Şimdi Ara

BLESS ONLINE 2016 da EU ve NA ya geliyor. (Published by Aeria Games) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
2
Favori
6.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunun cıkıs tarıhı 2017 baslıga aldanmayın arkadaslar:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorctr

oyunun cıkıs tarıhı 2017 baslıga aldanmayın arkadaslar:D

Bless News - Aeria Interview Indicates 2017 Launch

Fan hoping to see Bless Online headed to North American and European audiences sometime in 2016 may have to wait a bit longer. According to an interview with COO Tom Nichols, "Aeria hopes to launch the Westernized version next year."
    The interview goes on to say that the game will need little alteration prior to a Western launch.
    You can read the full interview at VentureBeat.com.
    Thanks anonymous tipster and WNxbadboy3!

Aynen her ne kadar 2016 deselerde 2017 ye ertelendi. Çıkmaz bu oyun. Revelation bu sene geliyormuş betası. Ona bakarız. Bless defteri uzun süreliğine kapanmıştır benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuwobe -- 29 Temmuz 2016; 23:05:53 >
  • Ya çıksa ne yazar Aeriagames değil mi? P2W olucak %100!!! Birde 2017 başında çıkar diye de ümitlenmeyin, büyük ihtimal ilkbaharı geçirir bu tosbağalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marwo

Ya çıksa ne yazar Aeriagames değil mi? P2W olucak %100!!! Birde 2017 başında çıkar diye de ümitlenmeyin, büyük ihtimal ilkbaharı geçirir bu tosbağalar

Katılıyorum. Bide oyunu gw2 ye benzetmeye çalışmışlar. betasını oynarken gw2 oynuyor gibi hissediyordum kendimi. skiller vs hep aynı. tek fark pet olayı gw2 de yok. bazen gw2 varken neden bunu oynuyum ki diyorum. zaten copy paste gibi bir durum
  • Aeria Games ise Sıkıntı Büyük :)
  • ben oyunu ındırdım ama teknık nedenlerden dolayı gıremıyorum yardımcı olacka warsa bana ulasırsa svınırım
  • arkadaşlar merhaba
    uzun süredir mmorpg oyuncusuyum ancak çoğu oyunda son seviyeye kadar gelmeden bırakıyorum çünkü son zamanlarda gerçekten içine çeken akıcı bir oyun bulamadım. bless online vidyolarını izledim yeni bir oyuna başlamayı düşünüyorum son zamanlarda en ilgimi çeken oyun oldu.Bazı sorularım olacak bilgili olan varsa aydınlatabilir ki oyun için boşuna heveslenmeyim.
    oynayan arkadalşlar sözüm size:
    2017 ye girmeden gelir mi yada tahmin var mı çıkış tarihi ile ilgili?
    ilk olarak oyun başında taraf seçme var mı human vs orc tarzı?
    pve sistemi nasıl çiçek topla, ev yanıyor söndür, falanca çocuğa eşlik et gibi npc den npcye koşturma şeklinde mi çünkü bu tarz sıkmaya başladı gerçekten. çalışıyoruz vakit kalmıyor oynamaya onun yerine 50 tane monster kes exp al daha makul geliyor.
    pvp için olmazsa olmazım openworlpvp var mı bg lerden bahsetmiyor 5v5 10dk tarzında. istediğim şey sınırsız olsun gidip gang atayım kafamı dağıtayım umarım vardır.
    şimdilik sorularım bu kadar teşekkürler

• takatonia kullanıcısına yanıt
    2017 de gelecek. Oyunda faction vs faction var ve open world pvp, world bosslar için kapışma vs. var şahsen en çok hoşuma giden kısımlar bunlar. Ancak oyunun combat mekanik/dinamikleri çöp. Bu oyun biterse 1) aeria 2) combat sistemi nedeniyle biter. Şuan en büyük rakibi Revelations, ona da bir bakın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam combat sistemi kötü demişsin de benim için karakter durarak vurmasın haraket halinde vursun yeterlidir çok büyük beklentim yok yani.
    Revelations bunu da duydum ancak çok araştırmadım bless ile aynı sistemde ise bakabilirim.
    cevaplar için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wirm

