Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bluetooth Driverini Bulamıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
53
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    19 Mesaj
    Merhaba. Elimde Rain Usb Bluetooth BT-100M var. Cdsini kaybettim. Driverını bulamıyorum. Usb bluetoothu taktığımda 'Bu bilgisayara takılı usb aygıtlarından birisi çalışmadığından windows aygıtı tanıyamıyor' hata iletisini alıyorum. Fakat laptopumun usb girişlerinde bir sıkıntı yok. Yardımlarınızı bekliyorum.

|
    |
    Aygıtı taktığında aygıt yöneticisine girip aygıta sağ tıklayıp özelliklere gir. Açılan pencerede ayrıntılar sekmesine geç. Aygıt açıklamasını donanım kimlikleri yap. Alttaki boşlukta karışık yazılar çıkar, Üsttekini kopyalayıp drp.su sitesindeki arama çubuğuna yapıştır. Bak bakalım lazım olan sürücüler listelenecek mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    Donanım kimliklerini seçtiğimde 'USB\UNKNOWN' çıkıyor. Göstermiyor donanım kimliğini. Aygıt açıklamasında da 'UNKNOWN' yazıyor. Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. (Kod 43) yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut1659 -- 9 Mart 2017; 20:38:13 >
    |
    |
1
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
üniversite
son dakika
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.