Şimdi Ara

BlueStacks ile Android Uygulamalarınız Artık Bilgisayarınızda (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
8
Favori
101.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkürler dediğiniz gibi yaptım sorun kalmadı
  • ben de o sorunu bu şekilde çözdüm ama hiçbir oyunu bulamıyor ki bağlantınızı kontrol edin filan diyor...

apk olarak atsak onu nasıl yapcağız ozaman çalışır mı ?
  • esesmet ve xmrtx arkadaşlar çok sağolun, iki haftadır uğraşıyorum sayenizde çözdüm, programla beraber yüklenmesi gereken runtime dosyaları kurulumla direk gelmiyor çok saçma ama kaldırıp yeniden kurunca aklına geliyor setup dosyasının, ohbe çözüldü ya biraz tadını çıkartayım :D
  • google playe girdiğinizde pc den bu programla telefonunuz samsung n7000 oluyor t-mobile olarak, türkiyede bazı uygulamaları indiremiyorsunuz telefonuda silemedim öyle kaldı iphone kullanıyorum pc dede android uygulamalarını karşılaştırmak için kurmuştum
  • Bende Yükleniyor diyor fakat bir ilermleme yok sorun ne olabilir ?
  • Beyler sürüm gt-9100 için 2.3.4 gösteriyor bunu güncelleme şansım var mı program içerisinde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi envercan07 -- 11 Ocak 2013; 22:28:04 >
  • uygulama nasıl arıyoruz?yop 25 içinde whatsapp var ama indirmiyor birde çok az uygulama var size de böyle mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottmn -- 16 Ocak 2013; 22:45:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmrtx

Yükleniyor sorunu yaşayanlar program ekle kaldıra girip sadece bluestack app manageri silsin ve programı baştan yüklesin kısa bir süre data indirip sorun çözülecek.

çok teşekkürler dostum sayende düzeldi
  • Merhaba arkadaşlar.. benim merak ettiğim bir kaç husus var.. ben pc e indirdiğim apk uzantılı fifa yada pes oyunlarını bu programdan nasıl oynayabilirim?
  • arkadaşlar bende de bluestacks no app found please check network connectivity hatası veriyor bunu nasıl aştınız?
  • Yükleniyor..da takılma sorununa çözüm; Bluestacs app i sil programı bir daha kur düzeliyor..
  • arkadaşlar program gayet kullanışlı epeydir kullanıyorum whatsapp olsun tango olsun bunları rahatlıkla kullanırken sadece webcam özelliğini kullanamıyorum ayarlarını bilen varmıdır? bu program üzerinde webcam çalıştırabilen varmıdır desek daha doğru olur
  • Kuruyorum şuan. Whatapp yapabilirsem ne ala ancak telefonum akıllı değil yani denemek için kuruyorum olursa burdan biraz whatsapp takılırım sonra yeni tel alacağım zaten şimdilik bunu yapmam şart yalnız whatsapp girmem gerekiyor bi sorunum olur mu? yükleniyorda hata verdi tekrar kuruyorum şuan umarım sorun çıkmaz bidaha. sonra whatsapp yükleyip kullanmaya başlamayı ümit ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: EndlessPowerr

arkadaşlar bende de bluestacks no app found please check network connectivity hatası veriyor bunu nasıl aştınız?

aynı hataaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: StrangeEmptiness

quote:

Orijinalden alıntı: EndlessPowerr

arkadaşlar bende de bluestacks no app found please check network connectivity hatası veriyor bunu nasıl aştınız?

aynı hataaa

silip yükleyeynce düzeld bende sen de öyle yap hocam
  • arkadaşlar Whatsapp rahatlıkla kullanılıyor sadece kuruluşta mesaj göndermeye çalışıyor gönderemeyince call me diyorsunuz ve sizi arıyorlar 6 hane şifreyi girince artık kullanmaya başlayabilirsiniz. ben hala webcam sorununu aşamadım bu konuyla ilgili bilgisi olan varmı?
  • whats app suanda bile kullanıyorum pc'den ayarladım tamamdr webcamden foto cekebılıyorum vıdeo kayıt ses hıcbıseyde sorunum yok sorunu olanlar ısterse ozelden mesaj yazsın yardımcı olayım
  • ya ben yükledim sonra hata aldım kaldırdım,şuan tekrar kurmaya çalışıyorum fakat "download is still in progress" hatası alıyorum,çözemedim neden böyle bir hata veriyor.
  • Programı kurdum ama bir app'i kurmak için çift tıkladığım zaman 'no internet connectivity. please check your internet connection' gibi birşey yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: | OMG! |

ya ben yükledim sonra hata aldım kaldırdım,şuan tekrar kurmaya çalışıyorum fakat "download is still in progress" hatası alıyorum,çözemedim neden böyle bir hata veriyor.

your unistaller kur notifaction center var onu unistaller yardıymıyla kaldır bluestackla ilgili herşeyi silcek bilgisayardan o zaman tekrar kurabilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.