Şimdi Ara

***BLACKBERRY KULLANICILARI SORUNLARI VE ÇÖZÜMLERİ*** (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.808
Cevap
37
Favori
795.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benım bıs abonelıgım olmadıgından app vorde gıremıyorum dolayısıylada kullnamıyorum sanırım bu yuzden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: desert_18

m.facebook.com a gırıyorum adres paralo yazıyorum sonra blackberry ıcın mobıl ındır dıyor ındırıyorum kuruyor sonra gırdıgımde acmıyo.you are currently a service....vs vs yazıyor operator ıle ılgılı yazı yazıyo.

Blackberry icin facebook indirmeyeceksin. O indirdigin sadece bis aboneligi olanlar icin facebook uygulamasi. Appworld kullanabilmek icin bis aboneligi sart degil. Google'dan appworld indir yazarsan orada karsina ilk arama sonucunda bi link cikacak, o linki telefonun tarayicisina yazip appworld indireceksin.
  • www.blackberry.com/appworld/download bu linkten indirebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heathrow(+)

quote:

m.facebook.com a gırıyorum adres paralo yazıyorum sonra blackberry ıcın mobıl ındır dıyor ındırıyorum kuruyor sonra gırdıgımde acmıyo.you are currently a service....vs vs yazıyor operator ıle ılgılı yazı yazıyo.

Blackberry icin facebook indirmeyeceksin. O indirdigin sadece bis aboneligi olanlar icin facebook uygulamasi. Appworld kullanabilmek icin bis aboneligi sart degil. Google'dan appworld indir yazarsan orada karsina ilk arama sonucunda bi link cikacak, o linki telefonun tarayicisina yazip appworld indireceksin.

app world den ındırgım facebook uygulaması ılemı gırıcem daha sonra bunun ıcın bıs sart degıl ozaman degılmı.

• quote:

quote:

quote:

app world den ındırgım facebook uygulaması ılemı gırıcem daha sonra bunun ıcın bıs sart degıl ozaman degılmı.

Hayir m.facebook.com adresinden gireceksin. Appworld'deki facebook uygulamasi bis aboneligi gerektiriyor. Snaptu diye bi uygulama var, icerisinde facebook ve twitter var. Istersen o uygulamayi bis olmadan kullanabilirsin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hayir m.facebook.com adresinden gireceksin. Appworld'deki facebook uygulamasi bis aboneligi gerektiriyor. Snaptu diye bi uygulama var, icerisinde facebook ve twitter var. Istersen o uygulamayi bis olmadan kullanabilirsin.

tamam hocam benım demek ıstedıgımde oydu bıs abonelıgım olmadıgından appworlden ındırdıgım face ı kullanamıyorum zaten wifiden baglanıyorum m.face gırıyorum.snaptuyu ındırmedım daha telefona bırde ona bakıyım sımdı.tesekkurler.

• beyler sızden "ACİL" Oolarak bold 9700 telefonum hakkında yardım ıstıyorum yardımcı olursanız cok sewınırım..

Normal mesajlasırken bı yerden sonra karsı kısıyle konustugum mesajlar gelmıyor sohbet 15-20 mesaj kaydedılmıs bıcımde kalıyor mesaj yolluyorum gıtmıyor gelen mesajlarda gosterılemıyor bunun nednı nedır acaba..ayrıca sohbetıde tamamı ıle sıldıgımde duzelıyor hep boyle mı yapacam ben..hem sms secenklerıne gırıp gelen mesajları hafıza kartına kaydet dememe ragmen bunları yapıyor..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

tamam hocam benım demek ıstedıgımde oydu bıs abonelıgım olmadıgından appworlden ındırdıgım face ı kullanamıyorum zaten wifiden baglanıyorum m.face gırıyorum.snaptuyu ındırmedım daha telefona bırde ona bakıyım sımdı.tesekkurler.

bendede BIS yok opera altında facebook çok rahat kullanılıyor.

• bende operadan gırıyorum ama ozaman chat ozellıgını kullanamıyosun.birde gonderdıgın ıletılerde mobıl ıle yazmıyo nedense.
  • galıba kımsenın basına bu sorun gelmemıs yok mu "cewaaaaaplayan"
  • bold 9000 modelini bis pketi alıp modem olarak kullanabilir miyim? 9700'de yapılıyor diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snsnc

bold 9000 modelini bis pketi alıp modem olarak kullanabilir miyim? 9700'de yapılıyor diye biliyorum.

bisi hangi operatörden alacağına baplı.. turkcell faturalı hatta 17tl polan var 1gb bis onu modem olarak kullanabilirsin.. birde avea yeni bi paket yapmış 30tl 4gb onuda modem olarak kullanabilirsin.. geri kalanlar olmaz, yani ekstra ücret yansır
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

quote:

bold 9000 modelini bis pketi alıp modem olarak kullanabilir miyim? 9700'de yapılıyor diye biliyorum.

bisi hangi operatörden alacağına baplı.. turkcell faturalı hatta 17tl polan var 1gb bis onu modem olarak kullanabilirsin.. birde avea yeni bi paket yapmış 30tl 4gb onuda modem olarak kullanabilirsin.. geri kalanlar olmaz, yani ekstra ücret yansır

yok sadece 9000 modeli ile kullanabilirmiyim demiştim.biliyorum turkcell'in yeni çıkardıkları paketleri haberim var. biraz geç oldu ama.. sen aldın mı paketi?
  • Her modelle kullanilabiliyor. Sadece Desktop Manager'i yuklemek yeterli benim bildigim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

quote:

yok sadece 9000 modeli ile kullanabilirmiyim demiştim.biliyorum turkcell'in yeni çıkardıkları paketleri haberim var. biraz geç oldu ama.. sen aldın mı paketi?
    Haa evet kullanirsin, desktop manager olmali pc de.. Ben aldim evet, turkcell 1gb

• benim bb 9300 pdf leri açmıyor varmıdır bi bilgisi olan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dewil_may_cry

benim bb 9300 pdf leri açmıyor varmıdır bi bilgisi olan ?

pdf uygulaması yüklemen lazım
  • selam millet, 8520 kullanıyorum wifi bağlantı sorunu çekiyorum.wifi yi açıp tarama yaptırıp bağlanıyorum kablosuz ağa hotspot tarayıcıyı seçip tarayıcıyı açıyorum ve girmek istediğim siteyi yazıp entera basınca bi süre bekleyip "istenen sunucu bulunamadı" uyarısını alıyorum.uydu net kullanıyorum fakat kablosuz modem değil router aracılığıyla kablosuz hale getirilmiş.routerın markası da linksys.acaba routerla telefon mu uyuşamıyor yoksa başka bir sorun mu vardır bilgisi olan arkadaşlar ilgilenirlerse sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gallardo101

blackberry mi pocket pda(windows) mi? yoksa cok mu birbirinden alakasiz cihazlar bunlar?

valla ikiside apayrı şeyler...ama kullanım kolaylığı olarak kesinlikle blackberry derim...windows mobile kullanmak zor bence telefonda...
  • Arkadaşlar yaşadığım bir sorunu sizinle paylaşmak istiyorum..Forumdan iki aylık curve 8520 aldım..Cihaz oldukça temiz olmasına rağmen pc den cihaza kopyalama yapmaya çalıştığım an hafıza kartını onarmayı önerip kopyalamayı yarıda bırakıyor..Yada cihazın bağlantısı kesilip tekrar pc de görünüyor..Hafıza kartında sorun yok bir çoğu ile hatta üç tane kartın hepsi yapıyor..Pc uzun zamandır formatlanmamış deyip baştan yeni kurdum ama değişen bir şey yok...
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.