Şimdi Ara

BlueStacks ile Android Uygulamalarınız Artık Bilgisayarınızda (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
8
Favori
101.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • real racing 3 kurulmuyor.sd kartta yer yok diyor bunun boyutunu nerden ayarlıyoruz ? harddisk boş halbuki
  • Program bende de açılmıyor.Ne yapmam lazım, acil yardımcı olurmusunuz?
  • Ben programı orjinal sitesinden indirdim kurarken hata veriyor
  • Merhaba
    Programı kurmak için tıklıyorum installer a ''BlueStacks İnstaller Çalışmayı durdurdu.'' şeklinde bir hata alıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. Çok farklı siteden indirdim hepsinde aynı sorun. Virüs programını kapatıp, yönetici olarak çalıştırdım ama ne yapsamda olmuyor.
     BlueStacks ile Android Uygulamalarınız Artık Bilgisayarınızda
  • bi türlü kurulmadı meret yahu
  • tamam kurdum sdn de birisi önermiş

programı yönetici olarak kurun

sonra program kaldırma sayfasından sadece bluestack apk yı kaldırın sonra tekrar yönetici olarak kurun bu şekilde çalıştı...
  • Arkadaşlar bendede önce açılmıyordu burdaki mesajlar doğrultusunda düzelttim.
    Şimdi bir sorunmum var oda Watsaap watsapı silmek istiyorum ama silemiyorum
    Uygulama nasıl silinir ?
  • Arkadaş indirdim ama istedigim programları yüklemiyor mesela 'instagram' getjar dan indirmeyi denedim google playdende bu sefer de telefondan gir bilmem ne uyarı verdi yani sitelerde bilgisayara değil telefona indiriyor istedigim programı kullanamıyorum
  • Beyler programı küçültmek istiyorum gözlerim yoruluyor ????
  • Çok iyimiş bu be :)
  • Arkadaşlar bende aynı sorunla karşılaştım sorun çözüldümü hepsini okuyamadım ama 2 gb lık ek hafıza kartı gerekiyor uyarısı geliyor yüklenirken yardımcı olurmusunuz??
  • Arkadaslar ben lokasyon kullanan bir program calistirmak istiyorum nasil yapilabilir acaba proframdan harita acacagim ama acamiyorum gos olmadigi icin yabanci kaynaklarda biseylerden bahsetmisler fakat ben tam olarak birsey anlamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne yaptıysam çalışmadı diğer yöntemler boş buyrun indirin çalıştıhttp://www.4shared.com/get/RuCWRzuO/xyracliuscom_bluestacks_hd_app.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: mharman21

ne yaptıysam çalışmadı diğer yöntemler boş buyrun indirin çalıştıhttp://www.4shared.com/get/RuCWRzuO/xyracliuscom_bluestacks_hd_app.html

kardeşim whatsup kullanmak için telefon rehberini bluestack'a nasıl aktarabilirim ?
  • winat9 yeni versiyonunu kullanabilen oldu mu? ben yükleyemiyorum
  • Whatsapp kurdum fakat telefon numarasını girdikten sorna ekran hafif kararıyor ve öyle kalıyor. Bu sadece burda değil ayarlara falan girdiğimde de yapıyor. Sizde böyle bir şey oluyor mu?
  • Bluestack installation is corrupt diyor hocam? Ve program açılmıyor.Sildim yükledim yine olmadı.Uyuz etti.Çok güzel olucaktı halbuki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 8 Aralık 2013; 16:42:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman Beyond

Bluestack installation is corrupt diyor hocam? Ve program açılmıyor.Sildim yükledim yine olmadı.Uyuz etti.Çok güzel olucaktı halbuki

kendi sitesinden 100 küsur mb lık dosyayı indir kur düzelir. beta sürümlerinde onu yapıyordu. yada program ekle kaldırdan sadece app player ı kaldır tekrar yukle. yukleme sırasında ınternetten dosya ındırıp kuracak. ozaman calısır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neofobic

quote:

Bluestack installation is corrupt diyor hocam? Ve program açılmıyor.Sildim yükledim yine olmadı.Uyuz etti.Çok güzel olucaktı halbuki

kendi sitesinden 100 küsur mb lık dosyayı indir kur düzelir. beta sürümlerinde onu yapıyordu. yada program ekle kaldırdan sadece app player ı kaldır tekrar yukle. yukleme sırasında ınternetten dosya ındırıp kuracak. ozaman calısır.

Saolasın hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: neofobic

quote:

Kendi sitesinden 100 mblık dosyayı bulamadım. 9 mb küsürlük bir dosya indirtiyor. İsmi şu şekilde. BlueStacks-SplitInstaller_native

100 küsür mblık dosyayı cepten indirip bilgisayara atacağım zaten. Farklı bir sistem denemeye çalşıyorum. Çünkü Evbilgisayarı değil.

Link veya yönlendirme yapabilir misin dostum?? Teşekkürler...

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.