Şimdi Ara

♦BlackBerry Passport♦BlackBerry Passport Silver Edition| Kullanıcıları Kulübü /ANAKONU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.235
Cevap
16
Favori
66.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ÜmitE

10.3.1'de dediğiniz gibi harekete duyarlı sessize geçme gibi bir özelliği açıkçası duymadım.
    10.2.1 kullanıyorum (Z30). Çağrı geldiğinde, ekrana dokunarak, sessize alabilirsiniz. Ama bu, benim kullanımımda bazen, cebimdeyken her hangi bir temas ile sessize geçmeye yol açıyordu. Yanlış ya da eksik hatırlamıyorsam, Ekran'ın "uyandırmak için kaydırın" özelliğini kapatarak bu sorunu çözmüştüm.
    Sizinki de bundan kaynaklanıyor olabilir.

10.2.1 yan sürümü kaçtı sizin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi sorunun kaynağı şu; gelen aramalarda, passport ekranının herhangi bir yerine temas halinde sessize geçmesi. (Hatta alarmda da bu böyle.) Dolayısıyla yürürken en küçük harekette ekrana temas algılayıp susuyor ve titreşim kapatıyor.

Bu özelliği kapatmanın mevcut OS sürümüyle bir yolu yok.
    Ancak 10.3.1 üstünde bu özellik getiriliyor.

10.3.1 için şu an yayınlanmış resmi bir güncelleme yok. (Benim OS mesela; 10.3.0.908 ve cihaz bunun en güncel sürüm olduğunu düşünüyor.)

Eğer illa isteyen varsa "leaked" bir 10.3.1.1016 OS sürümü mevcut, gayet de stabilmiş ama ben şahsen official güncellemeyi bekleyeceğim.

Herkese iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axiaziz -- 26 Aralık 2014; 9:06:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axiaziz

Şimdi sorunun kaynağı şu; gelen aramalarda, passport ekranının herhangi bir yerine temas halinde sessize geçmesi. (Hatta alarmda da bu böyle.) Dolayısıyla yürürken en küçük harekette ekrana temas algılayıp susuyor ve titreşim kapatıyor.

Bu özelliği kapatmanın mevcut OS sürümüyle bir yolu yok.
    Ancak 10.3.1 üstünde bu özellik getiriliyor.

10.3.1 için şu an yayınlanmış resmi bir güncelleme yok. (Benim OS mesela; 10.3.0.908 ve cihaz bunun en güncel sürüm olduğunu düşünüyor.)

Eğer illa isteyen varsa "leaked" bir 10.3.1.1016 OS sürümü mevcut, gayet de stabilmiş ama ben şahsen official güncellemeyi bekleyeceğim.

Herkese iyi günler.

başındada söylemiştim hocam zaten size

• RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Ben söylemediniz demedim ki, isteyen kursun diye, unstable bir sürüm olduğunu, ve o sürümün numarasını yazdım.
  • RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    10.2.1.3062 kullanıyorum.

• Arkadasin yorumu garip geldi bana bugun ikinci el ilaninda :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ÜmitE

10.2.1.3062 kullanıyorum.

aman güncelleme yapmayın en stabil sürüm o. hiç güncelleme geldimi size?

• En son 6 Kasım'da bu sürüm geldi. Bazen leaked sürüm yüklesem mi diye ben de düşünüyorum ama sözü edilen istikrarsızlıklar ile uğraşacak enerjim yok. Şubat bile olsa resmi sürümü bekleyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

Arkadasin yorumu garip geldi bana bugun ikinci el ilaninda :)

Ne Yazmış ?

• Woil W kullanıcısına yanıt
    Mesajini silmisler bulamiyorun hocam ama hic memnun degilmis

• quote:

Mesajini silmisler bulamiyorun hocam ama hic memnun degilmis

Aynen bende 2. El Bölümü'nde Aradım taradım bulamadım

Kendisini davet ettim konuya ama gormedi heralde

• quote:

Kendisini davet ettim konuya ama gormedi heralde

Derin BlackBerry Adam'ı susturmuş Olmasın

Bilemiyoruz hocam

• elimde iki adet orijinal kılıf bulunmaktadır, kılıflar için dükkanıma bakabilirsiniz.
  • Arkadaşlar telefonu 1 aydır kullanıyorum. Telefon piyasadaki bir sürü standart ve hemen hemen hepsi birbirinin aynısı telefonlardan( iphone dahil) farklı ve kaliteli duruyor.
    Farklı yeni şeyler arayanlar için ideal bir telefon. Tek endişem programlar idi. İş yerimde kullandığım araç takip, kamera izleme programları acaba mevcutmu çalışırmı? Bu anlamda da snap uygulaması ile android programları yükledim ve sorunsuz çalışıyor. :))) Ebay dan aldım kılıf ;
    https://store.donanimhaber.com/ca/b1/3a/cab13a9168cd462034f791be22ca240d.PNG

♦BlackBerry Passport♦BlackBerry Passport Silver Edition| Kullanıcıları Kulübü /ANAKONU

• quote:

Orijinalden alıntı: reci

Arkadaşlar telefonu 1 aydır kullanıyorum. Telefon piyasadaki bir sürü standart ve hemen hemen hepsi birbirinin aynısı telefonlardan( iphone dahil) farklı ve kaliteli duruyor.
    Farklı yeni şeyler arayanlar için ideal bir telefon. Tek endişem programlar idi. İş yerimde kullandığım araç takip, kamera izleme programları acaba mevcutmu çalışırmı? Bu anlamda da snap uygulaması ile android programları yükledim ve sorunsuz çalışıyor. :))) Ebay dan aldım kılıf ;
    https://store.donanimhaber.com/ca/b1/3a/cab13a9168cd462034f791be22ca240d.PNG

♦BlackBerry Passport♦BlackBerry Passport Silver Edition| Kullanıcıları Kulübü /ANAKONU

Google Play yüklenebiliyor detaylı üst mesajlarda yazdım hocam,yükleyin program sorunuzda kalkar ortadan

• Konuyu takip
    Çok istediğim model en kısa zamanda kullanmak nasip olur inşallah

• Arkadaşlar merhaba , neredeyse tum bb cihazlara sahip olup , çok koyu bir fanatigi olan ben , z10 dan sonra birdaha bb almamaya kesin karar verip Htc ye gecis yaptim. M8 den aşiri memnunum ama bir tarafim hep blackberry de :) O yuzden M8 imi satip bir passport almak istiyotum ama yazilim sorunlari ile ugrasmak istemiyorum. Şuan mevcir offical yazilimlarda stabite yada garip sorunlar varmi acaba ? Çileden cikartmasin yeter , eger sizler bu konuda memnunsaniz bende geçiş yapmak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BarGoS

Arkadaşlar merhaba , neredeyse tum bb cihazlara sahip olup , çok koyu bir fanatigi olan ben , z10 dan sonra birdaha bb almamaya kesin karar verip Htc ye gecis yaptim. M8 den aşiri memnunum ama bir tarafim hep blackberry de :) O yuzden M8 imi satip bir passport almak istiyotum ama yazilim sorunlari ile ugrasmak istemiyorum. Şuan mevcir offical yazilimlarda stabite yada garip sorunlar varmi acaba ? Çileden cikartmasin yeter , eger sizler bu konuda memnunsaniz bende geçiş yapmak istiyorum.

Hocam şunu söyleyeyim;

Şu an ki yazılımda herhangi bir uyumsuzluk yada stabilite sorunu yok.
    Ben herhangi bir kapanma yada kitlenme yaşamadım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.