Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (694. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.379
Cevap
159
Favori
616.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Safsızlık rünü ne işe yarıyor yardımcı olur musunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. bosda parry yapamıyorum birtürlü ne yaparsam yapayım yere çöktükten sonra hep normal vuruş yapyıyor r1 bunun bi ince ayarı falan mı var? yaratığın önüne geçip yapmaya çalışıyorum ama çoğu zaman düz vuruş yapıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vicar amelia bosunu kesemedim cildirdim oyunu sildim.Aklimdan cikmiyordu oyun.Cok acayip bir kafa yapisina girdim.Ev ustume ustume geliyordu surekli daraliyor gibi hissediyordum(oyunun atmosferi insani karamsar bir hale sokuyor) 2 gundur gece ruyalarimda canavar kesiyordum.Baktim olmayacak salak sacma hallere giriyorum hele o vicar amelia denilen bossun cigligi hala kulagimda cinliyor.Anladim ki benim bunye bu tarz oyunlara aliskin degil.Abartmiyorum oyunu elim ayagim titreye titreye oynuyordum her an ölücem tüm kan yankilarim gidicek diye.Oynayip bitirene helal olsun ama benim gibi casual oyunculara bastan soyluyorum baslamayin oyuna.Ben oyuna gunde 1 saat ayirir keyfime bakarim demekle olmuyormja bu oyun.Abartildigi kadar varmis.Kisacasi oyun kesinlikle her ayrintisiyla muazzam asiri zaman ve sabir istiyor lakin olmayinca olmuyormus.Yeni baslayan arkadaslara simdiden bol bol sabir diliyorum.İyi avlanmalar

• quote:

Orijinalden alıntı: SsCoulson

Vicar amelia bosunu kesemedim cildirdim oyunu sildim.Aklimdan cikmiyordu oyun.Cok acayip bir kafa yapisina girdim.Ev ustume ustume geliyordu surekli daraliyor gibi hissediyordum(oyunun atmosferi insani karamsar bir hale sokuyor) 2 gundur gece ruyalarimda canavar kesiyordum.Baktim olmayacak salak sacma hallere giriyorum hele o vicar amelia denilen bossun cigligi hala kulagimda cinliyor.Anladim ki benim bunye bu tarz oyunlara aliskin degil.Abartmiyorum oyunu elim ayagim titreye titreye oynuyordum her an ölücem tüm kan yankilarim gidicek diye.Oynayip bitirene helal olsun ama benim gibi casual oyunculara bastan soyluyorum baslamayin oyuna.Ben oyuna gunde 1 saat ayirir keyfime bakarim demekle olmuyormja bu oyun.Abartildigi kadar varmis.Kisacasi oyun kesinlikle her ayrintisiyla muazzam asiri zaman ve sabir istiyor lakin olmayinca olmuyormus.Yeni baslayan arkadaslara simdiden bol bol sabir diliyorum.İyi avlanmalar

Yazıklarınızdan anladığım kadarıyla kötü bir ruh haline bürümüş oyun sizi.bende bugün başladım oyuna, oyunu becerdim ama bırakıcam böyle oyunları benimde psikolojim kaldırmıyor sizin gibi.

• Spitz kullanıcısına yanıt
    son cümlede önce okudum sonra bastım kahkahayı :D

• Bahattin Abi B kullanıcısına yanıt
    Co-op oynarken can barını bir miktar yükseltiyormuş

• dimontales kullanıcısına yanıt

• Alt tarafı oyun psikolojiye girmeye gerek yok

Sakin ve sabırla oynayın taktik geliştirin yeteneğinze göre silahlara keyif almaya başlarsınız ;)

• Arkadaşlar emekli askeri seçtim başta . Şuanda balta kullanmayı sevdim . Acaba build dizilimim nasıl olmalı . Neleri geliştirmeliyim

• Merhaba arkadaşlar bende konuya dahil oliyim..Oyuna başladım başlarda zorlandım biraz alıştım sonra peder gascoigneye kadar geldim 2 kez denedim öldürmeyi ama başaramadım.Can basıcak potlarımda bitti molotofumda yok nasıl yapıcam bilemiyorum topladıgım kanlarda orda kaldı bayagı fazla ne yapıcam kara kara düşünüyom oyun güzel ama hşuma gitti atmosferide vs gayet iyi biraz daha checkpoint noktası olsa daha iyi olucaktı ölünce sizi en başa atması sinir bozucu hadi attın yaratıklar tekrar çıkıyor topladıgın kan düşüyor gerçekten zor.Akşam pederi kesmeyi tekrar deniycem..

• DarkKnightTR61 kullanıcısına yanıt
    Ya bu pedere dün bende uğradım . Yolları bilmiyorum hep karışmış heryer daha ağaç karı var köprüde o ilk boss galiba omu kesemeden din adamlarına geçtik anlamadım bütün kapılar kapalı çalıyorum açmıyor kimse . Bide içerden söyleniyorlar . Ama bağımlısı oldum b.k yiyenin bırakamıyorum elimden farm yapıp hemen gelip stat basıyorum

Pederi kolay kesebilmek için muzik kutusunu kullanabilirsin. Eger edinmediysen bolgeyi iyice arayarak bul ya da youtube da yerini gösteren videolara bakabilirsin. Yaninda kirmizi lamba olan kapi ya da pencerelere dikkat edin. Eger kesemezseniz cagri canini kullanip yardim cagirabilirsiniz. Yardim gerekirse ya da birlikte oynamak isterseniz ekleyebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Acmadiysaniz kisayolu acin ayni yolu bastan gitmeye gerek kalmiyor.

• sulocanxxx kullanıcısına yanıt
    Ben müzik kutusunu aldım birinden . Yanında omu mu çalmam gerek ?

Bide ps plus yok yinede yardım çağırabilir miyim

• cannesz61 kullanıcısına yanıt
    Plus yoksa online ozelliklerden faydalanamazsin hicbir oyunda.

İkinci safhaya gectiginde muzik kutusunu calinca sersemliyor o arada vurun ve kacin.Bunu tekrarlayarak kolaylikla kesebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cannesz61 kullanıcısına yanıt
    müzik kutusunu 2. aşamada çalıp molotofa abanarak rahatça kesebilirsin.

• Illusive Man kullanıcısına yanıt
    Arka taraftan kuleye çıkan bir merdiven var oraya ulaşıp kapışıyorsun onunla. Biraz zordur kendisi,köşelere itip aşağıya atmaya çalış. Öldürdükten sonra daha tarıyamıyor haliyle

• Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: cannesz61

Ben müzik kutusunu aldım birinden . Yanında omu mu çalmam gerek ?

Bide ps plus yok yinede yardım çağırabilir miyim

ikinci aşamasında müzik kutusu ile sersemletip arkasına geçin ve R2 yapın diğer türlü biraz daha canı kalabiliyor.

• normal yollarla keseyim dedimde boss gibi can vardı daha uğraşmadım.

• 
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.