Şimdi Ara

Blindspot (2015-?) | NBC | 3.Sezon başladı (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
481
Cevap
16
Favori
13.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ciclista

Son sezon 30 Nisan'da geliyor!
    olamazz :) cidden çok sevindim teşekkürler haber için.
    aralık ayından beri bakıyordum, en son yaz ayında yayınlanacağını okuyunca artık pes etmiştim bakmaya.
    Malum virüs nedeniyle öne çektiler sanırım.. iyi de olmus :)
  • Sezo87 S kullanıcısına yanıt
    1 hafta ertelenmişti, yarın geliyor yeni sezon.
  • teşekkürler. Şu günlerde ilaç gibi gelecek.
  • 5.1
    Eh fena değildi. Sezonun nasıl ilerleyeceği konusunda geçiş bölümü tarzı bir çıkış olmuş.

Şu Madelline nasıl FBI'ın başına geçmişti tam hatırlayamadım ama çok uyuz bir tip olduğu kesin

Rich artık ekibin vazgeçilmez bir parçası oldu, gerçi geçen sezonda da öyleydi. Şu yüze bez koyarak yapılan işkence fena...

New York meydanına gelip o dövmeyi ekranlara yansıtan Jane'in kızı olabilir mi? O sahneyi görünce direkt aklıma Watch Dogs geldi

Reade niye öldü hiç anlayamadım, dizinin giderlerini azaltmak için yapılmış resmen. Adam daha Zapata ile aşk yaşayacaktı, tam aha "Reade ile Zapata artık beraber." derken adam gitti...

Türbanlı hacker ile Weitz'ın bir olup ekibi kurtarmaya çalışması hoştu ama bakalım neler olacak.

Katiller resmen FBI'ı ele geçirmiş, zehirli gazlarla deney bile yapıyorlar.

Son sezonun konusu biraz sıkıcı sanki.. Kurt ne yapmak istiyor mesela? Adını aklayıp FBI'a geri mi dönecek?

İyi yanından bakarsak bölüm sayısı önceki sezonlara göre az olduğu için geçiş bölümü pek görmeden asıl konuya odaklı, tatmin edici bir son görebileceğimizin ihtimali var.

• 5.1

Özlemişim bu ekibi :) Yaz sonuna kadar beklemediğimize ve son sezonun başladığına sevindim. Bölüme gelecek olursak, fena değildi.
    Madelline resmen ve abartısız : sorgu odasından, FBI'ın başına geçti. Bu kadar saçmalık olmaz aslında.. fakat artık son sezonumuz ve böyle saçmalıkları mazur göreceğim.

Rich'i kurtarma sahnesi de daha ayrıntılı olarak işlenebilirdi mesela. Bu arada Rich'in Türk olduğu daha önce işlendi mi bilmiyorum ama, bilmiyordum. Ya da kaçırmış olabilirim o detayı. 2 kere Turkish pervert olarak geçti bahsederken :) Digiturk sapık Türk yerine geveze Türk olarak çevirdi :) Şaka maka hemen hemen her sezonda bir Türkiye muhabbeti ya da Türkiye'ye gitme oldu Blindspot'da.

Son sezonlarda farklı ülkelere gitme alışkanlığı devam etti dizide. Her ne kadar geçen sezon çok sıkıcı bulsam da Reade'in ölmesine üzüldüm. Gelecek bölüm daha da hareketli geçecektir.

• Sezo87 S kullanıcısına yanıt
    Önceki sezonlarda geçmişti Rich'in Türk olduğu.
  • Bu diziyi kardeşim izliyor bu da son sezonmuş herhalde yalnız iki haftadır çeviren çıkmıyor neden acaba?
  • 5.2

Bu bölüm keyifliydi.

Madelline'e bak arkadaş herkesin telefonuna rootkit koydu bildiğin. Her hareketlerini görecek, iyi işmiş.

Weitz, ne adamsın ya kfjfkjf prompter sonrası konuşmalar iyiydi.

Yalnız o sahnenin altına koyulan bomba ilginçmiş, ilk defa öyle basınçlı, camlı bir bomba gördüm bir dizide.

Hah gene bir klişe... ne güzel bilgiler akıyordu geldi kesti yüklemeyi meymenetsiz.

Yani şimdilik her zamanki gibi gidiyor dizi, fena değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 6 Haziran 2020; 17:51:22 >
  • 5.3

Ekipteki her kişinin kafa kötü durumda. Weller, kızını görmek istediği için her şeye plansız programsız dalma taraftarı. Zapata desen Reade'in ölümünün etkisinden çıkabilmiş değil, görev esnasında donup kalarak ekibi tehlikeye attı, gene aynı şekilde sığınağa getirilen herif Zapata üzerinden ekibe bir şeyler yaptırabilirdi de neyse ki Jane indirdi herifi Zapata bildiğin PTSD yaşıyor :(

Rich'in kahve makinesi getirdim o kadar kimse teşekkür etmedi deyişi güldürdü onca şeyin içinde

Yav Jane ne kadar çabuk bayıldı orada? Kaç kişiyi tek başına paket eden Jane, adam bunu varillerin üstüne itince tak diye bayıldı.

Madeline adeta Weitz'ı kıstırdı, bakalım o kanatta neler olacak. Briana da yazık iyi bir şey yapayım derken yalan oldu.

