Şimdi Ara

Black Ops Geçemediğiniz Bölümler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
1
Favori
126.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar şu helikopter bolumunde destroyerden kurtulamıyorum.Nasıl geçeriz o bölümü?
  • arkadaşlar lütfen ardım edin bitane büyük gemili var üsttende iki tane helikopter ateş ediyo o bölüm nasıl geçilecek anlamadım dolaşıp duruyorum bazoka yokki vursam helikopterleri lütfen yardım edin
  • hapishanede isyan çıkarıp kaçarken o şişko adamın kapı arasında öldüğü yerde reznov sırtına tüp gibi bişey takıyor. işte orada oyun bir kısır döngü gibi kalıyor. hiçbiyere çıkış yok düşmanlar geliyor ama nerden geldikleri belli değil öldüre öldüre bir hal oldum hiç bitmiyorlar sürekli geliyorlar. oyun bir türlü ilerlemiyor. nasıl geçiliyor burası acaba oundan kaynaklanan bir hata mı bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: remove44

hapishanede isyan çıkarıp kaçarken o şişko adamın kapı arasında öldüğü yerde reznov sırtına tüp gibi bişey takıyor. işte orada oyun bir kısır döngü gibi kalıyor. hiçbiyere çıkış yok düşmanlar geliyor ama nerden geldikleri belli değil öldüre öldüre bir hal oldum hiç bitmiyorlar sürekli geliyorlar. oyun bir türlü ilerlemiyor. nasıl geçiliyor burası acaba oundan kaynaklanan bir hata mı bu?

Reznov bir kapının yanına gidecek orda beni koru diyor o kapıyı açana kadar gelenleri öldür onun yanından ayrılma. Kapı açılınca minigun alacaksın devamı kolay.
  • arkadaşlar benim sorum biraz farklı, geçemediğim bir bölümde lower diffficulty ayarından zorluğu veteran oynarken hard yaptım, şimdi yeniden veteran yapmak istiyorum ama olmadı, sadece zorluğu düşürme ayarı var, yükseltilmiyor, başka bir ayarı var mıdır??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ladex -- 29 Ocak 2011; 7:56:05 >
  • ben burayı geçemedim.

burda helikoptere biniyorum ilerlerde iyice birsuru yer gösteriyor.Birini öldürünce o bidaha doğuyor napmam lazım?
    http://img26.imageshack.us/i/callofdutyblackopst.jpg/

Black Ops Geçemediğiniz Bölümler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanka310 -- 29 Ocak 2011; 15:44:29 >
  • cevap yokmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thonci08

quote:

hapishanede isyan çıkarıp kaçarken o şişko adamın kapı arasında öldüğü yerde reznov sırtına tüp gibi bişey takıyor. işte orada oyun bir kısır döngü gibi kalıyor. hiçbiyere çıkış yok düşmanlar geliyor ama nerden geldikleri belli değil öldüre öldüre bir hal oldum hiç bitmiyorlar sürekli geliyorlar. oyun bir türlü ilerlemiyor. nasıl geçiliyor burası acaba oundan kaynaklanan bir hata mı bu?

Reznov bir kapının yanına gidecek orda beni koru diyor o kapıyı açana kadar gelenleri öldür onun yanından ayrılma. Kapı açılınca minigun alacaksın devamı kolay.

ya reznov sırtına tüpü taktıktan sonra yanında dursamda durmasamda hiçbir şey yapmıyor. ben onu korurken o da gelen düşmanlarla uğraşıyor kapı açma gibi bi çabası yok :(
  • quote:

quote:

quote:

ya reznov sırtına tüpü taktıktan sonra yanında dursamda durmasamda hiçbir şey yapmıyor. ben onu korurken o da gelen düşmanlarla uğraşıyor kapı açma gibi bi çabası yok :(

Yer değiştirmeyi yada düşmanlara yaklaşmayı falan dene yani oyunun bir sorunu olamaz diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaancer

quote:

quote:

quote:

Yer değiştirmeyi yada düşmanlara yaklaşmayı falan dene yani oyunun bir sorunu olamaz diye düşünüyorum

onu da yaptım ama belirli bir alana sıkışmışız hem düşmanlar hem biz. yani hiç bir çıkış yok. düşmanların nerden çıktığı belli değil bi yerden doğup geliyolar counterdeki gibi sanki ama bu durum sinirimi çok bozuyor. görevlere baktım o bölümdeki bütün görevleri yapmışım ama 6. görevde wield a fist of iron yazıyo o yapılmamış nasıl yapılacağını da bi türlü bulamadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canis Lupus

Buraya ss koyun geçenler olarak cevaplayalım. mesela forumda en çok bu bölümü gördüm.

quote:

Orijinalden alıntı: DoktorTR

Bu aşamadayken ne yapmamız gerekiyor, 32m yazan noktanın olduğu yere gidiyorum ve öldürülüyorum. sarı noktanın orda hiç bişey yok. ne yapmam gerekiyor? (single player)

Black Ops Geçemediğiniz Bölümler

burayı geçerken kafayı yiyodum.

kısa yol geçmek için. siperlere tek tek girin en alttakinde bi tane kutu gibi bişey var onu alın. sonra çıkın dolanın. variller olcak. o varillerin yanına gidip f e basın yakıp aşağı atıyo. temizleniyo oralar. bi arkadaş daha sormuş sanırım.

hocam o bölümde tek çare yardırmak :D
  • Bölümü baştan oynadım sorun çözüldü. İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.
  • bana nie cevap yok baskalarına veriyonuzz!
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kaancer

quote:

quote:

quote:

onu da yaptım ama belirli bir alana sıkışmışız hem düşmanlar hem biz. yani hiç bir çıkış yok. düşmanların nerden çıktığı belli değil bi yerden doğup geliyolar counterdeki gibi sanki ama bu durum sinirimi çok bozuyor. görevlere baktım o bölümdeki bütün görevleri yapmışım ama 6. görevde wield a fist of iron yazıyo o yapılmamış nasıl yapılacağını da bi türlü bulamadım...

Reznovun tüpü aldığı yerde kapıyı kırıp 2 tane zırhlı adam gelecek onları öldür sonra geldiğin yerden geriye doğru git orda çok düşman var doğru söylüyorsun Reznovun bir yere gitmesi lazım orda yaklaşık 2 dakika uğraşıyor Reznovu takip et gelenleri öldür yeter sonra Minigun ı al diyecek sonra devam et. :)
  • Vietnam'dan sonraki bölümde ismini hatırlayamadığım bir adamla bir kapıyı itiyoruz oraya giriyoruz ama çok karanlık hiçbirşey gözükmüyor. Gideceğim yer belli ama görüntü siyah oldugundan gidemiyorum. Bunu nasıl çözeriz ?
  • arkadaşlar mancınıkla ateş topu atılan bölümde hedeflere en az 10 ar kere attığım halde hiç bişe olmuyor hapishaneden kaçış bölümünde bi tüyo verseniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy_dance

ya yapamıyorum yaa geçemedim bi türlü nasıl atlanacak çatıdan nereye basmam lazım yardıımmmm :((((

kosarken shifte bas daha hızlı atlarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: jancker_9

arkadaşlar mancınıkla ateş topu atılan bölümde hedeflere en az 10 ar kere attığım halde hiç bişe olmuyor hapishaneden kaçış bölümünde bi tüyo verseniz

hedefin biraz yukarısına at 's'yi basılı tutarak atcaksın.bıraktıgında booom
    quote:

arkadaşlar mancınıkla ateş topu atılan bölümde hedeflere en az 10 ar kere attığım halde hiç bişe olmuyor hapishaneden kaçış bölümünde bi tüyo verseniz

quote:

quote:

• hedefin biraz üstüne atınca oldu.sağol
  • arkadaşlar ben Radio for fuel air bomb support bölümünde takıldım kaldım 6 ya bas diyor helekopteri çağırmak için basıyom nere tutarsam tutuyum kırmızı yanıayor ama bir tane tank var onun üzerinde yeşil oluyor onu işaretliyom üst de zaman geri sayıyor zaman bittiğin bir yaazı çıkıyor ve bölüme en baştan başlıyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.