Şimdi Ara

Blaze Necro Sro120cap (2020 Mayıs Sıfırdan Tekrar açıldı ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
0
Favori
19.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diğer private swlerde kullanılan mbot çalışıyor araştırırsanız bulabilirsiniz vsro için çıkan.
    Ben bu swde 1 tane çar kastım ama şuanda reel para ile item almak gerekli o yüzden ara verdim, kendim item yapçam derseniz çook tırmalarsınız ama sw kalabalık o yanı güzel.
  • Onu bilmiyorum denemedim. Açıkcası indiricektimde içinde bir sürü virüs var diye indirmedim. Sen kullanıyorsan bana pmden atarmısın upload edip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archamanel

Onu bilmiyorum denemedim. Açıkcası indiricektimde içinde bir sürü virüs var diye indirmedim. Sen kullanıyorsan bana pmden atarmısın upload edip

Atarım tabi :)
  • Teşekkür ederim :)))
  • 1 karakter farmladım 92 level Stat ve skill verilmemiş 4m sp var :D ne yapsam karar veremedim nukerde var okcuda var. Yine nukermi yapsam acaba ??
  • konu güncel kalmış hep saolasın tugay :)
  • bot charları nuker herzaman daha iyidir bu swde.

Sw de yabancı çok Türk az. oyuzden çok arkadaşa ihtiyaç var. Özellıkle beraber oynayan arkadaslara. 1000+ yabancı
    server şuan pek yok en iyi burasının oldugunu düşünüyorum. Yenı sw arıyosanız bıdaha düşünün derım yenı swlerın hepsı tutmuyor çabuk kapanıyor.
  • Yıllarca Türk swlerınde oynadım. ya kapandı yada sıktı.Yenı serverlar aradım sarmadı. sonra burayı buldum. Job sistemı çok ıyı. Yanı bir thıeflık yapayım deyip boş boş gezmıyosunz hemen actıonun içine dalıyosunuz oyle bir sw :) pvp alanıda hep dolu. Oyunun tek sıkıntısı bence Türk az olması :) İlk defa Türkler tarafından işgal edılmemiş bir sw heralde :) emek verilcek bir sw...
  • beyler ben de yenı basladım guıld varsa gelmek ısterım ayrıca bısı sormak ıstıyorum. 111 lv oldum ama hala 9d sosun itemlerle geziyorum 120-101 arası itemler düşmüyormu moblardan? 116 ları falan kestım onlar da 101 lv duz ıtem verdı. bu uniqlerden baska mobdan bu ıtemlerı dusurme sansımız yok mu yani?
  • son item lwlı duz olarak 118. 118 + mob kesersen düşer. bıde 101 nova var oda 118 düz item ile aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilyoslu

bot charları nuker herzaman daha iyidir bu swde.

bot charı wizard olmaz mı ? neden nuker açıklarsanız sevinirim
  • wizard tek başına kasamaz ondan :) nuker salam oluyo. wizard ıcınse eu pt gerek ıp lımıtı var oyle 7 8 char sokarsan banlanabılırsın. oyuzden en mantıklısı spear nuker. 3 nuker bot charı yapar ayrı ayrı yada pt yaptırırsın sana kalmış.
  • Serverda mbot çalışıyor kasması kolay bizde gelen herkeze yardım ediyoruz emek server ı ve gerçekten zevk alacağınız bir server herkezi bekleriz
  • konu günceldir arkadaşlar..
  • tam bir ip limiti yok mu ? herkes tahmini konuşmuş
  • Serverda 'Sun' item dropu yok yani orjianl sro'dan herhangi bir farkı yok parayı veren düdüğü çalar mantığı heryerde olduğu gibi burda da mevcut.
  • ee arkadaşım hangi 1000+ sw de para kazanılmıyorki ? bu oyunu kuranlar birşeyden para kazanmasalar sw ayakta dururmu sence ??.
    burda sun itemler + sız olarak satılıyor. ama sen silkroad oynamayı bılıyosan. item yapıp sata bılıyosan yanı kısaca gold kasa bılıyosan.
    hiç para yatırmadan kafaya oynıya bilirsin bu sana kalmış.
    Uğraşırsan yaparsın. he yok heerşey bedava olan bı oyun arıyosan Ömrü kısa olr 1 2 3 ay sonra patlar.
    Bu sw 2 senedır var. ve dıger serverlarda item satışları hep + lı
    burda + sız satılıyor. ztn sun ıtem herkes alabılıyor. onemlı olan + sı. bilmiyorum anlatabıldmmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kilyoslu -- 31 Mart 2014; 12:28:09 >
  • serverda ip limiti GM nın söylediği 3 chardır arkadaşım. fazlasını açanda var artık o sana kalmıs. Banlanma rıskın var 3 den sonra.
  • konu gunceldır arkadaşlar
  • Dostum oyunu indirdim herşey hazır site kapalı üyelik alamıyorum :/
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.