Şimdi Ara

***BLACKBERRY KULLANICILARI SORUNLARI VE ÇÖZÜMLERİ*** (59. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.809
Cevap
37
Favori
794.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 16hakan16

quote:

Orijinalden alıntı: mert6385

quote:

quote:

8250 nin höperlöründen cızırtılı ses geliyor bu sorun nasıl cözülür ne önerirsiniz

up hic mi basına gelen olmadı

hocam cızırtı varsa donanımdan kaynaklanıyordur. bence servise götürün

peki bursada servisi varmı bildiginiz kadarıyla eger yoksa ne yapıcam aldıgım yeremi götürücem

aldığın yere götürmen en iyisi..Yok diyorsan gazcılar caddesinde blackberry tamiri yapabilecek dükkanlar mevcut...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sél@h@ttin

quote:

quote:

quote:

quote:

8250 nin höperlöründen cızırtılı ses geliyor bu sorun nasıl cözülür ne önerirsiniz

peki bursada servisi varmı bildiginiz kadarıyla eger yoksa ne yapıcam aldıgım yeremi götürücem

aldığın yere götürmen en iyisi..Yok diyorsan gazcılar caddesinde blackberry tamiri yapabilecek dükkanlar mevcut...

tesekkürler aslında telefon abimin ben buraya bir sorayım dedim abimde bende gazcılara götürmektense orjinal olarak 1 ayda yaılsa beklemeyi daha mantıklı bulduk yardımınız icin tesekkürler
  • Bugünden itibaren ben de bir BB kullanıcısı oldum

Sorum telefonda kayıtlı olan numaraları nasıl sim karta atacağım? Model: curve 9300 müş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shroud61 -- 4 Ağustos 2011; 1:30:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shroud61

Bugünden itibaren ben de bir BB kullanıcısı oldum

Sorum telefonda kayıtlı olan numaraları nasıl sim karta atacağım? Model: curve 9300 müş.

sim karta eklemek için tek tek işlem yapman gerekiyor. toplu halde atım söz konusu değil.

ancak sim karttakileri komple telefona kaydetmek mumkun. simkartı yeni takınca numaralar kopyalansın mı diye soruyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hiç bir tanıdığım yok hocam.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shroud61

Bugünden itibaren ben de bir BB kullanıcısı oldum

sim karta eklemek için tek tek işlem yapman gerekiyor. toplu halde atım söz konusu değil.

ancak sim karttakileri komple telefona kaydetmek mumkun. simkartı yeni takınca numaralar kopyalansın mı diye soruyor.

Teşekkürler.
  • 8100 pearl kullanıcısıyım. telefonu beğenerek aldım. ancak şarjının az kullanmama rağmen 1 gün dayanması ve eski aranan veya arayan numaralara bakınca ilk 4 haneden ötesinin görünmemesi en büyük şikayetim. benim telefonummu sorunlu yoksa benmi kullanmasını bilmiyorum!
  • quote:

Orijinalden alıntı: echo21

quote:

Orijinalden alıntı: ferhatugur

quote:

Orijinalden alıntı: nbay

merhaba arkadaşlar,
    google map yükledim ve kullanamıyorum,bis paketim yok,olmadan kullanabileceğim yazıyordu takip ettiğim kadarıyla aşağıdaki uyarıyı alıyorum ,bu sorunu nasıl geçebilirim
    "şebekeye erişilemiyor, bu uygulama bir veri bağlantısı gerektirir ve bazı blackberry aygıtlarının düzgün çalışması için yeniden yapılandırılması gerekebilir. daha fazla bilgi edinmek için lütfen bilgisayarınızdawww.google.com/gmm adresini ziyaret edin"

3G yada wifi ile bağlı mı cihaz nete?? bis paketi lazım değil...

bağlıysan "mobil şebeke seçenekleri" altından "veri servisleri" nin açık olduğundan emin ol...eğer açık olduğu halde sorun yapıyorsa reset at cihaza düzelir büyük ihtimal...

tcp/ıp ayarlarından apn ayarları etkınlestır yap ve altakı alana internet yaz sorunun cozulur.

