kalitesi vasat olduktan sonra benim hiçbir özellik bu eksiyi kapatmaz bence.
    ben tribitinceleminizi bekliyorumm. Birkaç ipucu verseniz iyi olur :) örneğin kinpse göre ya da mifa a10 a göre ses kalitesi bariz mi mesela?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyozgurluk -- 29 Nisan 2018; 2:14:43 >

• Hocam ona o parayı verene kadar xiaomi mi al bak keyfine,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • navigator_ N kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim,emin olamadım bir türlü kolay beğenemiyorum denemeden almak istemiyorum açıkcası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

oluv hiç mifa incelemesi yapmıyordu, sonunda a20' yi incelemiş;

https://www.youtube.com/watch?v=Q_YAkdJt-rU
    Forumdaki yorumlara istinaden, daha önceden tecrübem etmemiş olmama rağmen ve fiyatı da indirime girmiş diye MIFA A20 siparişi geçtim dün. A10 yorumları özellikle epey iyi forumda, A20'nin belki bir nezbe daha iyi olacağını ümit ettim fakat videodaki karşılaştırmalarda kaybeden taraf olmuş hep. Bir nevi hayal kırıklığı ile beklemeye başladım ürünü. Umarım karşılaştıracak başka bir cihazım olmadığı için tatmin eder...

• Mifa 10 kullanıcısıyım üründen çok memnunum. Sorulmuştur belki ama göremedim. Bu ürünlerle ilgilide pil kullanımı farklı öneriler okudum. En iyi şarj kullanımı sizce nedir? Şarjı tamamen bitirip mi etmeliyim?

• ben farklı günlerde toplam 3 tane aldım, hep 9,74 dolar ödedim, kampanya bitimine 3 gün daha var diyor, TR ye kargo bedava ancak vpn vs açıksa başka ülke seçili kalınca kargo ücreti ekliyor üzerine, sizde de böyle bir durum mu oldu acaba?

@Miharbi

valla videoda dediğiniz gibi kötü bir performans sergilemiş, yeni sipariş verdiyseniz ve henüz kargolanmadı ise iptal edin isterseniz, üzerine biraz daha koyup tribit tercih edebilirsiniz.

bir de şöyle bir şey var, bende şu anda mifa a10 var, ilk bluetooth hoparlörüm ve sesi, şu an için karşılaştırma yapacak hoparlörüm olmadığı için mükemmel geliyor. eğer kargo yola çıkmışsa, karşılaştırmalara pek takmayın, a20 nin de sesi çok iyi gelecektir.

edit:

oluv un karşılaştırma videolarında dinlediğimdem beri soul persona dinliyorum deli gibi, resmen aşık etti kendine :) benim gibi olan var mı:) hoparlörü de test etmek için çok iyi parçalar var, ses derinliği ve rengi çok detaylı.

https://soulpersona.bandcamp.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi renzokuken -- 29 Nisan 2018; 11:23:56 >

hocam sizce 29 dolara mifa a10 mu almalıyım ? 39 dolara mifa a20 mi ? aralarında ciddi ses kalitesi farkı var mı ? benim için önemli olan son ses bile açsam patlama olmasın ses net gelsin bass sağlam olsun kullanım amacım evde ve parka spor yapmaya gidiyorum koyacağım köşeye çalsın
  • quote:

Hocam ilk sayfadaki incelemede ses kalitesi vasat demişssiniz. Yani benim anladığım mifa a10 bile ses kalitesinde bundan daha iyi. benim aradığım sanırım bu değil.
    bir de ses yüksekliği ses kalitesi vasatlığını kapatıyor demişssiniz bu kısmı anlamadım. Ses kalitesi vasat olduktan sonra benim hiçbir özellik bu eksiyi kapatmaz bence.
    ben tribitinceleminizi bekliyorumm. Birkaç ipucu verseniz iyi olur :) örneğin kinpse göre ya da mifa a10 a göre ses kalitesi bariz mi mesela?

