Şimdi Ara

Blade and Soul [AÇILDI] (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.222
Cevap
16
Favori
47.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne oldu ya kimse oynamıyor mu oyun muhabbet eden yok
  • [simage]http://i.hizliresim.com/nMLpVB.jpg
    [/simage]
    Bu skilli nasıl kullanıyoruz anlamadım?
  • Rusya serverinda 6 ay kadar oynadım, eu bns yi de 19 ocaktan beri oynuyorum o kadar erken güncelleme geliyor ki nisan veya nisan olmadan 50 patchide gelir sanırım.

Oyunun en kötü yanı hardcore grinding yapmak gerekiyor iyi bir karaktere sahip olmak için ve sürekli gelen güncellemeler ile hep karakterinizin eksik olan birşeyleri oluyor. Benim gibi zamanı olmayanlar için çok kötü. (bsh ve mushin geldiğinde tamam dedim itemler, 1 ay geçmeden lab geldi 1 ay sonrada silverfrost gelir.)

Oyunun optimizasyonu berbat ötesi, gta5, witcher3 gibi oyunları 80-90 fps ile oynadığım sistem ile bns de kalabalık zindanlarda veya open world pvp alanlarından 5-15fps alıyorum. Kesin konuşuyorum bu oyun kadar sistemi yoran, sistem kaynaklarını ziyan eden başka bir oyun daha yok. Grafik ayarlarını en düşük 800x600 yapsanızda aynı fps, very high 1920x1080 yapsanız da aynı fps alıyorsunuz.

Craft ve gathering sisteminin bir artısı yok. 1-2 gold kar etmek için 12-24 saat craft yapmanız gerekiyor. Craft yapacağınız itemi marketten alsanız daha iyi.

Botlar heryerde oyunda arenaya giriyorsunuz bot (öyle dandik botlar da değiller kungfu master botlar pvp den bezdiriyor), haritada geziniyorsunuz bot mesajları ve botların arkadaşlık istekleri geliyor.

Lag ve server çökme olaylarını yukarda bahsetmişler, serverlarında stabilite sorunu var.

Bir süreliğine ara verdim oyuna.

• quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

[simage]http://i.hizliresim.com/nMLpVB.jpg
    [/simage]
    Bu skilli nasıl kullanıyoruz anlamadım?

bu skill kedinin kendi kendine kullandığı skilldir hocam siz kullanmıyorsunuz bilginiz olsun.

oyunu bıraksamda arada konuya bakıyorum tecrübeli summoner'ım yardımcı olurum başka sorunuz olursa.
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler zahmet olmazsa bana sum PVP için temel bir pvp build yapabilir misin? lvl45 hm1 için?

https://bnstree.com/

Şu an tek bildiğim super sunflower açmak başka kesinlikle neyi açmam gerektiğini anlayamadım.
  • quote:

Teşekkürler zahmet olmazsa bana sum PVP için temel bir pvp build yapabilir misin? lvl45 hm1 için?

Şu an tek bildiğim super sunflower açmak başka kesinlikle neyi açmam gerektiğini anlayamadım.

şuraya bir bak istersen fena build değil gibihttps://bnstree.com/SU/N1kOJpSng

• quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

quote:

Mesela anlayamadığım birşey daha;

Tüm pvp buildelerde senin attığın linkde de dahil en alttaki petin defansını yada atağını artıran skill ''House Cat'' skilinin açıklmasında şu yazıyor;

''Increases the Familiar's Defense against boss's area of effect attacks by 30%''

Yada atağını artıran için solunda ki skil içinde şu;

''Increases the Familiar's Damage against boss's area of effect attacks by 30%''

Tamamda PVP'de bosslara karşı buff sağlayan bu skiller ne işimize yarayacak?

