Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (848. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.360
Cevap
159
Favori
615.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 846847848849850
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Plus Extra bekliyorum 👍 bedava verilecek ayın 24 ü 😁 bakalım beklemedeyiz listeme aldım oyunu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Single oyun sevmem 9 kere bitirdim Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana göre From Software'ın en iyi oyunu. Tüm bölüm tasarımları harika ama Yharnam'a hayran kalmıştım. 10 kere bitirdim, zindanlarda da çok zaman geçirdim. Eldern Ring'i de çok sevdim ama Bloodborne benim favorim.

• Bide ücretsizse kesin tavsiye ederimBloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada 

@HasMachate konu bu oyun olunca garipsemiyom hocamBloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada 

• Yeni sistemde veriliyor ama onun dışında her kuruşu hakeden bir oyun.
    Parry öğrenirseniz arkadaşlar başlarda rahatlıkla ilerlersiniz e sonrasında zaten oyun baslardaki kadar zor gelmez.
    Remake geçtim 60 FPS çıksa Elden Ringin yüzüne bakmazsın bu oyunu oynamaktan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coimbra -- 30 Mayıs 2022; 20:16:51 >
  • Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada
    Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfadaNibeltwitter
    “Bloodborne remastered is coming to PS5 in August 2022 and PC in Q2 2023 “It comes with a wide range of enhancements including 60 FPS, native 4K resolution, and Ray traced reflections” Bluepoint Games is leading the development with Nixxes Software. https://t.co/XlBMrfM453”
    https://twitter.com/Nlbellion/status/1531292747012919296?s=20&t=NFjnXlbl88N-_qoMJyugOQ

Millet artık fake haberlerle from software ve sony'e sesini duyurmaya çalışıyor. Çakma Nibel hesabından atılan bu fake tweet 10k üzerinde beğeni ve Rt aldı. Artık bir zahmet 60 fps için bir adım atın yani!

• Şu oyunu demon's souls remake grafikleri ile oynamak...
    en azından 60 fps patch i gelsin rahat rahat oynayalım ya. bu arada oyunu bitirmisim ama zindanlara hiç girmemisim. başlangıç bosslari biraz kolay gibi ilerde zorlanacak diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak1276 -- 30 Mayıs 2022; 21:38:21 >
  • burak1276 kullanıcısına yanıt
    Bu saatten sonra Remastered avutmaz beni,Demon's gibi bir Remake bu oyuna farklı bir hava katar.

• redditten alıntıdır Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada 

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada
  • bensatanistdegilim kullanıcısına yanıt
    Çıktığı gibi alacağım ilk FromSoft oyunu olur.

• Dlc'nin indirime girmesini bekledim bir türlü girmedi ben de dayanamayıp aldım ve bitirdim şimdi ben aldım ya yarın indirime girer kesin. Dlc beklediğimden daha kısa ve kolay olmuş. 2 saat 45 dakika sürdü son bosslar ile birlikte. Bosslar zorlamadı hiç. Maria'yı 3.kez de geçtim diğerlerini tek seferde. Kupa işi %70'de kaldı %100 için kalan iki sonu da yapmam gerekiyor. Oyunsuz kalınca ya da tekrar Bloodborne oynayasım gelirse anca tekrar o zaman oynarım herhalde.

• Sen Aydınlatırsın Geceyi kullanıcısına yanıt

Nisan ayı boyunca dlc %50 indirimdeydi. Ben de oyuna o aralar yeni başladığım için beceremezsem bir de dlc alıp paramızla rezil olmayalım düşüncesiyle kaçırmışım indirimi. Süre olarak maşallah bir koşu da bitirmişsiniz hocam dlc yi. Kaç level olarak girdiniz acaba?

• Demons souls u platinleyince 6 yıl sonra bu oyuna döneyim dedim, ana oyunda almadığım 6 trophy kalmış. Grafikler biraz gözümü tırmalasa da bence demons souls dan daha iyi bir oyun.

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt

126 leveldi karakter.

• oyuna yeni başladım. souls oyunlarındaki o tekinsizlik hissinin üstüne eklenen gerginlik müthiş bir hava katmış. atmosfer, mekanlar, sesler, oynanış yine muhteşem. müthiş zevk alıyorum başında vakit geçirirken.

AMA... oyun çok kötü görünüyor be. grafiklerden, kaplama kalitesinden bahsetmiyorum. tam olarak problem nedir onu da çözemedim ama bir gariplik var. sanki görüntü zaman zaman bozuluyor gibi. insanların 60 fps veya remaster için neden yanıp tutuştuğunu daha iyi anladım birkaç saatlik deneyimde.

yalnız youtube'da falan videolara baktığımda o kadar kötü görünmüyor oyun. ps5'de oynuyorum oyunu. 2k monitör var ama 4k sinyal alabilen bir model(lg 27gl850-b). yani ps 4k'ya ayarlı. 1080'de de oynadım ama bir fark göremedim. başka oyunlar (fifa, god of war) gayet iyi görünüyor. belki bilmediğim, gözümden kaçan bazı ince ayarlar vardır. her türlü yardıma açığım açıkçası.

• darth hede kullanıcısına yanıt

Hocam souls oyunları grafik olarak hiç bir zaman muazzam dediğimiz seviyede olan oyunlar arasında yer almadı. Üstüne Bloodborne 7 sene önce çıktı. Bir sorun vardır belki bilmiyorum ama aklınızda bulunması amacıyla yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkeironnWH -- 20 Haziran 2022; 16:9:19 >
  • SkeironnWH S kullanıcısına yanıt

yok hocam o konuda hazırlıklıydım. zaten pc'de fazlasıyla vakit geçirdim souls oyunları ile. tabi arka arkaya last of us 2, gow ve rdr2 gibi teknik olarak aşmış oyunları oynayınca biraz afallama oluyor ama yine de değişik geldi. şöyle iki tane video yükledim ama bu şekilde bakınca normal görünüyor. belki de ben fazla evham yaptımBloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darth hede -- 20 Haziran 2022; 19:52:41 >
  • Yeni plus sistemindeki bloodborne sadece ana oyun mu arkadaşlar? Old hunters içeren plus paketi var mı extra ya da delüksten? Ayrıca mı satın almak lazım plusa dünya para verip de.

• jiraiiya kullanıcısına yanıt

Sistemdeki sadece standart sürüm hocam. Old hunters dlc si yok. Sony tam bu sistemin çıkışıyla birlikte, katalogtaki oyunların çoğunun dlc lerine indirim yaptı şu an. Old hunters dlc si de %50 indirimle 72 TL ye satılıyor.

• Arkadaşlar merhaba. Oyunla ilgili yardıma ihtiyacım var. Şu an oyunun sonundayım. Farklı sonları görmek için oyunun kayıt dosyasının yedeğini mi almam gerekecek ? Ps4 döneminde usb ye kayıtlı veri atılıyordu sanırım da ps5 te bunu nasıl yapabilirim?

• 
Sayfa: önceki 846847848849850
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.