Şimdi Ara

BLUE SQUARE BET PREMİER-NORTH-SOUTH EN DİPTEN KARİYER YAPMA VE TARTIŞMA DERNEĞİ(ve diğer alt ligler) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
557
Cevap
2
Favori
17.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 fazla averaj farkıyla 77 puanla şampiyon oldum. hele son 2 maçı da kaybettim. özellikle son maç bir gözüm maçta diğer gözüm diğer maçın skorunda neyseki rakip de berabere kaldı şampiyonluğumu ilan ettim. ancak kalpten gidiyordum son dakikada rakibin maçını takip ederken 90. dakikada adamı sakatlanmış onun bildirisi geldi. dedim aha attılar golü meğersem adam sakatlanmış.

BLUE SQUARE BET PREMİER-NORTH-SOUTH EN DİPTEN KARİYER YAPMA VE TARTIŞMA DERNEĞİ(ve diğer alt ligler)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 11 Şubat 2011; 11:57:44 >

• ya yeniliyorum hep
  • Npower 2. Ligdeyiz.

BLUE SQUARE BET PREMİER-NORTH-SOUTH EN DİPTEN KARİYER YAPMA VE TARTIŞMA DERNEĞİ(ve diğer alt ligler)

Neyseki 3 tane regen çıktıda bizi kurtardı.

Lig : Kazandık
    Fa cup : Çeyrek final
    Fa trophy : finaldeyiz oynamadım daha

• beyler ben takım ayarlarından kontrat yenılemelerını yardımcım yapsın dıyorum ama bırak yenılemeyı teklıf bıle etmıyor oyunculara nasıl olcak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

ya yeniliyorum hep

yama 1.1 mi 11.2 mi? 11.2 de sürekli kaybetme problemi var.
  •  BLUE SQUARE BET PREMİER-NORTH-SOUTH EN DİPTEN KARİYER YAPMA VE TARTIŞMA DERNEĞİ(ve diğer alt ligler)

2.sezonda lig 2 ye çıktık ama fınansal sorunlarla çok boğustuk dıyebılırım son maçta play off a gırebıldık sansımızında yardımıyla lıge çıktık karıyerı ağırdan alıyorum turkçe yama çıksın dıye ama o da çıkmıycak anlasılan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Genç Yiğido -- 13 Şubat 2011; 14:34:02 >

• Ben de tekrar başladım Boreham Wood ile. Kısa bir tecrübe yaptıktan sonra baştan başladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan Yağız

Ben de tekrar başladım Boreham Wood ile. Kısa bir tecrübe yaptıktan sonra baştan başladım.

• Bu kadar alt liglerde oynamak cidden sabır işi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SIRLI

Bu kadar alt liglerde oynamak cidden sabır işi.

sabır işi ama bundaki zevk hiç bi oyunda alınmaz.

3 gün evde değildir takımdan uzak kaldım özledim valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

quote:

Orijinalden alıntı: SIRLI

Bu kadar alt liglerde oynamak cidden sabır işi.

sabır işi ama bundaki zevk hiç bi oyunda alınmaz.

3 gün evde değildir takımdan uzak kaldım özledim valla

valla sabır işi bide insan her sene bir üst lige çıkmak istiyor. aslında normal olan hep çıkıcak değilsin ya bir kerede aynı ligte kal işte o sinir ediyor insanı:)
  • ztn llig 2 den sonra çoğu kişi takılmaya başlar ya.ben hissediyorum şu an lig 2 de liderim ama l1 de championshipte fln takılırım galiba.
  • @SpreXX

Hoca nedir o regenler . Takım altyapısındanmı çıktı yoksa senmi transfer ettin? Helal valla. Hele forvet gol makinesi

Beyler İngilterede en düşük ligi açıyorsunuzda diğer ülkelerden hangi ligleri açıyorsunuz? Bu arada konuda Staff tavsiyeleri falan ver değil mi? Başlayacağım bende böyle kariyere, FB sarmıyor Leeds'te sadece 2. ligde bu yıl.
  • fm 2010'da yaklaşık 3 ay günde 6-7 saat southport ile oynamıştım.elimde ss felan yok ancak bu en alt ingiliz liglerinin en potansiyeli yüksek takımı southport tur bizzat tecrübe ettim :)

ilk sezonumda blue square premire ordanda hiç takılmadan npower 2 ye yükselmiştim free bargain ler sayesinde.npower 2 den 2. sezonda npower 1'e 3 sezondada ordan championshipe yükselmiştim.championshipte ilk sezon düşmekten son haftada kurtulup korkulu rüyalar gördükten sonra 3.sezon sonu playofflar ile premier lige yükselmiştim.

ne kadar ilginçti premier ligi hiç kazanamamştım ancak 19. yılın sonunda şampiyonlar ligini alıp bırakmıştım oyunu hedefim kalmadığı için.

scout haricinde hiçbirşey kullanmadan gir-çık yapmadan yakalamıştım bu başarıyı.

Not : kesinlikle tavsiye etmiyorum bu tip bir olay başardıktan sonra fm'den zevk alamaz oluyor insan oynayası gelmiyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mechaniker

@SpreXX

Hoca nedir o regenler . Takım altyapısındanmı çıktı yoksa senmi transfer ettin? Helal valla. Hele forvet gol makinesi

Beyler İngilterede en düşük ligi açıyorsunuzda diğer ülkelerden hangi ligleri açıyorsunuz? Bu arada konuda Staff tavsiyeleri falan ver değil mi? Başlayacağım bende böyle kariyere, FB sarmıyor Leeds'te sadece 2. ligde bu yıl.

hocam tavsiye edilen stafflara gerek yok, aldığım staffların hepsi regendi ztn.scoutu kur çok fazla bedava yetenekli staff çıkıyo tavsyeye gerek yok ben hep öyle alıyorum

@yalinkilic,

benimde amacım bi 20 sezon civarı oynamak zevk konusunda oynarken çok zevklide senin bence bi süre ara vermen lazım tekrar başlamak için fmye

• Başlıyorum bakalım

Edit:
    Başladımda ne oldu, adamlar halı saha topçusu. Vallaha çok sabır işi, kurdum oyunu ama gözüm korktu çıktım. Ligden 1 adam bile bilmiyorum vallaha, çok zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worgen -- 15 Şubat 2011; 19:46:50 >
  • ben de kariyere başlayayım dedim. hangi takımı önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 15 Şubat 2011; 19:49:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

ben de kariyere başlayayım dedim. hangi takımı önerirsiniz?

Logosu en hoşuna giden, ve borcu olmayan birini al işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: Worgen

quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

ben de kariyere başlayayım dedim. hangi takımı önerirsiniz?

Logosu en hoşuna giden, ve borcu olmayan birini al işte

bak bu mantıklı ama renklerde önemli.
  • yenı baslayanlar ıcın onerdıgım su 2 oyuncu kesın alınmalı bence

sylvester williams nijeryalı santrafor ılk sezon 27 maç 27 gol 10 asist

terry dixon ırlandalı santrafor ılk sezon 21 maç 16 gol 3 asıst
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.