Ayrıca pvp de peti bayıltıyorlar, 30sn bayık kalıyor buna karşı yapılcak birşey yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 7 Mart 2016; 15:20:00 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

quote:

Mesela anlayamadığım birşey daha;

Tüm pvp buildelerde senin attığın linkde de dahil en alttaki petin defansını yada atağını artıran skill ''House Cat'' skilinin açıklmasında şu yazıyor;

''Increases the Familiar's Defense against boss's area of effect attacks by 30%''

Yada atağını artıran için solunda ki skil içinde şu;

''Increases the Familiar's Damage against boss's area of effect attacks by 30%''

Tamamda PVP'de bosslara karşı buff sağlayan bu skiller ne işimize yarayacak?

O sadece çeviri ile alakalı bir durum. Açıklamasını yanlış yazmışlar. Pve için yazılmış bir açıklama.

Pvp'de de geçerli bir passive'dir.

Ekleme: pvp'de kedini bayılttıklarında hemen kedinin üzerinde duracaksın bu sayede her türlü sana vuracaklarından kediye uyanacak. Yani kedini uyuttuklarında çok hızlı şekilde kedinin üzerinden range atak yap uzaktan vurduğun için sana her türlü vurmak zorunda kalacaklar çünkü onlar sana kedi uyanacak diye vurmazken sen onlara vuruyor olacaksın. Bu şekilde seve seve değil her türlü uyanıyor kedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 7 Mart 2016; 18:05:00 >

• Arenaya giriyorum adama vuramadan ölüyorum birde üstüne bir tane büyü çıkartıyor onunlan uğraş. Benim karakter araneya uygun değil herhalde

Bu mesaja eklenen görseller:

Blade and Soul [AÇILDI]

• 45 lvl KFM kastım pvp ye giriyorum elemanlar uzaktan bana sektiriyor skil vuramadan ölüyorum,youtube dan şurdan burdan bir sürü video izledik nafile.bunca yıldır oyun oynuyorum bu oyunun pvp si kadar saçma pvp görmedim illaki force master mı açmak lazım kazanmak için. zıpla vur zıpla vur başka olay yok
  • Acin hocam, o sinifta daha iyi olabileceginizi düsünüyorsaniz onu acin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miş miş miş de muş muş muş. beremedim desene şuna sen. oynayan oynuyor ;)
  • Rustoocas yok hocam ya Fm açsa onla hiç adam kesemez. Ben FM'de kastım. öyle göründüğü gibi bir class değil. Millet FM yi çok basit sanıyor. ama ilk 1000 de en az fm var. çünkü oynaması çok sıkıntı. arkadaş açsın FM de görsün acaba 1600 puanı geçebilecekmi bakalım
  • @PanikAtak arkadaşım zor bir class seçimi yapmışsın. şuanki versiyon itibari ile oyunda yeniysen açmayacağın classlar şu şekilde, Blade master, KFM, FM, Asas bunlar ciddi playerlik isteyen classlar. Oyunda yeniysen önce basit class oynucaksın. Pvp mantığını ancak bu şekilde çözersin. sana tavsiyem basit karakterler oyna yetenek gerektirmeyen classlar bunlar nedir ? summoner, blade dancer, destroyer gibi. bu classlarla oyunu daha kolay öğrenirsin. açtığın blade master class i çok fazla tecrübe isteyen bir class.
  • Vorlok geldimi arkadaşlar ? Uzak kaldım azcik

Edit: panikatağın dayak yediği şey warlock muş şimdi gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi y0Se -- 8 Mart 2016; 14:50:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Warlock geldi. Çok gıcık bir class. Ondan sürekli uzak durmak lazım. Kıbırdamadığı zaman dmg yemiyor. Yürüdüğü zaman saldırcaksın. birde mavi bir alan oluşturuyor onun içinden s+s yapıp kaçmazsan tek yemiş gibi oluyorsun ayrıca sürekli petinin arkasına saklanıyor. benimde kasasım var
  • quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

Arenaya giriyorum adama vuramadan ölüyorum birde üstüne bir tane büyü çıkartıyor onunlan uğraş. Benim karakter araneya uygun değil herhalde

