Şimdi Ara

BlueStacks ile Android Uygulamalarınız Artık Bilgisayarınızda (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
8
Favori
101.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bendede yükleniyor ekranında takılı kalıyor herşeyi denedim bilgisi olan varsa teamviewer dan halletsin lütfen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekirkurt66

arkadaşlar bendede yükleniyor ekranında takılı kalıyor herşeyi denedim bilgisi olan varsa teamviewer dan halletsin lütfen...

kendi sitesinden 100 küsur mb lık dosyayı indir kur düzelir. beta sürümlerinde onu yapıyordu. yada program ekle kaldırdan app player ı kaldır tekrar yukle. yukleme sırasında ınternetten dosya ındırıp kuracak. ozaman calısır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Vincenzo-

arkadaşlar arkadaşımın pc sine yüklemeye çalışırken pc de 2gb hdd boş alan yok uyarısı veriyor.oysa hdd bomboş bir türlü çaresini bulamadım

ram den bahsediyor olabilirmi? ram kaç
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: neofobic

quote:

arkadaşlar arkadaşımın pc sine yüklemeye çalışırken pc de 2gb hdd boş alan yok uyarısı veriyor.oysa hdd bomboş bir türlü çaresini bulamadım

ram 1.87 gb ama ram olsa neden free space disk desin değil mi?

valla olabilir hocam, ben bunda değil farklı bikaç programda bu şekilde free space hatası almıştım ram çıktı. oyuzden direk aklıma bu geldi. 2 gb ram ile pc de kullanan varsa onlara sormak lazım. eger kullanabılıyorlarsa ram degıldır. benım pc de 4 gb oldugu ıcın boyle bır sorunla karsılasmadım acıkcası. birde kendi sitesinde bununla ilgili bir soru var, sanırsam sen açmışsın

• quote:

quote:

quote:

ya birde şöyle diyeyim
    biz önce yükledik sorunsuz bir biçimde hiç hata vermedi
    daha sonra silip yeniden kuracaktık silmede sorun çıkardı program silinmedi ama silindi gibi gözüktü diyeyim
    ondan sonra bu hata almaya başladık
    acaba tam olarak silinmedimi?
    birde nasıl sileceğiz program denetim masasında yok klasörüde yok

programı yükledikten sonra program ekle kaldıra 2 tane dosya atıyor. birtanesi app diğeri notication center şeklinde. ikisinide kaldırdığından emin ol tekrar yükle. yine olmazsa daha garanti seçenek olan sistemi programdan önceki haline geri yükliyebilirsin

• Programı kurdum ama bir app'i kurmak için çift tıkladığım zaman 'no internet connectivity. please check your internet connection' gibi birşey yazıyor cözüm bulan var mı ?
  • deneyelim bi
  • çok sağol usta yaptım ama başka bi sorun daha var : sanal pc kurduktan sonra bluestacks ı yükledim ama açılırken yeşil bi ekran oluyor ve hiç bişeye basamıyorum
  • quote:

çok sağol usta yaptım ama başka bi sorun daha var : sanal pc kurduktan sonra bluestacks ı yükledim ama açılırken yeşil bi ekran oluyor ve hiç bişeye basamıyorum

sanal pc üzerine neden yükledin ki bunu. sanal pc üzerinden sistem gereksinimlerini karşılamaz bu program. sanal pc, fiziksel donanım üzerinden sanal donanım oluşturur. örneğin senin sorunun da ekran kartı belleğinin yetersizliğinden kaynaklanıyordur muhtemelen. sanalpc ayarlarından ekran kartı belleğini programın ihtiyaç duyduğu seviyeye getirip tekrar dene. ama dediğim gibi normal pc deki performansı alacağını sanmıyorum.
  • arkadaşlar ben pc nin klavlesini aynen kullanmak istiyorum. mausla yazıları tek tek tıklayıp whatsapp tan yazışmak zor oluyor bana yardımcı olurmusunuz bu mümkünmü nasıl yapabilirim bunu kalvyemi kullanarak yazışmak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sempatik_gara

arkadaşlar ben pc nin klavlesini aynen kullanmak istiyorum. mausla yazıları tek tek tıklayıp whatsapp tan yazışmak zor oluyor bana yardımcı olurmusunuz bu mümkünmü nasıl yapabilirim bunu kalvyemi kullanarak yazışmak istiyorum.

