Şimdi Ara

BLUE SQUARE BET PREMİER-NORTH-SOUTH EN DİPTEN KARİYER YAPMA VE TARTIŞMA DERNEĞİ(ve diğer alt ligler) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
556
Cevap
2
Favori
17.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gamesın içinden save ye çift tıklıyorum ama hata verıyo the save game is compressed dıe hata verıyo

uncheck compress save games option ın the preferences... dıe devam edıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

hocam kullanmayın şu programı ya hile oluyor resmen.

bostona yardımcı antrenor arıyorum kımse gelmek ıstemeyınce son çare burdan bulcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxsead

gamesın içinden save ye çift tıklıyorum ama hata verıyo the save game is compressed dıe hata verıyo

haa tmm söylemeyi unuttum, oyuna gir prefencess(tercihlere gel compress save game seçeneğindeki tiki kaldır(kayıtlı oyunu büz sıkıştır gibi bişey yazması lazım türkçesi) sonra bir kere save yap oyunu, çözüm tmmdır
  • Bu arada scoutum sayesinde iki tane oyuncu buldum. Güzeller hepsi. Scoutun özellikeri ise 7-8 ya da 8-9 gibi bir şey. Yine de buluyor iyi bir şeyler.

Ekleme: Scoutum buldu bunu. 'Ilias Aspridis' albilen varsa kaçırmasın. Markajı iyi, kafa vurması iyi. Pozisyon alması iyi. Fiziği iyi. Tek sorunu Tackling 8 ama o da lige göre iyi sayılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FearMaster -- 10 Şubat 2011; 12:21:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

quote:

gamesın içinden save ye çift tıklıyorum ama hata verıyo the save game is compressed dıe hata verıyo

haa tmm söylemeyi unuttum, oyuna gir prefencess(tercihlere gel compress save game seçeneğindeki tiki kaldır(kayıtlı oyunu büz sıkıştır gibi bişey yazması lazım türkçesi) sonra bir kere save yap oyunu, çözüm tmmdır

ya onu bulamadım ama ayarlara gırıp kayıtlı oyunun sıkıstırılması tikini kaldırıp onayladım sonra kaydettım ama genıe de gene aynı hatayı verdı tercıhler tam olarak nerde

• quote:

quote:

quote:

ya onu bulamadım ama ayarlara gırıp kayıtlı oyunun sıkıstırılması tikini kaldırıp onayladım sonra kaydettım ama genıe de gene aynı hatayı verdı tercıhler tam olarak nerde

tamam dostum hallettımm tesekkurler pekı oyuncu veya personel nasıl bulucam onuda anlatırsan çok makbule geçer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Genç Yiğido -- 10 Şubat 2011; 12:34:53 >

• ben de açtım bir kariyer yeniden donchester ı aldım. 2 tane koç/oyuncu statüsünde üst düzey futbolcu getirdim fransadan. tavsiye ederim çok iyi oyuncular çok ucuza geliyor. yaşlılar ama 2 sene idare ederler beni. hem koç da aradan çıkmış oluyor.
  • siz bu oyuncuları nasıl keşfettiniz ve hangi özelliklerine göre alıyorsunuz ben AFC Telford ile başlayabilirim belki
  • quote:

quote:

quote:

quote:

tamam dostum hallettımm tesekkurler pekı oyuncu veya personel nasıl bulucam onuda anlatırsan çok makbule geçer

oyuncu arama yeri, personel arama yeri ayrıdır.

ikisi içinde potansiyel yetenekten arama yap ve boşta olsunlar.türkçe sanırım scoutun sorun olmaz.

oyuncu için örnek veriym,

pot.yeteneğe geliyosun,

ligin düşük olduğu için mesela 100-200 arası yaz pot. yet. kısmına, bide diğer seçenekleri biraz araştır bulursun free transfer(boştaki oyuncular) seçeneğini bul aramaya bas arasın.

bulduklarından işine yariycaklara imza attır.burda dikkate alman gereken şeyler potansiyel yeteneği, mevcut yeteneği ve yaşı.illede genç olmak zorunda eğiller o ligde 40 yaşında adam bile yetenekliyse iş yapıyo gerçi ama diyelim adamın potaniseli yüksekse onu hemen oynatmak için olmasada 1-2 sene geliştirmek için takımda tutmanda yarar var nasıl olsa bedava ve yüksek maaş istemezler fazla.

personelde aynı şekilde 150-200 arası pot. yetenek yez boş ve genç personelleri alabilirsin sadece çünkü ligimiz düşük.

• quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

siz bu oyuncuları nasıl keşfettiniz ve hangi özelliklerine göre alıyorsunuz ben AFC Telford ile başlayabilirim belki

oynayarak keşfettim bir çoğunuda scoutta saatler harcayarak

ilk mesajdaki oyunculara bak mutlaka.Oliver Nicholas 4.ligde bile yıldız 8 e yakın ortalamayla oynuyo onu özellikle tavsiye ederim.

bide telford alcaksan küçük bi ipucu james lawrie ve liam murray ı her maç oynatmaya bak genç ve yetenekliler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

siz bu oyuncuları nasıl keşfettiniz ve hangi özelliklerine göre alıyorsunuz ben AFC Telford ile başlayabilirim belki

oynayarak keşfettim bir çoğunuda scoutta saatler harcayarak

ilk mesajdaki oyunculara bak mutlaka.Oliver Nicholas 4.ligde bile yıldız 8 e yakın ortalamayla oynuyo onu özellikle tavsiye ederim.

bide telford alcaksan küçük bi ipucu james lawrie ve liam murray ı her maç oynatmaya bak genç ve yetenekliler.

oyuncuları bilmediğimden antrenöre sordum

• antrenörlere ben çok güvenmiyorum ya hislerimi takip ediyorum
  • takıma kazandırdığım oyuncular.
    2 tane daha benzer oyuncu var onlarıda alırsam müthiş olacak.
    yüksek maaşlı oyuncuları bedavaya elden çıkardım bunlara imza attırabilmek için mecburen. kötülerin iyileri gitti bu nedenle. çok kötüler ve yeni gelen yıldızlar ile harmanlayıp üst lige çıkmaya çalışacağız artık.

• @Furkan Yağız
    Ha unutmadan sana dunden beri msnden ulaşamıyorum gorunce ulaş bana.

• İtalyadan oynamak isteyenler Pro Vercelli takımını alabilir, gayet iyi bir tarihi var.
  • http://img703.imageshack.us/i/tommurrayreportsscoutre.png/
    Tom Murray hani bahssetiğim çocuk bu scout raporu profili koyarım ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpreXX

@Furkan Yağız

hocam tebrikler, benim oyuncularından bikaçını almışsın bayada gol fln atmışlar sevindim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SpreXX

@Furkan Yağız

hocam tebrikler, benim oyuncularından bikaçını almışsın bayada gol fln atmışlar sevindim

ilk transferlerim senin oyuncular zaten

• Galler liginde profil açtım, açmaz olaydım. La Liga golleri yiyip duruyorum. yediğim tüm goller aşırtma vuruş ve frikikle doksana. Adam akıllı orta kafa gol ne bileyim çalım şut yok. Takım adı Carmarthen. Ama kuzey irlanda ligine geçicem bu sarmadı. Allah bana sabır versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_PoweR

Galler liginde profil açtım, açmaz olaydım. La Liga golleri yiyip duruyorum. yediğim tüm goller aşırtma vuruş ve frikikle doksana. Adam akıllı orta kafa gol ne bileyim çalım şut yok. Takım adı Carmarthen. Ama kuzey irlanda ligine geçicem bu sarmadı. Allah bana sabır versin.

o tarz liglerde oynamak cidden çok zor.Bende izlanda liginde 7 sene oynamıştım 2 gram ünümüz artsın diye kafayı yemiştim.ingiltere alt ligleri ideal çünkü premier lig yolu açık oluyo oyuncular fln burun kıvırmıyo çok fazla.izlanda liginde ne yetenekler bulmuştum gelmiyolardı.

bence ingiltere 6.liginde başla kuzey irlanda ligi daha beter bile olaiblir

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.