Bu mesaja eklenen görseller:

Blade and Soul [AÇILDI]

hocam leveliniz 36. gerçi bir çok skilliniz açılmıştır fakat 45'e kadar açılacak başka skillerinizde olabilir kontrol edin 45'den sonra arenaya girmekte fayda var.

bunun yanında blade master vs warlock pvp'sine uygun bir pvp buildi olsa en azından rekabet olur maçlarınızda daha fazla zevk alırsınız.

https://bnstree.com/ 'dan kendi oyun stilinize uygun buildler araştırın. pvp maça girmeden önce skill sayfanızdan pvp modunu seçip o şekilde pvp skill buildi dizin kendinize.

ayrıca karşınıza çıkacak rakibin class'ına göre buildinizi hızlılıkla değiştirebiliyor olmanız lazım. bunlar tabi oynadıkça olacak şeyler.

45lvl + 5 hong moon lvl'lerde 5'lenince yeni skill pointler geliyor haliyle build gittikçe zenginleşiyor.

sonuç olarak blade master pvp'de oynaması hem zor hem biraz buildi iyi olması gereken bir class.

örneğin üstteki bir arkadaş kungfu master konusunda yakınmış, bana bazen öyle kungfu master'lar geliyor ki yerden kalkamıyorum combo üstüne combo.

birde aldığım duyumlara göre oyunda script, bot kullanımıda yaygınlaşmış. otomatik combo yapan macrolar gibi script türevi şeyler. oyun epey kötüye gidiyor şuan ne yazık ki.

Yok zaten bir kaç kere girdim oynadım zaten sevmem pvp olayı ben. Bot olayı başladıysa oyunun cılkı çıkar ya. Bir oyuna başladım oda bitecek benim için galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

Yok zaten bir kaç kere girdim oynadım zaten sevmem pvp olayı ben. Bot olayı başladıysa oyunun cılkı çıkar ya. Bir oyuna başladım oda bitecek benim için galiba

ilk kez girdiğiniz için bu şekilde demorolize olmanız normal hocam alışması biraz zaman alabiliyor çok acayip el çabukluğu istiyor pvp. tam bir street fighter oluyor bir süre sonra oynadıkça.

benim bu oyun hakkında ki bir tespitim oyunun mmorpg'den çok competitive match making olması ile ilgili^^

yani oyuna mmorpg diye başlıyorsun, hikaye questler güzel son lvl'a ulaşıyorsun dungeonlar pve partyler güzel herşey iyi hepsini tamamlıyorsun ortalama 1 ay içinde bitiriyorsun herşeyini. mushini 7'liyorsun 8'liyorsun neyse.

sonra tek yapılabilecek şey olarak 1v1 pvp veya 3v3 tag match'ler kalıyor. onun dışında oyunun mmorpg kısmı bir single player rpg oynar gibi bitiyor yapılacak hiç birşey kalmıyor. sonra tüm gün arenadasın. ben bu sebeple bıraktım. faction savaşları yalan crimsonmuş the cerulan ordermış fıs hiç bir olay yok oyunda. hiç bir aksiyon yok. varsa yoksa ranked arena.

oyun tamamen bir e-spor. mmo demeye bin şahit ister endgame'de.

silahına + basmak için 50gold harcıyorsun silahı kullanacağın tek yer dungeonlar. onlarıda zaten hepsini defalarca yapmışsın. e niye silahı geliştirmek için para harcayım diyorsun bir süre sonra. oyun orada bitiveriyor senin için :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 8 Mart 2016; 18:41:56 >

Yaktın beni kırdım oyun zevkimi... Şimdi oyuna girecektim girmiyecem ne güzel 4Gold para yapmıştım eşya satıp uğraşıyorumdum. Ben silkroad dan sonra oyun bulamıyacakmıyım ya
    Battlefield 4 devam bari heli öğreneyım bari
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.