Şimdi Ara

Blaze Necro Sro120cap (2020 Mayıs Sıfırdan Tekrar açıldı ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
0
Favori
19.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilyoslu

sitede bir sıkıntı yok şimdi baktım. sorun devam edıyormu ?

Oyuna başlayacagımı belirtmiştim ve şimdi kuruyorum Nickim RangerSkin olacak
  • Konuyu gördüm. Anılarım depreşti indirdim ama şöyle bi problemim var. 2 hesap açtım ilk hesapla beleş silk'i alıyorum, 2.ye girdiğimde 12 saat süre gözüküyo. Aynı IP'den sadece bi kere mi alınıyo?

Edit: Modemi resetleyip tarayıcı önbelleğini geçmişi temizleyip tekrar denedşm oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-342C956DE -- 26 Haziran 2014; 13:36:20 >
  • Hocam serverın şu anki durumu nedir? Oynanabilecek bir durumda ise ve yeterli sayıda online var ise ben de indireceğim de.
  • 800 online sayısından aşağıya düşmüyor şuanda
  • Oyunu deneme amaçlı indirdim, oynuyorum 3 saatttir tek başıma level kasıyorum
    şunu merak ettim 20 level itemlerini aldım 50 level e kadar kastım sonra ışınlandım itemler 35 level seviyesine otmatik geçmiş acaba 120 ye kdar böylemi olacak ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9dg ye kadar itemler kendini yeniliyecektir. 10dg 11dg 12dg kendiniz yapıcaksınız
  • Merak ettim indiryim bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bunun İçin Üye Oldum

Merak ettim indiryim bakalım

ortam güzelde başlayabilirim.
  • Item satışı olmasa başlayacaktım
  • itemler +0 olarak satılıyor. İtemi +11 +12 yapmak sana kalmıs oyle kolay bişede değil. oyunda gold kasarak satılan ıtemı almakda zor degıl. Kalabalık her serverda
    item satışı var malesef.
  • Ben ve arkadaşlarım siteden hiç item almıyarak çok salam charlar yaptık ve oyun ıcınde çok gold savurduk.
  • quote:

Ben ve arkadaşlarım siteden hiç item almıyarak çok salam charlar yaptık ve oyun ıcınde çok gold savurduk.

dostum oyunda job işleri nasıl yogun mu
  • Evet Mısırlılar sureklı kervan çekerler oyunda
  • Oyundaki nickim "Malia" pm atabilirsiniz.Bu arada guild ne oldu bende katılmak isterim guildinize ?
  • Ara verdik biz kışın tekrardan dönmeyi düşünüyoruz
  • Biz de arkadaşlarla oynuyorduk fakat sro-mall diye bir site üzerinden adamların +11 sun sattığını görünce direk bıraktık. kısacası para harcamadan birşey yapamazsınız..
  • O dededigin site her serverda item satiyor ztn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

O dededigin site her serverda item satiyor ztn

ben siteye girdim sadece blaze ' de satıyorlar dostum yanılıyorsun sanırım
  • beyler şu anda oynayan var mı yoksa başka bir server mı önerirsiniz 1 günde 4 karakteri 95 yaptım sıkıldım kapattım
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.