Şimdi Ara

Black Panther (16.02.18) l Chadwick Boseman (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
503
Cevap
12
Favori
23.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Doğrusu beni çok saran şeyler olmadı. Daha çok sinirim bozuldu.
    Dünya yok olma eşiğine kaç defa geldi. Fakat Kara Panterle ordusu Wakanda'da keyif atıyorlarmış. Shield'in haberi de yoktur zaten.

Standart bir film olmuş. Beni en çok etkileyen de Andry Serkis oldu. Bu herifi niye kendisini oynatmıyorlar da maymun karakterleri oynatıyorlar? Oynadığı kaç karakter normal insana benziyor.
  • Bro sen yorumlarını burdakilere yapıyosun bence, şimdi demişsin ki en vasat Marvel filmi falan.

Sırf ciddi diye bu filmi saçma sapan övmüşsün resmen.Bir filmin cıvık yada ciddi olması, filmi iyi yada kötü yapmaz bunu 1000 kere söyledik ama anlatamadık.
  • Fragmanından belliydi bu filmin kötü olacağı.
    Filmin iyi olup olmayacağını yazdım mı hatırlamıyorum ama fragmanı hiç beğenmediğimi, ilgimi çeken hiç birşeyin olmadığını söylemiştim.Ve film beni yanıltmadı sağolsun
    Maalesef en kötü Marvel filmiydi.Ne aksiyonu zevk verdi, ne müzikleri, ne karakterleri ne de senaryosu.Herşeyiyle en beğenmediğim Marvel filmi oldu galiba.Bu yapmakta zor iş valla tebrik ederim kendilerini
    Not olarak şunu ekleyim; Black Panther'i Civil War'da beğenmiştim.

• luganoguz kullanıcısına yanıt
    Bir şeyi merak ettim,kim bu kadar sevdi bu filmi gişede rekor kırdı? Siyahi karakter çok diye acaba Amerika'daki bütün siyahiler toplanıp filme mi gitti? Yoksa Wakanda'dan otobüs toplayıp izlemeye mi gittiler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 6 Mayıs 2018; 20:11:40 >
  • Dünyadaki bütün siyahiler gitti heralde
    Daha önce burda yazdım Snoop Dogg'un siyahi çocuklara para verip bu filme gidin diye söylediği söylentileri var diye
  • luganoguz kullanıcısına yanıt
    Hocam demedi demeyin. Yeni bir akım başlatır bu. Yakında siyahilerle dolu filmler izleyebiliriz. Böyle absürt duruyor demesi . Benim bile plan oluştu aklımda ciddi ciddi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu film nasıl tüm rekorları kırdı, sinemayı alt üst etti abd'de anlamak güç

bildiğin leş bir filmdi.Ben farkettim ki iron man ve yenilmezler dışında hiç bir marvel filmini de sevmemişim yahu
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Winter Soldier'i da mı beğenmedin ?
  • İlk yazdığım gibi ortalama bir film bana göre doctor strange ile aynı terazide olan bir film( ben doctor strange'i daha çok sevmiştim karakterinden,
    binaların bükülmesi eğilmesinden ve benedict'in oyunculuğunu sevmemden dolayı ama bu tamamen subjektif bir yorum).Ama bu 2 film benzer olmasına rağmen gişelere baktığımızda black panther neredeyse 2 katı gişe yapmış ama kıyaslayınca doctor strange bu filme göre çok kötü bir film değil(hatta bazıları için daha iyi).İşte sırf bu şişirmeden dolayı bende bu filme karşı bir antipatiklik oluştu.
    Hayır arkadaş başka film kalmamış gibi sürekli olarak dolaylı da olsa karşıma çıkıyor.Nba'de maç izliyorum siyahiler wakanda işareti yapıyor onu geçtim infinity war incelemelerine bakıyorum orada karşıma black panther çıkıyor(ne alaka ya? bu film bir ilki mi başardı? düşmanın iyi işlendiği klasik bir marvel filmi işte).Sırf sürekli bu filmin şişirilmesinden ve en olmayacak yerde bile black panther filminin adının geçmesinden bende tamamen nötr olan plack panther filmine karşı bir antipatiklik oluştu.Ve gerçekten siyahi arkadaşlarımızın tek eksiği black panthermiş bunu anladık

• Daha yeni izleme fırsatı buldum, beklediğimin çok altında bir film oldu.

