Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (691. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.373
Cevap
159
Favori
616.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Görmüstüm onu ama izlememistim onuda izleyeyim.Tam takim oyuna baslarim artik.Malum bloodborne ilk bastan cildirmamak gerek ileri yerlerde cok lazim olucak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IIHAYALPERESTII -- 1 Mart 2018; 18:36:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu yeni almış ve birlikte oynamak isteyen kişiler varsa eklesin Akşam 8 gibi müsait oluyorum.

Scofield_Ps
  • 6 martta bura canlanır bayağı

• beyler ben dün bloodborne ı platinledim de tema falan veriyormuş platinleyenlere nasıl oluyo bu işler store da aradım taradım bulamadım bi arkadaş yardım edebilir mi?

• pislikgitar kullanıcısına yanıt
    bunu oyunu platinleyenlerin saçları beyazlıyormuş doğru mu?
    Mail olarak kod geliyor, ancak halen geliyor mu bilemiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Bende platinledim aksine daha gür saçlar çıkıyor

Chate bağlanın sorun felan yazmışlarda linklere basınca hemen Türkiye sitesine bağlanıyor oradan da ben bir şey bulamadım , bilen arkadaşları konuya bekliyoruz
    hediye tema sadece avrupa bölgesi psn’ler için,eğer öyleyse email hesabına kod geliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • An itibariyle 3 sonu da görerek oyunu bitirdim. Yardım eden herkese ve konunun sahibine teşekkürü bir borç bilirim. Sayenizde kafayı sıyırmadan sağ salim oyunu bitirmiş oldum Zindanlara başlıycam ama bi titreme geliyo

• quote:

Orijinalden alıntı: ottomanson

hediye tema sadece avrupa bölgesi psn’ler için,eğer öyleyse email hesabına kod geliyor

tühh usa benim hesap... desene kaçırdık temayı

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

valla ben dark souls 3 ü de platinledim xboxta bloodborne da hiç. anlamadan platin yaptım bende şaşırdım yani ... bloodborne platinleyenlerin saçları beyazlıyorsa ds3 ü platinleyenlerin saçlarının vay haline

• 6 martta sırf plus ücretsiz verdiği için yükleyenler olacaktır. Sonra buralar ağlama duvarı :)

Bu arada bende platinledim. Psn Türkiye fakat tema felan gelmedi. Sanırım artık göndermiyorlar. İrtibat kuracak hiçbir bağlantıda yok malesef.

• Oyunu 3 sonla bitirdim fakat platin kupa almayı deniycem kayıttan geri yükleyip.Zindanlara başlamadım. Platin kupaların hangileri zindanlarda acaba? Kupalar yüzde 72 tamamlanmış görünüyor. Mesela çok değerli bir kan cevheri kupasını alamadım. Zindanlarda mı yoksa ana oyunda mı? Bunun gibi bilgi verebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: stylerbb

Oyunu 3 sonla bitirdim fakat platin kupa almayı deniycem kayıttan geri yükleyip.Zindanlara başlamadım. Platin kupaların hangileri zindanlarda acaba? Kupalar yüzde 72 tamamlanmış görünüyor. Mesela çok değerli bir kan cevheri kupasını alamadım. Zindanlarda mı yoksa ana oyunda mı? Bunun gibi bilgi verebilir misiniz?

Ne soru sordum herkez kaçtı konudan. Kaç gündür yazan yok

• Coop oynamak isteyen olursa Psn id volcy123 ekleyebilirsiniz

• stylerbb kullanıcısına yanıt
    Platin kupalar mi ??oyundaki bütün Kupaları tamamlayınca platin kupa veriyor işte..

• mrbaronx kullanıcısına yanıt
    Sağol ya çok yardımcı oldun Ben de onu soruyorum eksik kupalar var nasıl elde ederim diye. Gizli olanlar da var. Zindanlarda olan kupalar kaç tane hangileri. Yüksek seviyede kan cevheri nerede mesela ana oyunda mı zindanda mı? Kupa için gerekli tüm silahlar ana oyunda mı yoksa zindandan almam gereken de var mı mesela.

• volcy123 kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarı ile coop systemi çanı çalınca random bir kişi gelerek oluyo ? Sürekli arkadaşla oynamak yok sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stylerbb

Sağol ya çok yardımcı oldun Ben de onu soruyorum eksik kupalar var nasıl elde ederim diye. Gizli olanlar da var. Zindanlarda olan kupalar kaç tane hangileri. Yüksek seviyede kan cevheri nerede mesela ana oyunda mı zindanda mı? Kupa için gerekli tüm silahlar ana oyunda mı yoksa zindandan almam gereken de var mı mesela.

Arkadaşım milletin işi gücü yok hangi kupa nerde tek tek sana burda onu mu yazacak..işin ne araştır en basitinden youtube a yaz görürsün aradigin kupa nerde..ilk sayfada rehber var onu oku..iyi valla armut piş ağzıma düş..

• mrbaronx kullanıcısına yanıt
    Araştırmadığımı nereden çıkardın arkadaşım? Yok bütün kupaların nasıl alındığı. Zaten bütün kupaları istemedim. Sorularım net. Sen daha mesajımı okumadan bütün kupaları alıp platin kupayı alıyosun diye saçma bir mesaj attığına göre belli ki çok işin gücün var. Hadi bak sen işine. İşi olmayan bir arkadaş cevap verir illa ki.

• 
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.