Alıntıları Göster
    Şimdi bir hoparlörün sesi diğerinden daha iyi dediğim zaman öbürü kalitesizmiş gibi algılanmaya başlanıyor öncelikle bunu aşmamız lazım. Mifa A10 u mesela düşük seslerde dinlemek daha zevkli Mega ya göre ama yüksek ses ve baslı bir şarkıda Mega çok daha iyi. Mega nın ses gücü Charge 3 ayarında bu yüzden ses kalitesi daha düşük olsa da Charge 3 ün 4 te biri fiyatına alınabildiği düşünülünce hiç kimseyi üzmez bu fiyata. Tribit A10 ve Kinps den daha kaliteli hatta düşük ses te Flip 4 ten de iyi gibi. Beni tek düşündüren pil ömrü. Şarj ettikten sonra 1 saat dinlemeden 1 tık düştü şarj...Tabi yüksek seslerde dinledim. Eğer çok yüksek ses aranmıyorsa ve şarj problem değilse şu an en iyi ürün Tribit bence F/P olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: Matias12

hocam sizce 29 dolara mifa a10 mu almalıyım ? 39 dolara mifa a20 mi ? aralarında ciddi ses kalitesi farkı var mı ? benim için önemli olan son ses bile açsam patlama olmasın ses net gelsin bass sağlam olsun kullanım amacım evde ve parka spor yapmaya gidiyorum koyacağım köşeye çalsın
    Son seste bozulmasın dendiği anda ikisini de tavsiye etmem, Tribit der geçerim

Hocam Tribit in maliyeti çok fazla bütçemi aşıyor(kargo ve vergi ücreti dahil 60 dolar) :/ mifa a10 mu a20 mi diye sorayım ozaman

• eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    sony srs-xb30 bi incele. idefix de 430 filan charge 3 den daha iyi diyo cogu kısı ses olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matias12

Hocam Tribit in maliyeti çok fazla bütçemi aşıyor(kargo ve vergi ücreti dahil 60 dolar) :/ mifa a10 mu a20 mi diye sorayım ozaman
    Şu anki fiyatlarda A20 daha mantıklı. Tribit bende 52$ görünüyor toplamda. Gümrük limiti düşünce fiyat biraz arttı ama bu parayı hak ediyor kesinlikle ses kalitesi olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: kingodisco09

sony srs-xb30 bi incele. idefix de 430 filan charge 3 den daha iyi diyo cogu kısı ses olarak.
    baktım youtube da charge 3 den daha iyi deniliyor bir de yurtdışı fyatı ile aynı idefixdehttps://www.youtube.com/watch?v=nMF4zn0hJOM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyozgurluk -- 29 Nisan 2018; 21:53:46 >
  • quote:

baktım youtube da charge 3 den daha iyi deniliyor bir de yurtdışı fyatı ile aynı idefixdehttps://www.youtube.com/watch?v=nMF4zn0hJOM

Alıntıları Göster
    Onu diyenler genelde Sony fanları...Adamlar video yu bile izlemeden Sony wins yazıyorlar direk...XB20 Flip den daha iyi diyorlardı benim yaptığım testte Flip 4 farkla üstün çıktı...

Şunda da xb30 sesi daha yüksek gibi charge 3 ten ama benim favorim halen flip 4. O boyuttan o ses inanılmaz
    https://m.youtube.com/watch?v=oc_Qf7EEERE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agtr -- 29 Nisan 2018; 22:35:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Onu diyenler genelde Sony fanları...Adamlar video yu bile izlemeden Sony wins yazıyorlar direk...XB20 Flip den daha iyi diyorlardı benim yaptığım testte Flip 4 farkla üstün çıktı...

Alıntıları Göster
    Birçok yorumu okumaya çalışıyorum nedeni ile yazan birçok yazı var neden sony olduğu hatta ikisine de sahip olup sony diyen de var. Bilemedim.
  • 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.