Şimdi Ara

BLESS ONLINE 2016 da EU ve NA ya geliyor. (Published by Aeria Games)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
2
Favori
6.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayrıntılı haberhttp://steparu.com/latest-news/2014-bless-online-is-coming-to-north-america-and-europe-published-by-aeria-games.

Benim gibi bu oyunu bekleyenler için iyi haber. bende oyunu indirmiş bugün korede oynuyorken bu haberi duyunca epey sevindim. Ürünü yayınlayan Aeria Games firması hakkında biraz kafamda soru işaretleri var ancak mmorpg yokluğu yaşadığım bu zamanlarda oyun sararsa firmayı sineye çekebilirim.

• aeira games gerçekten şaşırttı her bir oyunu birbirinin çakması olan bir firma için devrim niteliğinde bir oyun olabilir
  • wow ve eso harici mmorpg oynanırmı bilemiyorum ama bless bayadır gördüğüm ve geldiğinde denemek istediğim bir oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

wow ve eso harici mmorpg oynanırmı bilemiyorum ama bless bayadır gördüğüm ve geldiğinde denemek istediğim bir oyun

Ben korede oynuyorum şuan. Açıkcası Black Desert'den daha çok heycan yaptı bende. Eu da açılana kadar, Korede oyunun ne olup olmadığını anlamaya çalışıyorum.
  • Ne zaman çıkış yapıyor paralımı yoksa bedavamı ?
  • Oyun şuan Korede betada. Aeria Games ilede dün anlaşma yaptılar. Çok sıcak daha. Ödeme şekli vs belli değil. Tek bildiğimiz 2016 senesinde açılacak olması. Ama hangi ay belli değil. Neyse ki hiç alışık olmadığımız şekilde hızlı avrupaya gelecek. BNS gibi 5 senede bekleyebilirdik. Kore oyunlarının normalde avrupaya gelmesi 2-3 sene buluyor zira.
  • AERİGAMES =PARA,PARA,PARA.........oyun benim için başlamadan bitti.
  • Sabahta beri oyundayım. Gerçekten harika bir oyun olmuş. Eğer bu firma oyunu full paraya dayalı yaparsa oturur ağlarım o derece
  • Hocam uyelik nasil aldin oyuna? 10$ a satan sitelerden mi? Lag durumu nasil korede?

Aerianin batirmadigi oyun yok ama belki akillanmislardir(?) diyorum yine umudum var hala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aeria mı?? Dikkatli yaklaşmak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Wirm

Hocam uyelik nasil aldin oyuna? 10$ a satan sitelerden mi? Lag durumu nasil korede?

Aerianin batirmadigi oyun yok ama belki akillanmislardir(?) diyorum yine umudum var hala

https://www.seagm.com/bless-online-kr/bless-online-game-account bu siteden alabilirsin. Oyun muazzam cidden. Umarım Aeria oyunu batırmaz. Umarım güzel oyun yalan olmaz. Ping durumu söylememe gerek yok 250 ile 350 arası Kore sonuçta :) Ben ciddi olarak oynamıyorum korede classları deniyorum haritaları keşfediyorum. Görevleri yapıyorum. Kısaca oyunu çözmeye çalışıyorum.

• 7.5tl baya iyiymis yalniz 350 ping uzak durmam icin yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: Wirm

7.5tl baya iyiymis yalniz 350 ping uzak durmam icin yeterli

Ciddi ciddi oynanmaz tabi. Ancak benim gibi sabırsız olanlar alıp görebilir.
  • Oyun nasil gidiyor dusunceniz neler Baya oyun deniyorsunuz ben takipciyim :D Malesef sistemim suan kotu oldugundan bende oyun deneyemiyorum oynuyamiyorumda hayirlisi insallahbirgün bende alirim. gamer laptop
  • quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS

Oyun nasil gidiyor dusunceniz neler Baya oyun deniyorsunuz ben takipciyim :D Malesef sistemim suan kotu oldugundan bende oyun deneyemiyorum oynuyamiyorumda hayirlisi insallahbirgün bende alirim. gamer laptop