2017 de gelecek. Oyunda faction vs faction var ve open world pvp, world bosslar için kapışma vs. var şahsen en çok hoşuma giden kısımlar bunlar. Ancak oyunun combat mekanik/dinamikleri çöp. Bu oyun biterse 1) aeria 2) combat sistemi nedeniyle biter. Şuan en büyük rakibi Revelations, ona da bir bakın derim.

Ben bu oyunu sabırsızlıkla bekliyordum hatta konuyuda ben başlattım ancak revelation denedikten sonra bless e hevesim kalmadı. ikisinide çinde denedim.

bless = gw2 çakması

revelation = aion,tera ve bns karışımı

ben revelation u daha çok beğendim. Bless de kötü oyun değil. revelation olmasaydı bless oynardım. blessde en sevmediğim olay skill azlığı oldu. ve combat sistemi hiç hoşuma gitmedi. Ancak eminimki Avrupada ve Türkiye'de bless daha çok tutulacaktır. avrupalılar ve biz türkler grafik olarak üstün olan mmorpg leri sevmiyoruz. genel olarak. nedendir bilmiyorum. sanırım donanımsal eksikliklerden ötürü yada çoğumuz knight metin 2 vs beşpara etmez oyunlarla mmorpg ye tanıştığımız için her oyunda o rezelat grafikleri arıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuwobe -- 30 Ekim 2016; 3:38:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: takatonia

hocam combat sistemi kötü demişsin de benim için karakter durarak vurmasın haraket halinde vursun yeterlidir çok büyük beklentim yok yani.
    Revelations bunu da duydum ancak çok araştırmadım bless ile aynı sistemde ise bakabilirim.
    cevaplar için teşekkürler

Hocam yukarda open pvp demişsin. Open pvp ağırlık oyun istiyorsan bless i tercih etmelisin. Revelation daha çok battleground pvp ye dayalı. Ama sen open pvp olayını çok seviyorsan hiç bless ile uğraşma, open pvp nin kralı guild wars 2 online da. daha iyisini görmedim.
  • Beyler şu oyun nerden alınır,EU açıldı diyorlar doğrumu...Bir açmanız mümkünmü...
  • Yeniada kullanıcısına yanıt
    rus serverı açıldı indirip ingilizce yama ile oynayabilirsin

edit : oyunun 36 gb indirme yaptığını görünce lanet olsun dedim hemen program dahil herşeyi sildim ayrıca indirmek istersen inglizce yama için link vereyim mediafire.com/file/jujzglpinl82y52/EngPatchRU+(2).zip içinden çıkan dosyaları Games101XP\games\BLESS\BLGame\Localization\RUS dosyasının içine at eğer üyelik almakta sıkıntı çekersen onada yardımcı olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarKSide58 -- 26 Aralık 2016; 22:51:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarKSide58

rus serverı açıldı indirip ingilizce yama ile oynayabilirsin

edit : oyunun 36 gb indirme yaptığını görünce lanet olsun dedim hemen program dahil herşeyi sildim ayrıca indirmek istersen inglizce yama için link vereyim mediafire.com/file/jujzglpinl82y52/EngPatchRU+(2).zip içinden çıkan dosyaları Games101XP\games\BLESS\BLGame\Localization\RUS dosyasının içine at eğer üyelik almakta sıkıntı çekersen onada yardımcı olurum

Aion Online 55 GB :) Geçen Fifa 2017 yükledim oda 35 GB :) artık nerdeyse elle tutulur grafiği olan oyunlar en az 30 gb.
  • Şuan oyunu rusya serverında oynuyorum, yazayım diye konusu varmı diye bakmıştım geçen gün altlara kaymış demekki.