yazışabilirsin zaten sorun olmaz, sen yazı alanına bir kez tıklarsan alttan klavye çıkar ama yinede yazabilirsin. sadece ingilizce düzende olduğu için, örneğin nokta için "ç" ye basman lazım yada "i" için "ı" ya basman lazım. normalde yazışacağın kişiye tıkladığında direk yazmaya başlayabilirsin pc nin klavyesinden.
  • quote:

quote:

arkadaşlar ben pc nin klavlesini aynen kullanmak istiyorum. mausla yazıları tek tek tıklayıp whatsapp tan yazışmak zor oluyor bana yardımcı olurmusunuz bu mümkünmü nasıl yapabilirim bunu kalvyemi kullanarak yazışmak istiyorum.

yazışabilirsin zaten sorun olmaz, sen yazı alanına bir kez tıklarsan alttan klavye çıkar ama yinede yazabilirsin. sadece ingilizce düzende olduğu için, örneğin nokta için "ç" ye basman lazım yada "i" için "ı" ya basman lazım. normalde yazışacağın kişiye tıkladığında direk yazmaya başlayabilirsin pc nin klavyesinden.

tamam hocam onu anladımda ben klavyeyi etkin bir şekilde on parmak kullanarak yazmak istiyorum. i ye basıyorum virgül ş de nokta atgr+q yapıorum başka şey çıkıyor ı ya basıyorum i oluyor. aynı klavyede yazığımın orada çıkmasını istiyorum bu mümkn değilmi

• quote:

quote:

quote:

tamam hocam onu anladımda ben klavyeyi etkin bir şekilde on parmak kullanarak yazmak istiyorum. i ye basıyorum virgül ş de nokta atgr+q yapıorum başka şey çıkıyor ı ya basıyorum i oluyor. aynı klavyede yazığımın orada çıkmasını istiyorum bu mümkn değilmi

ayarlara girdiğinde klavye ayarlarını değiştir/dil ve klavye ayarları/pyhsical keyboard layout a girince oradan yapabiliyorsun fakat yukarıda da dediğim gibi ingilizce var türkçe seçenek yok. dolayısı ile şimdilik bukadarıyla idare edicez. ayrıca çok zor olmasa gerek, ıngılızce olarak yaz bişey olmaz. kendi telimde de ingilizce klavye kullandığım için açıkcası hiç zorlanmıyorum. ama seni bilemem tabi. güncelleme falan olursa belki koyarlar türkçe seçenek. bu arada "@" işareti için shift+2 yapman lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neofobic -- 13 Şubat 2013; 16:15:43 >

• Peki cok tesekkur ederim sagolun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Peki cok tesekkur ederim sagolun..

rica ederim
  • Arkadaşlar bişey sorucam RAİL RUSH gibi bir oyunda örnek sağa doğru hafif esneme yapılan yerler var , orada Mouse ile tıkladığım anda raydan düşüyor , acaba birden fazla dokunulması gereken yer olunca nasıl ayarlıyoruz .
  • quote:

quote:

çok sağol usta yaptım ama başka bi sorun daha var : sanal pc kurduktan sonra bluestacks ı yükledim ama açılırken yeşil bi ekran oluyor ve hiç bişeye basamıyorum

sanal pc üzerine neden yükledin ki bunu. sanal pc üzerinden sistem gereksinimlerini karşılamaz bu program. sanal pc, fiziksel donanım üzerinden sanal donanım oluşturur. örneğin senin sorunun da ekran kartı belleğinin yetersizliğinden kaynaklanıyordur muhtemelen. sanalpc ayarlarından ekran kartı belleğini programın ihtiyaç duyduğu seviyeye getirip tekrar dene. ama dediğim gibi normal pc deki performansı alacağını sanmıyorum.

başka bi yolu yokmu mesela android sdk , youwave gibi ustam

• winat9 deneyen oldumu hiç çalışıyormu
  • quote:

quote:

quote:

başka bi yolu yokmu mesela android sdk , youwave gibi ustam

valla yanlıs yönlendirmiyim seni hiç denemedim, bir dene istersen. bir bilgim yok youwave ve sdk hakkında

• quote:

Orijinalden alıntı: MarjinaL_Kedi

winat9 deneyen oldumu hiç çalışıyormu

evet çalışıyor bizzat kullanıyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.