Bless Online'i yaklaşık 1 haftadır aralıksız oynuyorum. İlk izlenimlerimi paylaşayım. Oyun öncelikle kendine özgü görev sistemi var. onun dışında diğer oyunların güzel yanlarını alıntı yapmış. Kendine özgü görev sistemi şu şekilde. öyle diğer mmorpgler gibi binlerce görev yok. npc den sadece history görevlerini alıyorsunuz. başkaca bir görev yok. harita çok devasa bir ucundan diğer ucuna binekle gitseniz ortalama 2 saatinizi rahat alacaktır. haritalar arasındada kesinlikle loading yok. bir kere oyuna girdinmi kesintisiz devam. wow oynayanlar bilir. harita olayı wow gibi. Görev sistemindeki farklılık şu şekilde. haritayı gezerken önünüze bir mob geldi. 1 tane kestiniz. otomatik olarak sağ tarafa o mobla ilgili görev açılıo. şu kadar kesersen sana bu kadar xp veririm diyor. kesersen xp yi alırsın. yada iptal edersin senin tercihin. istediği mobu kesince xp otomatik ekleniyor. npc den görev al sonra git teslim et yok. yani devasa haritaya çıktınız hiç şehre dönmeden sürekli haritayı keşfederek level alabilir son lvl e gelebilirsiniz. şimdiye kadar denediğim 30 a yakın mmorpg deki en güzel level kasma yöntemi diyebilirim. diğer oyundaki benzerliklere gelirsem.

1- Haritadaki devasalık olayı wow a çok benziyor
    2- 300 binek 300 air binek yine 300 pet olayı yine wowdan çalma hepside ücretsiz. haritada gördüğüm ejderhadan kediye kadar herşeyi evcilleştirip, pet, binek hanene ekleyebiiliyor sonrasında üstüne binip gezebiliyorsunuz.
    3- pvp olayı Aion Online dan çalma. Aion'un pvp sini seven bu oyuna bayılır. kale savaşları battleground pvpler vs vs. pvp de kazandığınız puanlarla ve madalyalar ile item yapıyorsunuz. ayrıca pve itemlerde mevcut. oyun korede açık betada olduğundan pek zindanları inceleyemedim. pve konusunda bişey diyemicem
    4- oyunun class ve ırk sistemi gw2 den çalma. Asura, elf, human, kurt adam vsvs gw2 oynayan bilir. yine skill sistemide gw2 nin aynısı diyebilirim.

Oyunu beğendinizmi diye sorarsanız 10 üzerinden 8,5 veriyorum. 1.5 puanı nerden kırdın dersen de ben aynı anda 40 a yakın skill kullanabildiğim oyunları daha çok seviyorum. Bless de aynı anda en fazla 14 skill kullanabiliyoruz. normalde 70-80 skill var ama arasından seçip skill bara 14 tanesini koyabiliyoruz. hepsini kullanamıyoruz. gw2 nin aynısı işte. bu 1.5 puanı oradan kestim :) oyun eu ya geldiğinde bot, hack ve full p2w olmazsa kesinlikle oynayacağım bir oyun.

• Örnek Bless Online Pvp Videoları...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuwobe -- 27 Nisan 2016; 0:58:15 >

• kore serverınde lv45 asasin ve berzerker karakterım var sormak ıstedıgınız soruları cevaplayabılırım 2-3 aydır oynuyorum oyunu
  • Oyunu oynamak isteyenlere en büyük yardım oyunu nasıl indirip kuracakları kore serverine nasıl girecekleri olur :D 3-4 gün uraştım girene kadar

Kore için hızlı bi vpn önerisi alır oyun güzel sadece tab target olayına sinir oluyorum bu oyunlarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydeeli -- 29 Nisan 2016; 18:31:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydeeli

Oyunu oynamak isteyenlere en büyük yardım oyunu nasıl indirip kuracakları kore serverine nasıl girecekleri olur :D 3-4 gün uraştım girene kadar

Kore için hızlı bi vpn önerisi alır oyun güzel sadece tab target olayına sinir oluyorum bu oyunlarda

target olayı istediğin şekilde ayarlanıyor. ister tab target , ister non target vs vs. ayarlardan bakabilirsin. herkesin tarzına uygun target mantığını koymuşlar.
  • Oyun korede ücretli mi ve ingilizce yapm şansımız var mı
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.