Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (847. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.381
Cevap
159
Favori
616.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 845846847848849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dönüyorum dolaşıyorum bütün oyunlardan sonra yine bloodborne oynuyorum . Elden ring bitti yaklaşık 170 saat oynadım usandım şimdi bloodborne geri döndüm. Bu oyun beni içine çekiyor hiçbir oyunda yaşamıyorum bunun . Keşke 2. Oyun duyurulsa ne kadar hoş olur .

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aynen hocam ben de o yuzden sabrediyorum, bozmak istemiyorum bu kadar geldikten sonra ama son boss'u cok zor yapmislar digerlerine kiyasla. Sanirim biraz daha seviye yukseltip oyle deneyecegim.

• TempleBar kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle.👍💯
    "Mergo tavan arası"olması lazım, Türkçe karşılığını tam hatırlayamadım.Gereken rünler ile 5-10 level alıp ihtiyarın karşısına öyle çık.

• Sony bu oyunun haklarını falan aldı, net şekilde gelecektir bu oyunun devamı veya demon's soul'ta olduğu gibi remastered vs bi şeyi kesin gelecek ps5'e. İlk oyunun bence ondan 60 fps hali gelmiyor zaten.

Oyun atmosferi net bağımlı yapıyor insanı. Bilmem kaç saatim var, platin girmediğim zindanı yok ama şimdi gelsin 60 fps yaması yine başlarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalel99 kullanıcısına yanıt
    İnşaallah gelir devamı hocam . Benim de abartısız 200 saate yaklaşmıştır . Kaç defa bitirdim hatırlamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • shunter kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de dün bitirdim oyunu ve büyük boşluktayım. Series x e elden ring almayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz o oyunu ? Bloodborneden sonra tatmin eder mi ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ozr2pkr kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle tavsiye ederim souls sekiro bloodborne seven biriyseniz . Lakin anormal büyük dünyası var bundan sonra açık dünya oyunlar size boş gelebilir çünkü oyun açık dünya işini başka boyuta taşımış .

• ozr2pkr kullanıcısına yanıt
    Dark Souls serisi de güzel olur.

• Dark Souls Serisi 2 hariç bitirdim,elden ring de bitirdim ama demons souls ve bu oyun kadar hiçbiri zevk vermedi.Henuz tahminen yarısındayım oyunun ama ne kadar muhteşem bir oyunsun sen bloodborne 60 FPS bekleyemeden bitireceğim :)
    Silahlar en fazla kaça kadar geliştiriliyor arkadaşlar?

• +10 a kadar geliştirilebiliyor.

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim 👍

• Elden bitiyor.
    Hic 60 fps haberi yok di mi? Eldenin peşine devam etseydik şundan.

• bluemoon kullanıcısına yanıt
    Haddime değil ama bence gereksiz kasıyorsunuz 60 fps diye. Yani bu; temiz ama demirden ve sağı solu ezik büzük tabakta enfes bir yemek yemeye benziyor. Tabağın görüntüsü yemeğin muazzamlığından bir şey alıp götürmüyor sonuçta.
    Tabi yine de sizin bileceğiniz bir mevzu.

• Estağfurullah neden had meselesi olsun.
    Ama ben zaten bitirdim oyunu. Bir değişiklik olsunki 2. Kez oynayayim derdindeyim. :)

• Elden ringden sonra 2 defa bitirdim 3. deyim zindan zindan dolanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 FPS de birşekilde oynanıyor, bence oyunsuz kalanlar başlayabilir, zaten bir kere daha bitirmek isteyeceksiniz :)

• bluemoon kullanıcısına yanıt
    İlk defa başlayacaksınız sandım. Sizin isteğiniz Halil İbrahim Sofrasında leziz bir ziyafet çekmekmiş. 😉

• Hakkaten muhteşem bir deneyim oldu,Dark Souls serisine göre çok çok daha keyif alarak bitirdim.Keske yeni oyun gelse en azından 60 FPS çok daha iyi olur.

• Normal bir oyuncu oynayabilir mi çok zor dediler ama ne diyorsunuz?

• asus1981 kullanıcısına yanıt

Ortalama bi oyuncuyum. En son 2 yıl önce falan oynadım sanırım. Oyunu ilk sayfada görünce yüzümde tebessüm oluyor o kadar diyeyim. Buradaki arkadaşlar bazı oyunları 2 3 kere bitiriyordu,şaşırıyordum. Ne kadar seversem seveyim ne bi kitabı 2 kere okurum ne de hikayeli bi oyunu 2 kere oynarım diyodum. 3 kere bitirdim bunu. Bence deneyimyleyin hocam fiyatı makul bi seviyede olduğu vakit.

• 
Sayfa: önceki 845846847848849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.