Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (846. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
17.381
Cevap
159
Favori
616.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 844845846847848
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gereksiz oyunlara bile güncellemeler geliyor biz hala bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aksungur_ kullanıcısına yanıt

Arkadaşın dediği gibi avcıları üstüme çekip hapishanenin olduğu yere gittim. Yalnız kendimi kapamayı bulamadım. 1-2 kere o arada evire çevire dövdüler   Son bir kez daha deneyeyim dedim bu sefer 3. Avcı dövmekten yoruldu heralde bıraktı gitti. Kalan ikisiyle 4 döndüm o parmaklıklarda sonunda kestim. Diğer tek kalanı da kestim. Kestirme yolları açtım çıktım oyundan. Teşekkürler yardımlarınız için  

• quote:

Orijinalden alıntı: Nınja

Gereksiz oyunlara bile güncellemeler geliyor biz hala bekliyoruz

Elden Ring de iyi satmışken Sony bu şaheseri yalnız bırakmaz. Remake gelecek bence hocam. 🙂

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Valla ya remake ya 60 FPS şart böyle oynanmıyor artık. Bı çıksa platinlemek için bekliyorum.

• Arkadaşlar oyunu yeniden oynamak istedim böyle bir hata veriyor sebebi nedir acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • shunter kullanıcısına yanıt
    Ek paketi indirmemişsiniz diyor. Eğer ek paket inmiş ve bu hatayı veriyorsa -Lisansları Geri Yükle- diyip bir de böyle deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaratıc1KLAVYE -- 7 Mayıs 2022; 15:8:23 >
  • Arkadaşlar old hunters dlc asıl amacı nedir ? Sırf oyun saatini uzatmak için mi yoksa güzel silah ve kıyafetler falan mı çıkıyor ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ozr2pkr kullanıcısına yanıt
    Her ikisi de. 👍

• Başka hesaptan girdiğimde ek pakete giriyor hocam avcının rüyasına. Lisansları yükle dedim yine birşey değişmedi.

• Ludwig in kutsal kılıcında kuvvet , yetenek ve arkanadan güç aldığı yazıyor. Kuvvet ve yeteneğe güç vermek isteyince silahın hasarı artıyor ama arkanaya güç vermek isteyince birsey değişmiyor. Bunun arkanadan B almasının sebebi nedir o zaman? Silahı +10 yapınca falan mi bir etkisi olacak arkana özelliğinin acaba?

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    +10 yaptığında arkanadan -A- alıyor o silah.
    O silahın arkanadan güç alması için işin içine cevherler giriyor. Yani biraz ayrıntılı. Ama genel olarak kuvvet ve yetenek silahı olarak bilinir ve her ikisinden -B- alır.

• Evet arkadaşlar süt anne bossundan sonra oyunu bitirdim. Son 3 boss olayını bilmiyordum o yüzden biraz içim buruk ama tekrardan baştan başlamaya da üşeniyorum. Belki daha sonra…

Son 3 bossu hiç ölmeden bitirmenin gururu var içimde

Oyuna gelecek olursak eğer ilk defa bu tarz oyun oynamama rağmen çok beğendiğimi rahatlıkla söyleyebilirim. Atmosfer, müzik, silah ve kıyafet, boss vb. hepsi birbirinden güzel tasarlanmış. Bloodborne başlamamın sebebi oyun kapak resmiydi. Karakterin duruşu, elindeki silahlar ve olduğu mekan beni resmen çağırıyordu. İyiki de başlamışım…

İşte o kapak resmi;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozr2pkr -- 9 Mayıs 2022; 10:49:51 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Hocam bu ulak arkadaşlar gozupek avcı işareti satıyordu diye aklıma geliyor ama şu anda satmıyorlar. Eski save e giremeyince yeniden başladım mergonun süt annesini öldürdüm ama hala ulaklarlarda yoktur . Başka birşey mi yapmamiz gerekiyor acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar, Gehrman'da takildim kaldim, gecemiyorum bir turlu. Cheese varsa kullanmak istemiyorum, bakalim bir kac gun daha denerim olmadi youtube dan cheese bakarim.

Araştırayım,ben de hatırlamıyorum.

• Ben şöyle bir baktım Türkçe hiçbir veri yoktur hocam yabancı çevirisi ne onuda bilmediğim için birşey bulamadım .

Cleric Beast'i yendikten sonra düşen rozet sonrası ulaklardan alınıyormuş.
    Cleric Beast'i yendiniz mi? İlk patron savaşı? Köprüde dövüşüyoruz hani?
    Eğer kesmenize rağmen ulaklarda görünmüyorsa oyunda hata olmuştur.

• TempleBar kullanıcısına yanıt
    Birader ne güzel Gherman'a kadar gelmişsin,bileğinin hakkıyla alt ediver dedeyi. Moruk zaten topallaya topallaya yürüyor. :)
    Ne 'cheese' felan uğraşıyon.

• Yok hocam ya oyunun sonuna geldim onunla hiç dovusmedim ya :) . Çok teşekkürler yardımınız için .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shunter -- 9 Mayıs 2022; 14:48:40 >
  • ozr2pkr kullanıcısına yanıt

Bu oyun beni FromSoftware oyunlarının dayanılmaz hafifliğine çeken oyundur.

• 
Sayfa: önceki 844845846847848
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.