Şimdi Ara

Blackberry alanları çok itici buluyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah'ım tam bir ergen telefonu ya yok böyle bişey.Çocuğun teki Curve almış 580TL o kadar abartılıyorki elinden düşmüyor hatta Galaxy Wonder kullanıyorum resmen benim telefonu ezdilerTürkiye'de teknolojiden anlayan sayılı kişi var onları el üstünde tutun.Tamam BlackBerry güzel marka fena değil ama Curve nedir ya 3 tane modelini tanırım o kadar "Bold,Torch,Porshe(tek geçerim)" varmı benim gibi düşünen kardeşlerim(Çok rahatladım lan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Walking Dead -- 11 Temmuz 2012; 15:08:39 >

• Porsche un tasarimi berbattttt.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski kullanıcı adı + konu içeriği = uyum patlaması..
  • Fakirmisiniz iphone alin

• Tam özenti sürüsü..
  • telefon konusu açılmışken htc explorer iyi midir aldım perşembe günü elimde inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slippery Soap

Tam özenti sürüsü..

+ Yan yatık 8

Allah'ım nedir o özentilik ya
    -Telefonun ne?
    +BB
    -aaa versene takılım iki dakika

Özentilik Özentilik Özentilik ve sadece Özentilik
  • İsteyen istediğini alır.
  • Ergenim, sonuna kadar katılıyorum. Benzin döküp ateşe vermek lazım kullananları.

• Fiyatlar düşünce özenti oldu.

1200 TL verip 9780 aldım telefon işim konusunda elim ayağım gibi resmen. Şirketin büyümesini bu telefona borçluyum desem yeridir ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzgunSelim

İsteyen istediğini alır.

Adam BB Curve kullanıp ergen tayfasına hava atıyor beyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sivasnetwork

Fiyatlar düşünce özenti oldu.

1200 TL verip 9780 aldım telefon işim konusunda elim ayağım gibi resmen. Şirketin büyümesini bu telefona borçluyum desem yeridir ;)

Katılıyorum BlackBerry bi iş telefonudur."Özenti ergen" telefonu değil.
  • Bir de wassup denen saçmalık var bana göre. Sınıfta göz göze geldiğin insanla wassup ile 2 saat bb'yi öne çıkarmak için yazışanlar var.

• Imzamdaki telefon :) muthis birsey ama 15 yasinda bir ergende gorunce helede kullanmayi bilmiyorsa (androidin a sini bilmeyenler var) cok sinir oluyom

• Lan daha bugün aldım bold
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eric Schmidt

quote:

İsteyen istediğini alır.

Adam BB Curve kullanıp ergen tayfasına hava atıyor beyler.

BB Curve ne alaka? iPhone kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: katatespizartmasi

Imzamdaki telefon :) muthis birsey ama 15 yasinda bir ergende gorunce helede kullanmayi bilmiyorsa (androidin a sini bilmeyenler var) cok sinir oluyom

s2 gerçekten müthiş bişey yani tam internetlik bilgisayar ve o telefonu alıp android le ilgili olan "apk"yı bile bilmiyosa ateşe vermek gerekir.Bende olcak varya hey yavrum heyy
  • quote:

İsteyen istediğini alır.

+1.BB felan kullanmıyorum.Htc One X var.BB sevmiyorumda ama sizene isteyen istediğini kullanabilir.İsteyen gider bold alır 1.5m verir isteyen gider one x alır 2m verir Birde "Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış"
  • 9900üm var
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Walking Dead

quote:

Orijinalden alıntı: katatespizartmasi

Imzamdaki telefon :) muthis birsey ama 15 yasinda bir ergende gorunce helede kullanmayi bilmiyorsa (androidin a sini bilmeyenler var) cok sinir oluyom

s2 gerçekten müthiş bişey yani tam internetlik bilgisayar ve o telefonu alıp android le ilgili olan "apk"yı bile bilmiyosa ateşe vermek gerekir.Bende olcak varya hey yavrum heyy

Evet romdan roottan telefon mal oldu adam akilli bir 4.0.4 bekliyorum

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.