Şimdi Ara

Blackberry Q10 Sim Yuvası

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
4
Cevap
0
Favori
310
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Blackberry >> Blackberry Q10 Sim Yuvası
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    140 Mesaj
    İyi forumlar arkadaşlar blackberry q10 aldım bugün yalnız sim kart yuvasını bozdum takıp çıkarırken 50-60 tl fiyat verdi telefoncular yaptırsam herhangi bir sıkıntı olurmu yetkili servis dışı

|
    |
    Garantisi varsa ileride bir gün servise gittiğinde içinin açıldığını anlarlar. Garantisi varsa servise gönderin, servis de aşağı yukarı aynı paraya yapar eğer kullanıcı hatası ise. Kullanıcı hatası yoksa ücretsiz değişir. Telefondaki vidalarda kağıt oluyor, o kağıtlara tornavida değdiği zaman kağıtların içine göçüklüğünden anlıyorlar.

Orijinalden alıntı: cobanmahmut

Garantisi varsa ileride bir gün servise gittiğinde içinin açıldığını anlarlar. Garantisi varsa servise gönderin, servis de aşağı yukarı aynı paraya yapar eğer kullanıcı hatası ise. Kullanıcı hatası yoksa ücretsiz değişir. Telefondaki vidalarda kağıt oluyor, o kağıtlara tornavida değdiği zaman kağıtların içine göçüklüğünden anlıyorlar.

Teşekkür ederim garantisi yoktu bende telefoncuya yaptırdım hiç bir sıkıntı yok şu an

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Media Sözlük
kolayoto.com
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,337
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.