öncelikle teşekkürler,
    malesef olmuyor veri servisleri de açık ve tcp/ıp ayarları da etkindi,reset atmayı da denedim o da olmuyor malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nbay -- 5 Ağustos 2011; 10:29:53 >
  • vodafonedan dolayısıyla teleservis garantili 9300 var cihazda mep giriş hakkı bitmiş araştırmalarıma göre kvk sorun çıkarmadan halletmesine rağmen teleservis ciddi bir ücretle hallediyormuş bunun teleservisin kucağına düşmeden başka şekilde çözebileceğim bir çözümü yokmudur acaba blackbarryde bu konuda yardımlarınızı bekliyorum
  • arkadaslar curve 8900 telefonumdakı bbm lıstemı ve dıger dosyalarımı yenı aldıgım bold 9700 e nasıl aktarabılırım?sımdıden tesekkurler
  • edit...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noir Désir -- 7 Ağustos 2011; 22:34:36 >
  • selam arkadaşlar blackberry curve var bende ve bunu modem yapıp ıpod touchla internet paketini kullanmak istiyorum. bakındım bayaa ama programlar aracılığı ile varmış. mesela ben dışarda bir yerde telimi modem nasıl yapabilirim kısaca programsız modem olarak kullanabilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fishout

selam arkadaşlar blackberry curve var bende ve bunu modem yapıp ıpod touchla internet paketini kullanmak istiyorum. bakındım bayaa ama programlar aracılığı ile varmış. mesela ben dışarda bir yerde telimi modem nasıl yapabilirim kısaca programsız modem olarak kullanabilirmiyim?

Blackberrylerde bu özellik bulunmuyor,os7 isletim sistemi ile gelecek(9900,9810 gibi telefonlarla birlikte yani) program araciligiyla yapildigini hic duymadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

quote:

selam arkadaşlar blackberry curve var bende ve bunu modem yapıp ıpod touchla internet paketini kullanmak istiyorum. bakındım bayaa ama programlar aracılığı ile varmış. mesela ben dışarda bir yerde telimi modem nasıl yapabilirim kısaca programsız modem olarak kullanabilirmiyim?

Blackberrylerde bu özellik bulunmuyor,os7 isletim sistemi ile gelecek(9900,9810 gibi telefonlarla birlikte yani) program araciligiyla yapildigini hic duymadim

bunun icin cihazinizda wifi hotspot ozelligi olmasi lazim yani bu ozelligi actiginizda ipod touchiniz telefonunuzu kablosuz modem olarak goruyor ve nete baglaniyorsunuz rahatlikla
  • arkadaşlar ben 9800ı türkiyede turkcellden aldım. Şimdi telefonu Kuzey Irakta kullanıyorum. Burda da KOREK isimli bir hattı taktım çok güzel çalışıyor ancak interneti bir türlü kullanamıyorum. İnternet abonesi olmak için 9500 a boş mesaj atmak gerekiyor ancak bir türlü boş mesajı atamadım. Bir simgeye basmadan gönder butonu aktif olmuyor. Kardeşimin 5800 ından interneti aktifleştirdim hattı geri blackberrye taktım ancak şimdi de browserda kayıtlı internet ayarı yok diyor. Lütfen yardımcı olur musunuz???
  • http://forum.donanimhaber.com/m_51451541/mpage_1/f_/key_//tm.htm#51453629

Blackberry Messenger Donanımhaber Grubu
    Beyler bu konudaki barkodu taratarak gruba katılabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

quote:

quote:

bunun icin cihazinizda wifi hotspot ozelligi olmasi lazim yani bu ozelligi actiginizda ipod touchiniz telefonunuzu kablosuz modem olarak goruyor ve nete baglaniyorsunuz rahatlikla

biliyorum ancak yukarıdada belirttiğim gibi blackberrylerde bu özellik şuanda bulunmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

quote:

quote:

anladım hocam saolasın
  • Blackberry 9800 kullanıcısıyım.Temayı değiştirirken telefon hata verdi ve açıllırken App Error 602 diyor.Reset attım ancak düzelmedi, ne yapmam gerekli ? Teşekkür ederim şimdiden.Saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: MerT2244

Blackberry 9800 kullanıcısıyım.Temayı değiştirirken telefon hata verdi ve açıllırken App Error 602 diyor.Reset attım ancak düzelmedi, ne yapmam gerekli ? Teşekkür ederim şimdiden.Saygılarımla

Sanirim soyle yapman gerekiyor:

1.) Bataryayi cikar.
    2.) Escape tusuna basili tut.
    3.) Escape tusuna basili iken bataryayi yerine tak ama parmagini escape tusundan cekme.
    4.) Escape tusuna basili tutmaya devam et.
    5.) Telefon guvenli kip'te acilacak.
    6.) Telefon acildiginda sorun yaratan temayi kaldir.
    7.) Telefonu yeniden baslat.

(Escape tusu yon tusu ile telefonu kapatma tusu arasindaki tus)

Bir yerde okumustum yukarida yazdigim seyi, bi dene ve sonucunu burada paylas.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heathrow(+) -- 8 Ağustos 2011; 8:55:31 >
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.