Şimdi Ara

Blindspot (2015-?) | NBC | 3.Sezon başladı (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
480
Cevap
16
Favori
13.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

3x9

Bence verdikleri karar çok kötü. Daha farklı yapılabilirdi bence. Sırf ne yapsak da
    bu çifti ayırsak
    diye başvurulan tembel bir senaryodan ibaretmiş gibi. Bölüm güzeldi ona lafım yok ama bir gün önce
    aşkım canım cicim
    diyenleri bir gün sonra
    yüzünü bile görmek istemiyorum
    seviyesine getirmek hoş değildi.

Hayat bazen böyle oluyor be her şeyim dediğin hiçbir şeyin oluyor

Bu diziyi hâlâ bırakmadım ama yorum yapasım da gelmiyor bu sezonun sonunda iptal olsa sevinirim ne yalan söyleyeyim.

Jane'in kızının öleceğini düşünmemiştim sağ olsun yazarlar şaşırtmadı

• Dizi öldü, bitti, kül oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de işte zaman oluyor diye devam ediyorum yoksa bir numarası kalmadı dizinin.

• Ahhh Jane'e ben de birkaç dövme çizsem,4.sezonu değil 14.sezona kadar izlerim..
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Jane'de fizik yok bence sadece yüz olarak fena değil, Zapata ama öyle mi hem seksi hem de yüz var, bir çekicilik var yani eh tabii kişisel zevkler de işin içine giriyor bir şey diyemem.

• Ciclista kullanıcısına yanıt
    Üstat latino diyorsan kraliçeleri John Constantine dizisindeki Zed'dir...Ne yazık ki o diziden sonra başka bir dizide o muhteşem güzelliğini izleyemedik..
  • 3 sezonda 18 bölüm olmuş devam ediyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3.14

Farklı bir şeyler yapmışlar bu bölüm, keyif vermedi değil.

Sondaki olayı da hiç beklemezdim nasıl oldu acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

3.14

Farklı bir şeyler yapmışlar bu bölüm, keyif vermedi değil.

Sondaki olayı da hiç beklemezdim nasıl oldu acaba.

Zaman döngüsü sağlam bilim kurgularda en çok tutan temalardan biridir, izlemesi de keyif verir ama bu dizide biraz garip durmuş. Temayı tam oturtamasalar da içeriğindeki sahneler çok iyiydi özellikle
    Asansördeki Roman, Jane-Weller değişimi ve ekibin sınıftaki hai
    biraz o sahnelerden kurtarmış. 4.sezon onayı almadıysa umarım almaz dizi eski tadını vermiyor bölümlerden sonra şuraya gelip 1 cümle yazasım bile gelmiyor hep tahmin edilebilir şekilde ileriyor dizi, tadında bırakırlarsa güzel olur.

• İlk sezondan sonra bırakmıştım 2 sezona geçiş yapmadım bizim weller meğersem harem kurmuş.
  • Rezil bölümler ardarda geliyor..
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt

Evet, o sahneler keyifliydi ve gözüme garip geldi gerçekten sanki ben rüya görüyormuşum gibi geldi
    Dizi koptu artık ya bence de onay almasın. Önceden neredeyse her sahne için detaylı yorum yazardım ben de ama artık yazasım gelmiyor çoğu dizi için aynı şey oldu birden soğudum nedense.
  • quote:

3x15

Genel olarak güzel bir bölümdü ama bir kere de düşmanlar kazansın be kardeşim 3 sezondur aynı şey, düşmanlar saldırır, iyiler kazanır. Yeter

Açık konuşmak gerekirse Roman'lı sahneler daha ilgi çekiciydi. Keşke daha fazla zaman ayırsalardı.

Diziyi Romanlı sahneler için izliyorum ötekilerde telefonla falan uğraşıyorum ne olacağı belli zaten. Spoiler butonuna bile gerek kalmıyor çoğu bölüm için.
  • quote:

3×16

Roman benim için dizinin önüne geçmeye başladı. Kötü anlamda değil, bilakis iyi anlamda ve onu izlemek gerçekten büyük keyif.
    Aşık olduğu için plan değişikliği yaptı ama o kadına ben de aşık olurdum

Ekran süresini arttırmaları lazım.

Roman zaten bu sezon genel olarak izleyicinin devam etme nedeni. Kalanları tahmin ediyorsun zaten dövme çıkıyor olayı araştırıyorlar 1-2 basit aksiyon sahnesi -ki bunları izlerken heyecan yok çünkü karakterler ölmez biliyorsun- sonra bölüm sonu 1-2 özlü söz tamam.

Roman'ın tekrar kötü karakter olmasını sevmesem de yaptığı seçime hak verdim. Aile özlemi çekiyordu şimdi bunu tamamlamak istedi ama sonda ekibi öldürtmek için adam tutması olmadı. Umarım şu Crawford, Roman'a ve kızına ihanet eder de Roman bundan kurtulur. Belki de Crawford, Roman'ı uzun zamandır tanıyordur.

• quote:

Crawford'un elindeki bu sınırsız imkanla Roman'ın geçmişini bilmiyor olması çok mantıksız geliyor.

Asıl mantıksızı 12.bölümün sonunda Crawford, Roman'a içinde takımın fotoları olan bir dosya veriyor ve orada orada yüzleri net olarak gözüküyor. 4 bölüm sonra bunlardan 1 tanesi yarım metre uzağında ama fark etmiyor ve Roman da fark etmiyor ona göre. O zamandan beri hiç muhabbeti de geçmiyor resmen o sahneyi unutmuşlar. Umarım Crawford, Roman'ı tanıyordur ve elinde oynatıyordur şu an.

• 3.17

Bu Vanessa denen kadın sen git o kadar önemli, güvenlikten sorumlu biri ol ama müşteriye giderken herkese açık mekana çok önemli bilgilerin olduğu bilgisayarla git. Hımmmm çok mantıklı, bu mu dur yani? bitmiş abi diziler bitmiş.

Ulan beyinsiz Jane, Roman ne tehlikelerden geçti size yardım ediyor sen hala herifi orda provoke ediyorsun, atar yapıyorsun yok şöyle yok böyle senden uzak bir hayat seçtim falan filan... Roman iyi yaptı helal olsun ama kıllandırdı Crawford'ı.

Şuan idare ediyor dizi, izlenebilir halde. Takımdan biri ölse de biraz ortalık hareketlense şu tek düzelikten kurtulsak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    Bu dizi konusundan spoiler butonunu kaldırsalar yeridir gram şaşırtmıyor. Bunu dedim haftaya bir şey olacak kesin
  • Aynen,aha artık kurtulduk demişken,olmadı...
  • Son bölümü sevdim artık yan olaylar dizinin temelinden daha çok ilgimi çekiyor. Bill Nye sahneleri güzeldi Rodney McKay göndermesi muhteşemdi
    Rodney McKay, Stargate: Atlantis dizisindeki bir bilim adamı. Bill Nye ve Neil Tyson bir bölümde diziye konuk oyuncu olarak katılmışlardı ve üçlü arasında güzel dostça bir çekişme vardı. Bu bölümde de sanki 2 dizi aynı evrendeymiş gibi davranmışlar. Daha önce de Nerd Herd göndermesi görmüştük bakalım sırada ne var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.