Şimdi Ara

BLUE SQUARE BET PREMİER-NORTH-SOUTH EN DİPTEN KARİYER YAPMA VE TARTIŞMA DERNEĞİ(ve diğer alt ligler) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
557
Cevap
2
Favori
17.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bouche

Beşiktaşla 4 sezon oynadım ve yeter artık sıkıldım bende şuan fm açıp başlıyorum şöle senin ki gibisine 7 veya 8 gibi olanları yazarım (tabi dikiş tutturabilirsem)

hayırlı olsun şimdiden hangi takımı seçtiğini fln hber verirsin
  • coktan gectim buralari premier ligde 1. likteyiz kac yil sonra FC UNİTED
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

quote:

Orijinalden alıntı: xxsead

sorun deıl bende yann ekra yı felan aldım lyonun altyapsınıdan çıkma

çok iyi yeni oyucnular bulursan burda paylaş herkes yararlanmış olur

ve bu arada arkadaşlar gururlu sunuyorum ligi şampiyon bitirdim tam 108 puanla!!! Npower 2 deyim ayrıca FA trophyi de 2. ve son kez aldım.Npower ' dekiler katılamıyo o kupaya.

BLUE SQUARE BET PREMİER-NORTH-SOUTH EN DİPTEN KARİYER YAPMA VE TARTIŞMA DERNEĞİ(ve diğer alt ligler)

helal olsun inönü kardeşim yakışırrr

bende sulukulesporla başlıycam yakında:D

• quote:

Orijinalden alıntı: kafkas11

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xxsead

sorun deıl bende yann ekra yı felan aldım lyonun altyapsınıdan çıkma

çok iyi yeni oyucnular bulursan burda paylaş herkes yararlanmış olur

ve bu arada arkadaşlar gururlu sunuyorum ligi şampiyon bitirdim tam 108 puanla!!! Npower 2 deyim ayrıca FA trophyi de 2. ve son kez aldım.Npower ' dekiler katılamıyo o kupaya.

BLUE SQUARE BET PREMİER-NORTH-SOUTH EN DİPTEN KARİYER YAPMA VE TARTIŞMA DERNEĞİ(ve diğer alt ligler)

helal olsun inönü kardeşim yakışırrr

bende sulukulesporla başlıycam yakında:D

eywallah kardeşim sende başla ingilterenin dibinden oynamaya

• takımım Telford baya iyi bir takım şuan oynuyamıyorum ama gerçekten muthiş bir oyuncu buldum adam ingiliz scoutum 5 yıldız verdi adama. Muthiş bişi adı Tom ama soyadını hatırlaöıyorum girince yazarım gerçekten çok iyi bu arada inönü arkadaşımın önerdiği oyunculardan cogunu aldım takım iyi baya zevkli geçiceğe benziyor
  • @inonu88

Valla tebrikler İnsanın içindeki Fm aşkını alevlendiriyorsun bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bouche

takımım Telford baya iyi bir takım şuan oynuyamıyorum ama gerçekten muthiş bir oyuncu buldum adam ingiliz scoutum 5 yıldız verdi adama. Muthiş bişi adı Tom ama soyadını hatırlaöıyorum girince yazarım gerçekten çok iyi bu arada inönü arkadaşımın önerdiği oyunculardan cogunu aldım takım iyi baya zevkli geçiceğe benziyor

sevindim beğendiğine, telfordun iyi oyuncuları varo lig için mesela James Lawrie, Liam Murray gibi.düşük ligde oynamanın zevki paha biçilemez gerçekten.

@Tayff

teşekkürler dostum yeterki insanlar oynasın

• Orçun Liverpool kariyerim var ondan sonra altlara inecem

Bu arada alacağım kulübü bir arap şeyhisi alsa iyi olur

Parayı nasıl ayarlıyorsun ? Bütçe olacağını pek sanmıyorum da
  • lıgde 22 hafta gerıde kalırken boston unıted karıyerım elektrık kesıntısı yuzunden çope gıttı
  • quote:

Orijinalden alıntı: the-revival

Orçun Liverpool kariyerim var ondan sonra altlara inecem

yukarda verdiğim oyuncuların hepsi bedava maaşlarıda çok yüksek değil.şimdi 4.lige çıktım npower 2 ye, bugüne kadar hiç bi oyuncuya bonservis ödemedim

tmm liverpooldan sonra bekleriz Farukcuğum

ha bir 2 kerede klüp rahatlasın diye para hilesi yaptım yalan yok ama çok abartmadan yani.

