Şimdi Ara

Bloody B418 Infrared Switch Light Strike Işıklı Kablolu Oyuncu Klavyesi 145 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.954
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aldım, ihtiyacım vardı teşekkürler
  • Bu şimdi mekanik mi değil mi? Gamepower Warlock tarzı giriş seviyesi mekanikler zaten 150-180 TL arasına satılıyor.

Bu daha mı iyidir acaba?
  • Y-ZiyA kullanıcısına yanıt
    Mekanik klavyeler 400 - 1000 tl bandında satılıyor.

150-180 mekanik hisli dedikleri klavyeler anca bulursun.
  • Şimdi bir baktım sanırım sadece rengi farklı olan 8 tuşta optic switch var geri kalan tuşlar normal membran.

Farklı bir bilgiye ulaşan varsa düzeltsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y-ZiyA

Bu şimdi mekanik mi değil mi? Gamepower Warlock tarzı giriş seviyesi mekanikler zaten 150-180 TL arasına satılıyor.

Bu daha mı iyidir acaba?
    Bende aliexpressten aldığım blue switch mekanik klavye var

uzun zaman oyun oynayan biriyseniz bazı mekanik klavyeler eziyet oluyor

parmağınız ağrıyor bileğiniz ağrıyor

bu klavyede konfor yorumlarını olumlu buldum ve bilek desteği var en önemlisi. o bilek rahatlığı 2 saatten sonra anlaşılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y-ZiyA

Bu şimdi mekanik mi değil mi? Gamepower Warlock tarzı giriş seviyesi mekanikler zaten 150-180 TL arasına satılıyor.

Bu daha mı iyidir acaba?
    Sadece kırmızı tuşları mekanik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -YLCN kullanıcısına yanıt
    Cherry mx olan switchler için haklısınız.

Ancak çok fazla mekanik switch alternatifi çıktı. Örneğin outemu switch ler gibi.
    https://www.incehesap.com/gamepower-warlock-oyuncu-gaming-klavye-fiyati-37778/

bu tarz modeller dolar kuru 5,7 iken BF'de 140-170 TL civarına satıldı.
  • sicak firsat valla. O sekiz tuş varya iste o sekiz tuş kesinlikle efsane. parasi olan bunun tum tuşları lk switch olanlara baksin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benimde ihtiyacım vardı paylaştığın için çok teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

Bende aliexpressten aldığım blue switch mekanik klavye var

uzun zaman oyun oynayan biriyseniz bazı mekanik klavyeler eziyet oluyor

parmağınız ağrıyor bileğiniz ağrıyor

bu klavyede konfor yorumlarını olumlu buldum ve bilek desteği var en önemlisi. o bilek rahatlığı 2 saatten sonra anlaşılır

Alıntıları Göster
    Bu ürünü uzun zamandır kullanıyorum gayet memnunum hatta almadan önce tavsiye istemiştim
    https://forum.donanimhaber.com/klavye-secimi-bloody-b328-418-640-cooler-master-masterkeys-lite-l-combo--131768852

Yaklaşık 2 ay önce sol shift ve ctrl tuşları silindi servisine durumu izah ettim 2 tuşuda bana yeniden gönderdiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i.y4114 -- 25 Aralık 2019; 23:39:13 >

• arkadaşlar son kararınız nedir ? warlock mu bumu ?
  • i.y4114 kullanıcısına yanıt
    Üstadım servisi neresi? Benim de birkaç tuşumda silinme var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: i.y4114

Bu ürünü uzun zamandır kullanıyorum gayet memnunum hatta almadan önce tavsiye istemiştim
    https://forum.donanimhaber.com/klavye-secimi-bloody-b328-418-640-cooler-master-masterkeys-lite-l-combo--131768852

Yaklaşık 2 ay önce sol shift ve ctrl tuşları silindi servisine durumu izah ettim 2 tuşuda bana yeniden gönderdiler

Alıntıları Göster
    Çok enteresan yahu, ürün açıklamalarında tuşlar silinmez diyor ama siz silindiğini tecrübe etmişsiniz. Keşke markalar şu durumlara dikkat etseler. Ben bir klavye de mekanik vb. özellikler değil sadece aydınlatmalı ve tuşların silinmediği bir yapıya önem veriyorum mesela.

• erenberkay kullanıcısına yanıt
    Warlock 104 tuşunda tamamen mekanik, bu göstermelik 8 tuşunda (infrared optik dedikleri switch heralde) mekanik. Warlock, Outemu marka giriş sınıfı kabul edilen switch kullanıyor ancak giriş sınıfı /= kötü. Tercih de sizin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki yıldır kullaniyorum cok memnunum. Bilek desteği guzel bir konfor sağlıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xef1ONYX

Üstadım servisi neresi? Benim de birkaç tuşumda silinme var.
    Hocam servisi multimedya bilgisayar http://www.multimedya.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Çok enteresan yahu, ürün açıklamalarında tuşlar silinmez diyor ama siz silindiğini tecrübe etmişsiniz. Keşke markalar şu durumlara dikkat etseler. Ben bir klavye de mekanik vb. özellikler değil sadece aydınlatmalı ve tuşların silinmediği bir yapıya önem veriyorum mesela.

Alıntıları Göster
    Haklısınız hocam zaten bende bu nedenle servise başvurdum onlarda sağolsun yeni tuşları yolladı

Bloody B418 Infrared Switch Light Strike Işıklı Kablolu Oyuncu Klavyesi 145 TL

• Arkadaşlar klavye geldi bir gündür kullanıyorum bilek desteği çok güzel, mekanik tuşlar efsane geri kalan tuşlarda normal membran klavyelere göre oldukça yumuşak Bu paraya kaçırmayın derim internette bitmiş gözüküyor ama bazı mağazalarda var sanırım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.