Şimdi Ara

BLUE SQUARE BET PREMİER-NORTH-SOUTH EN DİPTEN KARİYER YAPMA VE TARTIŞMA DERNEĞİ(ve diğer alt ligler) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
556
Cevap
2
Favori
17.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Patatesli Çay

takım tavsiyesi edebilecek varmı ingilterenin en düşük liginden

Hocam Bence ChelmsFord City'yi al! Çok zekli bir takım
  • Ben Luton Town ile oynuyordum, zevkli gidiyordu.
  • Ben de Fenerbahçe kariyerim bitince alt ligden bir takım alacağım ama Türkiyeyi tercih ederim sanırım. Baya zordur herhalde, Türkiye yabancı sınırıyla daha da zor olabilir.
  • mansfield town ile dün premier lige yükseldim.baya zor oldu ama oldu.ama premier ligde averaj takımı olabiliriz :(
  • en zevkli ligler bence
  • Halifax Town'ı aldım hadi bakalım.
  • olum hayatım boyunca fm oynamaya çalıştım. lan hangi takımı alırsam kötü gidiyorum. arkadaş nasıl o kadar yükselmiş yardım edin allasen ya
  • Oynayacağım yoktu başlattınız beni de, Alfreton Town'la başlıyorum yarın yazarım ilk izlenimleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Piojo

Oynayacağım yoktu başlattınız beni de, Alfreton Town'la başlıyorum yarın yazarım ilk izlenimleri.

La niye up yaptın benide başlatacan
  • Bende İskoçya 1.liginden Falkirk aldım.İlk sezon bütün kupaları kazandım.Şimdi İskoç Premier Ligindeyiz.Lyle Taylor ı şiddetle öneriyorum.30 maç 24 gol attı bende.
  • Başlayasım geldi
  • Ve başladım kariyere Alfreton'u aldım.Forvet konusu sıkıntılı bir önceki maçta 7-8 tane karşı karşıya pozisyonum var hepsini kaçırdılar çift forvet oynatıyordum çift forvette sıkıntı oldu bende 4-5-1'e döndüm ofansif olarak diziliş şöyle :

BLUE SQUARE BET PREMİER-NORTH-SOUTH EN DİPTEN KARİYER YAPMA VE TARTIŞMA DERNEĞİ(ve diğer alt ligler)

Futbol orta saha ile kazanılır mantığım şuanlık iyi gidiyor transfer olarak Chesterfield'den Craig Clay'i aldım.Şuanlık forvetlerde idare edeceğim gibi geliyor en azından devre arasına kadar şuan eksik yok diyebiliriz dediğim gibi tek sorun forvetlerin karşı karşıya pozisyonlardaki beceriksizliği şimdilik iyi gidiyor.Orta sahada ki oyuncuların hepsini atak olarak ayarladım.Duruma göre Defansif olarak oynatıyorum bekler konusunda bekleri fazla hücuma çıkartmıyorum defansif olarak oynuyorlar.Lige başlayacağım hazırlık maçlarını 1-0/1-0/3-1 şeklinde kazandım.Takım eyiye gidiyi

• weyy bu konu hala canli mi ? waybe
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

weyy bu konu hala canli mi ? waybe

Bu konuyu okuyarak FM ogrendim ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alfreton Town la 3. sezonum olucak.

3 m bütçem var,
  • OnuÇekmeBunuÇek kullanıcısına yanıt
    Tebrik
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.