İyi bari o kadar tehlike geçirdiler de bir işe yaradı, herifin içinden çıkan karttan epik bilgiler çıkacak gibi... şu hani ilk bölümde mi ne FBI'ın içinde kimyasal silah denemişlerdi bir adamın üzerinde, sanırım onunla ilgili bir şey çıkacak.

İlerleme açısından güzel bölümdü diyebilirim.

5.4
    Hoaydaaa

Hımm Tasha hamileymiş demek...

İyi hatırladı gene Tasha o kadar olay içinden 10 yıl önce olmuş bir olayı.

Madeline kimin, neyin üzerinde kullanacak ki bu gazı?

Ulan Jane açtın şom ağzını ve Kurt paket oldu, kendin de yaralandın... Tasha çıkar mı acaba ordan göreceğiz.

Yalnız Kurt'un paketlenmesi bayağı kötü oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 6 Haziran 2020; 17:50:47 >

• 5.5

Bu bölüm herkes kahramanlık peşindeydibiri diyor ciddi bir şey yok sadece sıyrık, öbürü diyor hamileyim ama gene de kan vereceğim...

İnsan beyni çok hassas, her şey beyindeki kimyasal dengeye bakıyor. İyi gene Kurt direkt sığınağın yerini söylemedi. Gördüğü halüsinasyonlar düşündürttü ama.

Ulan adamlar resmen merdiven altı ameliyat yaptı, gerçi bir sürü ekipmanları da vardı. Oluk oluk kan aktı be

Oscar'ı unutmuşum bile bir anda ortaya çıkınca bu kim lan dedim

Keşke kurtulmuşken Ivy'yi de indirseydi Kurt ama neyse...bu arada Kurt iyi yemlemiş Ivy'yi

Zapata'yı vurmuş olsa büyük trajedi olurdu.

Gene Jane yüzünden bizimkilerin başı dertte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 12 Haziran 2020; 19:39:58 >

• Arkadaşlar dikkat ediyormusunuz, dizi sürekli kapalı alanlarda çekiliyor.
    Hiç bir şekilde dışarıda çekim yok gibi.

2 ya da 3 sezondur da hep böyle, sanırım bütçe meselesi
  • 5.8

bölüm güzeldi,

patterson ın ordan kurtulması zor gibi ama böyle sevilen bi karakteri de öldüreceklerini zannetmiyorum, tüm ekip tutukluyken öldü sanılan patterson ekibi kurtaracak işler yapacaktır diye düşünüyorum.

• Bencede öldürmezler.Kesin kurtulmuştur ekibi de o kurtarır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desarj45 -- 4 Temmuz 2020; 12:54:31 >
  • Dizinin sürekli iç mekanlarda geçmesi hiç hoşuma gitmiyor.
    Nerde ilk sezon nerde şimdi ki leş sezon.

Bütçeden kısarsın da bu kadar da olmaz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.sezona kadar izlemistim güzel dizi.Iş güç derken bakamadık 4.sezonu son sezon mu acaba yoksa 5de var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

3.sezona kadar izlemistim güzel dizi.Iş güç derken bakamadık 4.sezonu son sezon mu acaba yoksa 5de var mı
    5.sezon da var, evet. Son sezon.
  • 5.10
    Final 24'ünde...

Madelline ortadan kalktı falan 8. ve 9. bölüm tatmin ediciydi ama lan cidden Jane gene mi ziplendi? önceki bölümlerde bozdukları zip falandır umarım o.

Mutlu sonla bitsin artık, o kadar şey çekti ekip.

Vay be şaka maka gene bir diziyi devirdik. 2. sezonunu çevirmiştim falan... yıllar çok seri geçiyor be aga

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 14 Temmuz 2020; 13:55:9 >
  • Ciclista kullanıcısına yanıt

Niye ki nasıl başladıysa öyle biter mantıklı son olur. Büyük olasılıkla ikinçi kez olunca işe yaramaz deyip cıkarlar işin içinden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Final

Gene bir dizinin sonuna geldik. İyi de bitse kötü de bitse hep hüzünleniyorum diziler bitince nedense, özellikle ilk çıktığı zaman başlayıp yıllarca izlediğim bir diziyse.

Jane'in katedraldeki dövüş sahnesi akıcıydı yalnız, biraz abartı da olsa izlemesi keyifliydi. Uzun süredir görmüyorduk Jane'in bu halini.

Gelmiş geçmiş tüm önemli karakterleri görmek de hoş oldu. Hem de Jane'in kafasında da olsa olayın çözülmesini sağladılar

Yalnız Ivy'nin sonu bu muydu yani Zapata geldi tepesine binip bir yumruk attı ve olay bitti... çok basit oldu sanki. Gerçi çok da önemli bir karakter değildi.

Bu bölümü ta kışın çekmişler... Diğer bölümler de kış mıydı yahu? Gerçi çoğu bölüm içeride geçti.

Ulan o kadar şey çektiler, neler atlattılar iyi bir son olsun istedik ama olmadı... Kendini feda etti ve gitti Jane

En azından halüsinayon da olsa bir mutlu son gördük o yüzden çok kızamıyorum.

Ara ara bunaltsa da hatta bırakmayı düşünsem bile tekrar tekrar geri döndüm bu diziye. Son sezon da her ne kadar sönük geçse de genel olarak iyiydi ya dizi benim için

Başladığı gibi bitti diyebiliriz ama başladığında Jane canlıydı, canlı bitseydi

Bu ekip özlenir!

Well... that's that.

• Saçma sapan bir finalle bitti,kurtulduk...
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.