Şimdi Ara

Blaze Necro Sro120cap (2020 Mayıs Sıfırdan Tekrar açıldı ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
0
Favori
19.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar yeniyim swde var mi soyle yardımda bulunabilecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FiveSeveN -- 13 Ocak 2015; 23:33:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pink3454 -- 22 Ocak 2015; 22:30:06 >
  • Merhaba arkadaşlar oyuna geçen hafta başladım. Tek başıma yürüdüğüm için başta biraz zor oldu ama sonradan toplayacak diye düşünüyorum. Oyundaki Nicklerim;

TicToc: Sword/force
    TicToc_ : warlock/cleric

Serverda yeni olduğum için şimdilik hiç bir etkinlikte bulunmadım. Öncelik olarak setimin düzgün olması gerektiğini düşünüyorum.

Sizlere bir kaç sorum olacak;

warlock serverda tutan bir build mi?
    FTW benzeri etkinliklerde faydalanıyormusunuz?

Gold için global satıyorum. 11 global 7B ye satıyorum daha güzel kazanabileceğim bir teklifiniz varmı?

Meslek olarak gold kasmak için trader düşünüyorum. Sizin teklifiniz nedir?

Guild için Hatred düşünüyorum MDII2K ile görüşmüştüm. Set düzdükten sonra yani faydam dokunacak seviyeye gelince yanınıza gelmeyi düşünüyorum. tabi sizde isterseniz =)

• Takıldığım serverdir. HotDogg nick :)
  • Yeni başladım bende Server güzel gözüküyor. Diğer serverlar kadar türk oyuncu yok ama sanırım
  • Bugün itibariyle başlamış bulunmaktayım. Gördüğüm kadarıyla jangan önüde sürekli hareketli.. Eğlenceli olucak gibi :)
  • 20T (evet trilyon) gold ve +15 sun silahlarımla banladığım server :D
  • Oyuna bugun başladım oynayanlar arasında turk guildi tarzında birşey kuruldumu herhangi bir teamspeak vb programda konuşarak oynuyormusunuz ?
  • Beyler eğer yardım edebilecek birileri varsa başlamak isterim öbür türlü çok anlamsız olacak çünkü zaten 700 player full sun +14 geziyor. Eğer yardım edebilecek varsa zevkli olur FW lere gireriz eğleniriz. Teşekkür ederim şimdiden yoksa da herkese kolay gelsin :)
  • Oyunda kalıcı olarak oynamak isteyen arkadaşlar HATRED guildine katılabilir.Pm MoLLa_ ZeusZeus Quaresma
  • ben üye oldum kimseye ulasamıyrm nick xseyvertr
  • Bir ara sıkıntıdan basıp yaktıgım sun +15 2h :)

https://www.youtube.com/watch?v=C4-9SjjE-Wc&feature=youtu.be
  • oyuna devam ediyor musunuz ?
  • Ben etmıyorumda devam eden arkadaslar var sağlam bir şekılde
  • benya kullanıcısına yanıt
    bizde arkadaşla yeni başladık ve sw'yi beğendik ulaşmak ya da başlamak isteyenlerle irtibata geçebiliriz burdan oyun gerçekten güzel hele ki eski job sistemini 120 cap'a yansıtmış olmaları ve oyunda lag ve delay dan eser yok sanırım en büyük geçim kaynağı + basmak ve kervan çekmek tabi thief lere kaptırmassan şuanlık gözlemimiz bu yönde konuyu başlatan arkadaşa teşekkür ediyorum ayrıca oyun yabancı ama yarısı Türk kimi görsem isimler ya da guildler tanıdık geliyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6047038AC -- 11 Haziran 2015; 18:09:57 >
  • Bu serverda oynamaya devam eden var mi arkadaslar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DıYaMo kullanıcısına yanıt
    ben oynuyorum şuan türk guildindeyim her gece kervan yapıyoruz :)
  • Bot var mı acaba ??
  • 120 level'ı görünce gözüm biraz korktu ama hani 80 level zamanında, geceleri gizli gizli, o çöp bilgisayarlarımızla kervan çektiğimiz günleri hatırlıyorum.

Gerçekten çok iyi olmuş. İnanılmaz bi' pvp olmuş. Türklerin guildleri ne kadar aktif? Kale sahibi var mı bizimkilerden?

Ben 2012'den beri oyunu bıraktım. iSro oynuyordum çok fazla. Acaba ofisten döndükten sonra evde zaman geçirmek için yüklesem mi diye düşünüyorum.
  • arkadaşlar kullanılabilir bi mbot atar mısınız banada :))
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.