Şimdi Ara

***BLACKBERRY KULLANICILARI SORUNLARI VE ÇÖZÜMLERİ*** (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.808
Cevap
37
Favori
795.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • işte dediğim gibi ayarlardan mobılı ıptal et hotspot yap.bende avea kullanıcısıyım bıs almıcam zaten ucretı fazla sımıdı wifiden whatssapp ındırdım cok guzel bır program wifiden kullanıyorum ama dısarda kullanamıcam onun ıcın aveanın 1gb ınternet paketını alıcam 9tl kontrlu hatlarda zaten whatsapp cok kota yemıyomus bırde tarayıcıyla gezdımmı o kota bana fazlasıyla yeter:)şimdi bu ınternet paketını arastırıyorum.gercekten blackberry cok guzel telefonmus kurcaladıkca anladıkca ınsanın daha hosuna gıdıyor.
  • valla hocam dediğin şekilde ayarı bulamadım ben oradan sorun orda şuan wifi üzerinden giriyor mesela az önce zaten app error 602 verdi telefon gitti tekrardan yükledim herşeyi
  • düzeldiyse sorun yok:) tarayıcı yukledınızmı hıc yoksa kendı tarayıcısından mı dolasıyosunu nette?
  • Yalniz youtube a erisemiyorum. BIS olmadan youtube a giremiyormu. Anlamadim. Bu arada bu mesaji telefondan opera 6 uzerinden atiyorum.
  • BIS le alakasi yoktur youtube,face,twit zaten yuklu geliyor.
  • Opera uzerinden de, kendi linki üzerindende girsem once aciyor fakat en son video yuklemeye basladigi zaman server blocked or unresponsive uyarisi veriyor. Sanirim vodafone kitlemis olabilir. Cunku her sekilde youtube a vodafone live uzerinden girmeye calisiyor. Olayi cozebilen arkadas varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • facebook twiter live messenger falan bunar telefonda yuklu fakat bıs olmadan kullanılmıyor...
  • beyler yenı blackberry kullanıcısyım bold 9700 aletım, yalnız ne bir uygulama yapabılıyorum ne de yukleyebılıyrum uyelık ıstıyor uye olmaya calsıyroum yalnız ıngılıze dogrulanamadı tarzı seyler dıyor (create ID yaptıgımda), nasıl uye olacam nasıl uygulama yukleyecem facebookun sohbetını bıle yukleyemıyorum acıl yardım ayrıca telefonu sıfırlamalı mıyım ne yapacagım arkadaslr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tumer1903 -- 24 Temmuz 2011; 15:31:45 >
  • blacak berry app world e bıle gırmıyor error veriyr kımlık dogrulamadan bahsedıyor benı delı ettı sabahtan berı ugrasıyorum.. bu ne ya hıc bı uygulama ındıremıyecek mıyım ben
  • beyler tamam ogrendım nedenlerını
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Snake

Opera uzerinden de, kendi linki üzerindende girsem once aciyor fakat en son video yuklemeye basladigi zaman server blocked or unresponsive uyarisi veriyor. Sanirim vodafone kitlemis olabilir. Cunku her sekilde youtube a vodafone live uzerinden girmeye calisiyor. Olayi cozebilen arkadas varmi?

Kuzenin de 9800 var ve hatti turkcell. Menude de zaten youtube yukle bir sekilde duruyor giriyorsun calisiyor gayette hizli. Bende bold 9700 var hattim vodafone bis paketimde var ama youtube calismiyor. Kiz arkadasimda da 9780 var onda da vodafone hat var onda da youtune calismiyor yani hattan diye dusundum bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Method Man

quote:

Opera uzerinden de, kendi linki üzerindende girsem once aciyor fakat en son video yuklemeye basladigi zaman server blocked or unresponsive uyarisi veriyor. Sanirim vodafone kitlemis olabilir. Cunku her sekilde youtube a vodafone live uzerinden girmeye calisiyor. Olayi cozebilen arkadas varmi?

Kuzenin de 9800 var ve hatti turkcell. Menude de zaten youtube yukle bir sekilde duruyor giriyorsun calisiyor gayette hizli. Bende bold 9700 var hattim vodafone bis paketimde var ama youtube calismiyor. Kiz arkadasimda da 9780 var onda da vodafone hat var onda da youtune calismiyor yani hattan diye dusundum bende.

Bende BIS yok ama ben de vodafone ile ilgili diye düşünüyorum. Çünkü her şekilde vodafone live üzerinden youtube a girmeye çalışıyor.

• Pasam zaten vodafone bis de is yok cok yavas foruma bile 5 dk da giriyor. Turkcell bis de youtube da parcaya tikliyorsun hic donma durma yok caliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Method Man

quote:

Internet apn ve vodafone live apn kapatilmis olabilir ekstra ucretlendirme olmasin diye. Sana sormadan internet apn ve vodofone live apn'leri kapatabiliyorlar. Youtube'da video izlemek icin bu apn'lerin acik olmasi gerekiyor ama o zaman da ekstra ucretlendiriliyor. Vodafone'da bu sekilde.
    Turkcell'de bu apn'leri kullanmak kota dahilinde ucretsiz, ekstra ucretlendirme olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heathrow(+) -- 25 Temmuz 2011; 15:32:46 >

• Turkcell on odemelide de BlackBerry APN haricindekiler dahil degil.
  • Arkadaslar ya bıs olmadan facebookta msj lasamıyımuyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ateş_kafa

Turkcell on odemelide de BlackBerry APN haricindekiler dahil degil.

Turkcell abonesini faturaliya yonlendirmeye calisiyor. Turkcell'de bis aboneligi faturalida avantajli, faturasizda avantajli degil. Dedigin gibi turkcell faturasiz hatlar icin bis aboneliginde kota sadece blackberry apn icin gecerli. Turkcell'in ardindan Avea da guncellemis bis paketini. 4 GB internet kotasi eklemisler mevcut tarifeye ama fiyat yine yuksek. Vodafone abonesi olarak vodafone'un hamlesini bekliyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: desert_18

Arkadaslar ya bıs olmadan facebookta msj lasamıyımuyuz?

facebook chat i soruyorsan anca nimbuzz yada im+ lite uygulaması yüklersin onunla chat yaparsın.. normal mesaj olayını soruyosan tarayıcıdan m.facebook.com dan da yapabilirsin
  • m.facebook.com a gırıyorum adres paralo yazıyorum sonra blackberry ıcın mobıl ındır dıyor ındırıyorum kuruyor sonra gırdıgımde acmıyo.you are currently a service....vs vs yazıyor operator ıle ılgılı yazı yazıyo.
  • App world den chat for facebook indirdim kullaniyorum.
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.