Şimdi Ara

Black Ops Geçemediğiniz Bölümler (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
1
Favori
126.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet o bölüm ctrl ile geçtim teşekkürederim.
  • Rebirthden sonra Oyun Bitiminden bi önceki bölüm Hudson Elinde M11A1(her neyse) kalıyo öyle bekliyom.Hudson yumruk atıp yere indiriyo ya orayı geçemedim .. Oyun hatası galiba .Reznov Bir İki difficult isn't it fln diyo. Sonra alt yazı var ses yok ve Hudson bize bakıyo duruyo .. Yardım
  • Blackbird kullandığımız bölümde zorlanmıştım.
  • arkadaşlar ben bu oyunu yeni oynamaya başladım ama 4.bölümde bulunan füzeyi bi türlü vuramadım günlerdir uğraşıyorum ama olmuyor nereye nişan almam gerekiyor yada ne yapmam gerekiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackpuzzle

Black Ops Geçemediğiniz Bölümler

Bölüm Crash Site Uçak Enkazına giriyorum görev targetı olarak bu kutuyu gösteriyor yanına geldiğim zaman herhangi bi aksiyon yok yardım..

• quote:

Orijinalden alıntı: UnT0ucHabLe

quote:

Orijinalden alıntı: naked leader

arkadaşlar ben galiba call of duty black ops bitirdim ama sonra bir yer geldi zombiler geliyor call of la hiç bir alakası yok buranın

O zombi olayı hikaye dışı zaten. Sadece eğlence amaçlı tasarlanmış.

bende bunu sorucaktım oyun bittimi yani
  • Arkadaşlar bende helikopter kullandığımız bölümde takıldım. 2 tane helikopter karşıma çıkıyor ikisinide yok ettiktek sonra 500 metre ilerini işaret ediyor. Gösterdiği yere gidiyorum fakat hiçbir şey olmuyor. Gösterdiği yer bir orman. Sanırım oraya iniş yapmamız gerek ama öyle bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarKnight_13

Tanklı bir bölüm var Önce bizim gruptada bir tank var ona eşlik ederek gidiyoruz sonra sağa dönünce soldan bir tank geliyor ve bize saldırıyor zaten target diyor silahı doğrultunca. Ne yaptıysam tankı patlamadım. Ateş ettim, telsizi kullandım ama olmadı. yanına da yaklaşamıyorum indiriyorlar hemen. bir püf noktası var ama çözemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

O bölümü ben de geçemedim biri yardımcı olur umarım
  • arkadaşlar benim de bir sorum olucak tı sonlara doğru yaklaşırken mason sorgulandığı yerden kaçıyor (hatta Hudsona da yumruk atıyor sonra hudson seni yakalıyor sonra ise altyazı var ama konuşma sesi yok televizyon sesi falan var hudson da öyle bakıyor lütfennnnnn yardımmmmmmmmm delircemmmmmmmm
  • arkadaslar ps3 te oynuyorum en zor seviyede 1.5 günde bitirdim istediginizi sorabilirsiniz
  • İlk resimdeki bölümü Veteran'da geçebilen var mı?
  • beyler, level 8 galiba project vuna mıdır nedir? onun sonlara doğru biyerde kapı var ama açılmıyor. 4-5 asker kapıya hedef almış bakıyorlar. dayanamayıp kafalarına sıkıyorum her defasında.:(
  • Arkadaşlar Çin de oynanan bölümde Dr. Clarck ile kaçın diyor ama adam takip etmiyor... binadan karşıya zıplıyorum herkesi öldürdükten sonra... eve giriyor ondan sonra öylece kalıyor hiçbir hareketlilik olmuyor nasıl geçeceğim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: -HBK-

arkadaslar ps3 te oynuyorum en zor seviyede 1.5 günde bitirdim istediginizi sorabilirsiniz

bn oyunu daha dun yukledım 1. bolumu gectıkten sonra vortuka ya gelıyor ordada soyle bı goruntuye rastlıyorum bu oyun hatası galıba nasıl cozebılırım bılen var mı?
    http://a1111.hizliresim.com/r/v/ss34.png

lütfen bırı yardım etsın 2 kere basdan basladım yınede olmadı yuklerken bıseylerı atla felan demıstım ondan mı oldu kı? ama 1. bolumu gayet normal oynadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: man in the box

quote:

Orijinalden alıntı: Canis Lupus

Buraya ss koyun geçenler olarak cevaplayalım. mesela forumda en çok bu bölümü gördüm.

quote:

Orijinalden alıntı: DoktorTR

Bu aşamadayken ne yapmamız gerekiyor, 32m yazan noktanın olduğu yere gidiyorum ve öldürülüyorum. sarı noktanın orda hiç bişey yok. ne yapmam gerekiyor? (single player)

Black Ops Geçemediğiniz Bölümler

burayı geçerken kafayı yiyodum.

kısa yol geçmek için. siperlere tek tek girin en alttakinde bi tane kutu gibi bişey var onu alın. sonra çıkın dolanın. variller olcak. o varillerin yanına gidip f e basın yakıp aşağı atıyo. temizleniyo oralar. bi arkadaş daha sormuş sanırım.

hocam o bölümde tek çare yardırmak :D

Yok ben şahsen varilleri yakarak geçtim.Pek de zor değildi bi tane yaktımı iş bitiyor zaten.

• arkadaşlar nolursunuz çok acil ben crash site bölümündeyim orada bi tekneye biniyorum tankları falan vuruyoruz o bölüme ilk geçtiğimde oynayabildim ama sonra oyundan çıkınca bi daha girince bölüm açılmadı siyah bir ekran war sağ alta radar gözüküyo ve w.a.s.d tuşlarını kullan yazıyo ilk oynadığımdan bir sorun yoktu ama şimdi siyah ekran war açılmıyr ne yapıcam nolur cevap görün bu mesajı lütfen....

• Varil mi atılıyormuş Bilmiyodum yardırmıştım Ps3 de
  • quote:

Orijinalden alıntı: last castle

quote:

Orijinalden alıntı: -HBK-

arkadaslar ps3 te oynuyorum en zor seviyede 1.5 günde bitirdim istediginizi sorabilirsiniz

bn oyunu daha dun yukledım 1. bolumu gectıkten sonra vortuka ya gelıyor ordada soyle bı goruntuye rastlıyorum bu oyun hatası galıba nasıl cozebılırım bılen var mı?
    http://a1111.hizliresim.com/r/v/ss34.png

lütfen bırı yardım etsın 2 kere basdan basladım yınede olmadı yuklerken bıseylerı atla felan demıstım ondan mı oldu kı? ama 1. bolumu gayet normal oynadı

Abi bune oyun kendinden geçmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: wuwutr

quote:

Orijinalden alıntı: DarKnight_13

Tanklı bir bölüm var Önce bizim gruptada bir tank var ona eşlik ederek gidiyoruz sonra sağa dönünce soldan bir tank geliyor ve bize saldırıyor zaten target diyor silahı doğrultunca. Ne yaptıysam tankı patlamadım. Ateş ettim, telsizi kullandım ama olmadı. yanına da yaklaşamıyorum indiriyorlar hemen. bir püf noktası var ama çözemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

O bölümü ben de geçemedim biri yardımcı olur umarım

o bölümü ancak grafik ayarını yükselt sonra tekrar o bölmü oyna düzelecektir bende öyle olmuştu

• bide victor charlie bölümünde helikopter kapısı nasıl açılıyor ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.