Şu film DC evreninde bir karakterin olsa puanı maksimum 5 falan olurdu. Çok garip şekilde çok piyasa işi, ortalamanın baya altında film çıkardı Marvel tek karakterlere ama bir şekilde insanlar beğeniyor anlamak mümkün değil.

Ciwil War'da gördüğüm karakterden çok ümitliydim ama baya kötü bir film izledim, hatta nefret ettiğim bir şeydir ama zaman zaman ileri sardım filmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırılanhayaller -- 7 Mayıs 2018; 1:7:54 >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Film öyle bir zaman diliminde çıktı ki asıl ekmeği orada yedi.

Civil War'da zaten Black Panther baya önplandaydı oradan bir izleyiciye gazı verdiler üstünede Infinity War coşkusunu ekle olay bitti. Siyahi ağırlıklı bir film olmasından dolayı siyahilerde bu fırsatı kaçırmayıp tam gaz destek vermiştir ve sonuç gişede rekorlar ;)

İki saatlik bu filmde aklımda kalan iki şey var. Biri Killmonger diğerisi ise Ulysses Klaue o kadar.
  • Filmden çok beklentim yoktu ama bu kadar kötü olacağınıda tahmin etmiyordum. Bu film nasıl 7.7 almış aklım almıyor. Marvel filmi olmasa 6 bile çok. Oyunculuklar berbat, efektler kötü, konu bomboş vs.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burdaki herkes filmi gömmüş. Şaşırdım açıkçası. Bence marvel olarak yapılan en ciddi ve en iyi filmlerden. Müzikleri ise süper. Öyle zencilerin akın akın gidipte gişeyi böyle yükselttikleri muhabbetleride çok komik olmuş. :) Film dünyada 1.300 milyon gişe yaptı. Bunun yarısı Amerika yarısı dünya geneli.

Film zaten wakanda ya ve Black Panther' e odaklı tabiki filmin %99 u zenci olacak. Afrika sonuçta. Ben filmin anlatımından ve karakterden memnun kaldım. Hikayesi ve senaryo akışı keyifliydi. Tabiki klişeler vardı ama filmi baltalayacak kadar değil.
  • Bu filmi öve öve bitiremiyorlardı sinemada gitmemiştim. İyiki de gitmemişim bildiğin çöp. 5 bile zor verilir bu filme.
  • Bende 15-20 dk falan izledim, solo karakter filmleri çekmiyor artık beni. spiderman'i de izlemedim henüz.
  • Şu müziği dinleyip te etkilenmeyen var mı acaba? Müthiş...Black Panther Soundtrack' ten.
    https://www.youtube.com/watch?v=XR7Ev14vUh8

Şunu da bırakayım bonus olsun.
    https://www.youtube.com/watch?v=JQbjS0_ZfJ0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MavericKFive -- 7 Mayıs 2018; 18:26:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MavericKFive

Şu müziği dinleyip te etkilenmeyen var mı acaba? Müthiş...Black Panther Soundtrack' ten.
    https://www.youtube.com/watch?v=XR7Ev14vUh8

Şunu da bırakayım bonus olsun.
    https://www.youtube.com/watch?v=JQbjS0_ZfJ0
    Bi git Hans zimmer filan dinlede kendine gel bunlara müzikmi diyorsun

Zevkler ve renkler tartışılmaz tabi

• Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    Hans Zimmer ın benim için yeri ayrı. Yukarıda paylaştığım zaten film için yapılan şarkılar. Güzel şarkılar ama.

Film için yapılan soundtrack ler konusunda benim gözümde üstadların üstadı Hans Zimmer dır. Özellikle interstellar ile aşmıştır. Netflix e üyeyseniz bir konseri var mutlaka izleyin. Müthiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ulysses Klaue gibi bir kötü karakteri eğer böyle dandik bir ölümle sonlandırdılarsa cidden ağır küfür ederim hatta baya bir edende çıkacaktır. Umarım ikinci filmde Klaw'a dönüşmesini sağlarlar.
  • MavericKFive M kullanıcısına yanıt
    Siz hiç John Williams Ennio Morricone dinlemediniz galiba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.