@xxsead

tüh be yazık olmuş save olurken mi gitti elektrik? bende her save yapışımda aynı korkuyu yaşıyorum hafiften.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inonu88 -- 7 Şubat 2011; 19:56:35 >

• neysekı korktugum gıbı olmadı oynadıgım son 4 maçı yenıden oynıycam bundan sonrada her maçtan sonra save yapıcam
  • Bunlarda benden..

Kadromuz.. Biraz çok seçenekli bir kadromuz vra

Ligdeki konumumuz.. Geçen sezon playofflarda elenmiştim.

Buda yıldızımız 10 numaramız Lee Bowyer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PatlıcanMusakka -- 7 Şubat 2011; 20:26:49 >

• @xxsead

sevindim

@quintana,

cidden npower 2de yavaştan zorluğu hissetmeye başladım.senin lige çıkınca bende takılcam kesin.lee bowyer baya iyiymiş ya bende bi bakiym belki alırım
  • cm 03/04 den beri her gün oynarım bu oyunu nerdeyse ilkkez bukadar zorlandıgımı hatırlıyorum. Kadro lige göre iyi olmasına ragmen bütün taktikler dogru olmasına ragmen yeniliyorsun. Sıkıldım artık bu kariyerden Tenerife ile başlıcam ispanya 2 ligine
  • bence bırakma ya premier lig çıktın mı artık yavaştan dünya takımı olursun

Lee bowyer birminghhamda bende alamiycam malesef
  • quote:

quote:

yukarda verdiğim oyuncuların hepsi bedava maaşlarıda çok yüksek değil.şimdi 4.lige çıktım npower 2 ye, bugüne kadar hiç bi oyuncuya bonservis ödemedim

ha bir 2 kerede klüp rahatlasın diye para hilesi yaptım yalan yok ama çok abartmadan yani.

@xxsead

tüh be yazık olmuş save olurken mi gitti elektrik? bende her save yapışımda aynı korkuyu yaşıyorum hafiften.

o korku fena bir şey ya benimde başıma gelmişti 1-2 defa

• İngiltere liginde 3 günde bir maç oynamaktan baygınlık geliyor, Fransa 3. liginde başlayım dedim takımlardaki oyuncular acayip kaliteli nerdeyse TSL ayarında öyle oluncada hevesim kaçtı. İyi oyuncularla başlamak istesem zaten 1.liglerde başlarım. italya 4.ligi olan C2'den başlamayı düşünüyorum takım öneriniz varmı arkadaşlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafkas11

quote:

quote:

@xxsead

o korku fena bir şey ya benimde başıma gelmişti 1-2 defa

valla ya niye öyle bişey oluyo anlamıyorum en azından eski saveden deva metsin işte

@vuducini,

ingiltere liginin programı gerçekten yoğun, ama çok farklı kupaları fln var insanı cezbediyo o yüzden ben 2 sene sonra akıllandım nerdeyse aynı kalitede 2 farklı 11 kurcak takım oluşturdum.

4.lige çıktığım için carling cup a katılabilim ilk defa.ilk turda bi üst ligden Coventry i yendim hadi o bişey değil ama sonraki turda deplasmanda Tottenham ı yendim, bi sonraki turdada Fulhamı evimde yendim.ŞOKLARDAYIM

• bencede en ıyısı ıngıltere cunku en dandık takım bıle 3 kulvarda mucadele edıo onu bıde avrupa kupalarına soktugun zaman 4 kulvarda mucadele edıosun
  • Gittin Manchester City'yi soydun dimi. Kulüp rahatlasınmış

Şubat sonuna doğru okula geçecem. O zaman başlarım artık. Size kolay gelsin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.