Oyundaki faction savaşları çok güzel ve tam istediğim gibi olmuş, ama oyunun kombatı ve classları hakkında çekincelerim var. Dünyası büyük ve güzel, openworld faction pvp feci çekişmeli olacak gibi duruyor.

Oyun bana wow vanilla yıllarımı hatırlattı ve heyecanlandırdı.

Oyunu beğendim gibi ama çok geliştirilmesi lazım.
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    BDOdan sonra combat çöp geliyordur zaten bu sistem yönünden çok eleştirilen bir oyundu. Ancak faction olayları çok iyi, sırf bunun için bile deneyeceğim.

RU serverinde p2w olayı nasıl cash shopa bakan oldu mu?

• quote:

BDOdan sonra combat çöp geliyordur zaten bu sistem yönünden çok eleştirilen bir oyundu. Ancak faction olayları çok iyi, sırf bunun için bile deneyeceğim.

RU serverinde p2w olayı nasıl cash shopa bakan oldu mu?

faction olayı herkesin istediği hayal ettiği gibi olmuş, kendi ırkından insanlara saldıramıyorsun karşı ırkla zoraki düşmansın, 30lvl'dan sonra düşmanla aynı yerde görev yapmak, dungeon girişlerinde dungeon'a girmek için karşı ırkla savaşmak, karşı ırktan adam öldürünce ödül gelmesi xp gelmesi, safe zone olmaması gibi bir çok iyi open world pvp içeriği var.

sırf bunun için bende deneyeceğim gerçi şuan deniyorum.

ama classlar bana biraz tırt geldi, ırklarda keza öyle.

iki farklı factiondaki ırkların alayı aynı sadece isimleri değişik. madem böyle oyun yapıyosun yap adam gibi farklı faction farklı ırklar bir tadı tuzu olsun.

muhtemelen bir taraf fazla olmasın diye aynı ırkları 2 factiona bölmüşler.

oyunun geliştirilmesi lazım, duyduğuma görede combat sistemi başta olmak üzere oyunun kore yapımcısı üzerinde çalışmalar yapmaktaymış.

çıkınca oynayacağım oyunlardan birisi kesinlikle.

ve black desert oynadığımdan evet combata alışamadım dediğin gibi ama black desert'te de aksiyon yok belli bir düşman yok herkes %99 dost %1 düşman pk açma olayı sadece slot kapmak için oluyor oda kanal değiştirme olayı yüzünden zaten sorun olmuyor bile, 1,5 aydır oynuyorum bana pk açan sayısı 3tür en fazla. node savaşları içinde epey gear yapman lazım o savaşlar için vs vs.

heyecan yaratan bir faktör yok. gözüm deli gibi bless online'a çevrilmiş durumda şu sıralar bi yandan bdo'ya kasmaya devam tabi.

Tam RF gibi merakla bekliyorum bakalım. Şu combatı biraz cilalasalar oyun p2w olmazsa efsane.

Edit: Bdo da 160 civarı ap ile pvp yapılıyor küçük guildlerin node savaşlarını denediniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wirm -- 28 Aralık 2016; 23:18:42 >
  • quote:

Tam RF gibi merakla bekliyorum bakalım. Şu combatı biraz cilalasalar oyun p2w olmazsa efsane.

Edit: Bdo da 160 civarı ap ile pvp yapılıyor küçük guildlerin node savaşlarını denediniz mi?

bizim elemanların çoğunluğu 120-130 ap civarı hala çok gerideyiz birde yavaştan dağılmalar başladı 13 kişi onlineken 6-7'ye düştü online sayımız eriyoruz gittikçe. oyun acayip zaman ve emek istediğinden işi gücü okulu olan pes çekiyor zamanla.
    Grupla oynuyorsanız normal tabi. Oyun biraz solo kaçıyor bana göre. Casual olarak takılıyorum ben de yeni karakterleri falan 56 yapıyorum falan Ancak Aeria blessi batırmazsa bir şans kesin vereceğim.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.