Şimdi Ara

Blizzard ın oyununda oyuncu sayısı az mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geçen yıl hots oynarken 10 sn de yeni oyun buluyordum şimdi girdim 3,4 dk de oyun buldum .
    internettten de baktım blizzard oyuncu sayısına yönelik açıklama yapmamış .

"The last week hotslog had 264,392 games tracked.

If you go back 3 weeks to compare that week had 209,635.

The obvious flaw here is that more players are reaching HL but that is a 30% increase in players over a 3 week period. Probably means the game is growing and not shrinking. "

bunun dışında bir bilgi yok. battle.net forumundan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-35D1D8426 -- 23 Mayıs 2016; 0:47:12 >

• Oyuncu sayısı az evet. Bekletiyor biraz. Yalnız şöyle bi genel yorumlama yapmak gerekirse oynadığım oyunlar içinde en az troll olan oyun hots diyebilirim. Genelde çoğu oyuncu aklı başında oynuyor. Ben, çok oyuncuyu az ama kaliteli oyuncuya tercih ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoRaCe -- 24 Mayıs 2016; 8:40:13 >
  • maç bekleme süresi oyuncu azlığıyla ilgili değil.
    sürekli takip ediyor olsaydınız önceki patchlerde gelen bir durum bu.
    artık HotS , QM lerde dengeli takımlar olması açısından MMR ve Tank-support denkliğine bakıyor takımlarda.
    eskisi gibi 10 adamı rastgele maça atmıyor.
    bunun doğruluğunu da uzun süredir oynayan birisi olarak teyit edebilirim.
    ha nedir oyuncu sayısı belki azalmıştır bunu ben bilemem. ama bekleme süresi bundan sebeb
  • eşleştirme sisteminden dolayı öyle ama diğer moba oyunlarına göre az oyuncusu var. Lol'e göre yüzbinkat kaliteli o ayrı konu.
  • Aman sayı artmasın, böyle iyi, LoL'cü ergen küfürbaz troll tayfa gelip bok etmesin bu oyunu da
  • quote:

Orijinalden alıntı: ateş ve güneş

Aman sayı artmasın, böyle iyi, LoL'cü ergen küfürbaz troll tayfa gelip bok etmesin bu oyunu da

Doğru söze ne denir
  • Ranked 10-20sn icinde buluyor. Sadece geceleri 1-2dkya kadar cikabiliyor. Rank 1-5 arasi icin konusuyorum, daha ust ranklarda daha cabuk buluyodur. Zaten bu oyunu qm oynamak, exp kasmak disinda tamamen gereksiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vasto Lorde kullanıcısına yanıt
    Alakası bile yok, siz tabi güzel maçlar atıyor olabilirsiniz yüksek ranklerde. Ama ben 25 civarı rank ile girdiğim maçtan daha çok zevk alıyorum QMlerde.
    Maç bulma işi de bazen uzun sürüyor bazen çok kısa değişiyor. Genelde oyunu açar açmaz bastığımda hemen buluyor anlamış değilim.
    Dipnot: Bu oyun ölüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.