Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (693. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: evo_4 , evo_4 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17.378
Cevap
159
Favori
616.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamunaleyküm plus bedavası ile gelenlerden birisi olarak bende bir şey sormak istiyorum :D arkadaşlar bu coop oynayabilmek için illa çan ile çağırıp gelmesi mi gerekiyor ? geldiğinde ölünce kendi dünyasına dönüyor. başka şekli yok mu ? sezgi puanı istiyor sürekli sezgi puanını nasıl kasıcaz? çok ağlamadım değil mi :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Coop icin can kullaniliyor cagri canini calarak yardim cagirir kucuk can ile de yardima gidebilirsiniz. Sezgi yi delinin bilgisi itemlerini kullanarak ya da yardima gidip boss u keserek kazanabilirsiniz.

Birlikte oynamak ya da yardim isteyen olursa mesaj atabilir. Oyun cok güzel arkadaslar zorlugundan dolayi bırakmayın. Zaten oyun ici notlarda pek cok kez "asla pes etme" yazisini gorursunuz
  • eyokus E kullanıcısına yanıt
    Witcher 3 sonra oynarsin o bitmez kolay kolay bloodborne ağırlık ver ilk başta kan yankilarin ile seviye kas göreceksin düşmanları kolay öldürmeye başlayacaksın..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bu notlari yazanlar turk oyuncularmi yoksa tüm dünyadan oyuncularmi?Bide avcinin ruyasinda hayaletler var hayaleti izle diyorum adam orda dovusup ölüyor.Avcinin rüyasinda savasilcak birileri varmi ki?

• Arkadşalar dün psn üyeliği bitmeden bloodborne u ekledim gece inerken üyelik bitti . Şimdide ps store indiriminden satın aldım iniyor ancak böyle 2 tane oldu ne yapmam gerek

• Nioh’un hayvani zor alfa sürümünü deneyimlerinden sonra çok zor gelmedi en azından başları. Neyse ki internetten küçük bir klavuza bakmıştım onun da faydası dokundu tabi. Tek problem tuşlara alışmak. Tetik tuşları ile adamlara dalmaya alışık değilim. Adamlara vurmak için kaç defa kareye bastığımı hatırlamıyorum. Atmosfer güzel, sesler ürkünç.

Bu arada şu adamın ciğerine elimize soktuğumuz hareketi nasıl yapıyoruz tam olarak ? Düşmanı sersemletince R1 ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 7 Mart 2018; 20:41:43 >
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Tam düşman saldırırken tabanca sersemleyince r1 olması lazım ama zamanlama çok önemli.

Bu arada zor diyen arkadaşlar oyun zor değil, diğer oyunlar çok kolay gerçek oyun asıl budur ötekiler hello kitty tadında. Hayatımda platin için tek kastığjm oyun da budur. Old hunters’ı da almayı unutmayın.

• cannesz61 kullanıcısına yanıt
    Plusın verdiği oyunlarla marketteki oyunlar farklı sayılıyor. Aynı hesaba satın aldıysanız plusın verdiğini silin.

Ayrıca özlemişiz be..

• SsCoulson kullanıcısına yanıt
    Tüm oyuncular hocam rast gele atıyor önüne birtanesini. Binlerce not yazılmıştır aynı yerde ama oyun sana birkaç tane gösteriyor. O ölenler de kan çeken silahlar var onlarla canını sonuna kadar getirip ölüyorlar şekil olsun diye :)

Bazı yerlerde de boss önü, güçlü bi düşmanın olduğu yerlerde yada uçurum kenarı falan onlardan dolu olur yerde. Dikkatli ol habercisidir bi yandanda

• İlk defa oynadım . Kendimi baya geliştirdim bi şişman bi adam var orda kaldım arkadşalar . Bayağı gotik ve kendine hapsettiriyor bu oyun . Aklıma geçmişte nfs2 de bi map vardı herkes en iyi derecesini yapmaya çalışırdı saatlerce , o ve atari yıllarını hatırlattı

Ölünce çıktım ? Oyunun kayıt sistemi nasıl kaydolmuşmudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cannesz61 -- 7 Mart 2018; 21:36:57 >
  • Game year edition satan varsa pm atsın hemen alırım

• Merhaba yardımcı olurmusunuz neye kasmalıyım? Cleric beasti balıma geçtim ve tıkandım köprüden geçemiyorum bile..

• cannesz61 kullanıcısına yanıt
    Oyun çıktığında bıraktığın andan başlıyor. Öldüğün anda çıktıysan oyuna girdiğinde adamın yere düştüğünü görürsün. Bölüme lambadan başlar.

• eyokus E kullanıcısına yanıt
    hocam souls oyunlarına alışkın değilsen witcher 3 ü önce oynamanda fayda var hem daha basit hem açık dünya olmasıyla başlangıç oyunu olarak bloodborne dan daha öncelikli bence.

• 200 level karakter var. Yardım isteyen ekleyebilir, destek sağlarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 7 Mart 2018; 23:28:6 >
  • peder gascoigneye geldim explore yaparken ne pot var ne bişey var :) panikle yarı canına kadar geldim sonra affetmedi 10000 küsür exp heba oldu :)
    edit: biraz hazırlanı onuda kestim bıraktım bugünlük yeter :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Illusive Man -- 8 Mart 2018; 2:58:21 >
  • Yeni başlayan arkadaşlara tavsiyem zorlandığınız bölgelerde geçebilecek başka yollar arayın.yada puan biriktirip karakterinizin güçlerini biraz yükselttikten sonra o bölgeden geçmeye çalışın.çan ile yardım çağırmaktan çekinmeyin. Bloodborne wiki sayfasından öğelerin ne işe yaradıklarını,silahların güçlendirmelerini.hangi güçlendirmeyle kaç damage vuruş yapabileceklerini.giysileri ve lokasyonlarını bulabilirsiniz.oyunu araştırarak oynarsanız çok daha keyif verecektir. Çabuk sıkılan biriyseniz oyundan uzak durun ve ölmeye hazır olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spitz -- 8 Mart 2018; 15:0:58 >
  • oyunda zorlanan arkadaslar(ben de olmak uzere)burdan bir arkadasin tavsiyesiyle gordum.BSC nin ilk baslayanlar icin bloodborne rehberi var izleyin kesinlikle.Videoda yapilanlarin aynisini yaptim.1 saat civarinda hic ölmeden ilk bossu kestim

• Merhaba psn adınız nedir beraber bloodborne kasmak isterim sayg.

• eski yharnamda gatling gun la tarayan djura neden hiç hasar almıyor daha sonra mı kesmek gerekiyor onu ? ne kadar iyi oynarsam oynayayım 1/4 ünü bile götüremiyorum canının.

• 
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.