Şimdi Ara

Black Ops Geçemediğiniz Bölümler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
1
Favori
126.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: UnT0ucHabLe

Vietnam'dan sonraki bölümde ismini hatırlayamadığım bir adamla bir kapıyı itiyoruz oraya giriyoruz ama çok karanlık hiçbirşey gözükmüyor. Gideceğim yer belli ama görüntü siyah oldugundan gidemiyorum. Bunu nasıl çözeriz ?

Hocam orda tünel yıkılıyor hedefe doğru direk koş eğer yürürsen veya beklersen ölüyorsun ilerleyince bi aydınlık olacak yumruk vura vura açacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thonci08 -- 25 Şubat 2011; 23:01:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thonci08

quote:

Orijinalden alıntı: UnT0ucHabLe

Vietnam'dan sonraki bölümde ismini hatırlayamadığım bir adamla bir kapıyı itiyoruz oraya giriyoruz ama çok karanlık hiçbirşey gözükmüyor. Gideceğim yer belli ama görüntü siyah oldugundan gidemiyorum. Bunu nasıl çözeriz ?

Hocam orda tünel yıkılıyor hedefe doğru direk koş eğer yürürsen veya beklersen ölüyorsun ilerleyince bi aydınlık olacak yumruk vura vura açacaksın.

Olayın tünelle alakası yok. Bir arkadaşınla binanın içine girmeye çalışıyorsun ama kapı açılmıyor ve yardım ediyorsun. O sırada yanında araba patlıyor ve içeri giriyorsun fakat ortalık çok ama çok karanlık. Gitmen gereken yeri metre olarak gösteriyor sadece. Başka hiçbir şey göremiyorsun.

Bunu çözümü ise bölümü tekrardan oynamakmış. Ben denedim düzeldi devam ettim.

• ınfiltrate the soviet lab and confront Dr. steiner nasıl geçilir
  • 13. bölümde takıldım
    asansörden çıkıyorum...ilk adamı baltayla geçiyorum sonra yakalandın diyor ve ölüyorum... yakalanmadan mı geçmem gerekiyor yoksa askerlerden silah mı almam gerekiyor ???

ilk askeri baltayla yardırıyorum ama ölünce silahı kayboluyor

şöyle bişi buldum...deniycem bakalım

quote:

Infiltrate The Soviet Lab And Confront Dr Steiner
    Hold down the action button to exit the room and then sneak up behind the guard in front of you and execute a stealth melee attack. There’s a piece of intel tucked up the corner to the left of where you killed the guard. Follow Reznov. Watch out for the helicopter search lights, stick closely to him and you should be okay. Run when Reznov runs. When you reach the section with a guard talking on the radio and you’re hid by the side of a building, wait for Reznov to signal with his right hand to move ahead. You’ll have a short space of time to move in and kill the guard before you’re spotted so be quick! Don’t run at him, sneak and stealth kill. You’ll now have his weapon.

galiba hatam işareti beklemeden çıkmak... sağ eliyle işaret edince çıkmak gerekiyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 27 Şubat 2011; 6:19:51 >

• ben de o rada takıldım adam eliyle işaret edince çıkıyorum ama arkadan bir adam daha geliyor silahla saydırıyor bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

13. bölümde takıldım
    asansörden çıkıyorum...ilk adamı baltayla geçiyorum sonra yakalandın diyor ve ölüyorum... yakalanmadan mı geçmem gerekiyor yoksa askerlerden silah mı almam gerekiyor ???

ilk askeri baltayla yardırıyorum ama ölünce silahı kayboluyor

şöyle bişi buldum...deniycem bakalım

quote:

Infiltrate The Soviet Lab And Confront Dr Steiner
    Hold down the action button to exit the room and then sneak up behind the guard in front of you and execute a stealth melee attack. There’s a piece of intel tucked up the corner to the left of where you killed the guard. Follow Reznov. Watch out for the helicopter search lights, stick closely to him and you should be okay. Run when Reznov runs. When you reach the section with a guard talking on the radio and you’re hid by the side of a building, wait for Reznov to signal with his right hand to move ahead. You’ll have a short space of time to move in and kill the guard before you’re spotted so be quick! Don’t run at him, sneak and stealth kill. You’ll now have his weapon.

galiba hatam işareti beklemeden çıkmak... sağ eliyle işaret edince çıkmak gerekiyormuş

Reznov sana söylüyor zaten hallet diye. Sende adamı öldürüp geriye çekip devam ediyorsun.

• arkadaşlar ben galiba call of duty black ops bitirdim ama sonra bir yer geldi zombiler geliyor call of la hiç bir alakası yok buranın
  • quote:

Orijinalden alıntı: naked leader

arkadaşlar ben galiba call of duty black ops bitirdim ama sonra bir yer geldi zombiler geliyor call of la hiç bir alakası yok buranın

O zombi olayı hikaye dışı zaten. Sadece eğlence amaçlı tasarlanmış.
  • ÖYLEYSE OYUN BİTTTİ :)
  • quote:

ÖYLEYSE OYUN BİTTTİ :)

Aynen öyle.
  • çabuk bitti ben daha oyunu kuralı 2 hafta olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackpuzzle

Black Ops Geçemediğiniz Bölümler

Bölüm Crash Site Uçak Enkazına giriyorum görev targetı olarak bu kutuyu gösteriyor yanına geldiğim zaman herhangi bi aksiyon yok yardım..

Bu bölümü nasıl geçiyoruz birisi kutunun yanına gel bekle falan demiş alakası yok gibi yardımcı olabilecek var mı?
  • kutunu yanında bekle senin adamın da gelecek yanına
  • benim adamda sorun var robot gibi bakıyo ordan kutunun dibine girdim yine gelmiyo yine gelmiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiberaL

benim adamda sorun var robot gibi bakıyo ordan kutunun dibine girdim yine gelmiyo yine gelmiyo

ozaman kutunun yanında bekleme adamın arkasına git çünkü senin onu takip etmen gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiberaL

benim adamda sorun var robot gibi bakıyo ordan kutunun dibine girdim yine gelmiyo yine gelmiyo

Yan tarafta açık kapı varsa oradan git gelir belki :D Bölümü tam olarak hatırlayamadım.

Bu arada pardon ben Victor Charlie bölümünü anlattım arkadaşın sorduğu SOG muş. :)
  • quote:

kutunu yanında bekle senin adamın da gelecek yanına

Arkadaşlar çözümü beklemekle olmuyor eğer adam kutunun yanına gittiğinizde hemen gelmiyorsa ya da peşinizden gelen 2 adamınızdan sadece bi tanesi sizinle enkazın içine inip diğeri yukarda kalıyorsa anlayın ki kutunun yanına gidip boşuna bekliyorsunuz ben çok kez denedim sonuç alamadım restart level yaptım düşmanları temizleyerek geldim ilkindeki gibi kaçarak gelmedim ikisi de indi enkazın içine kutuyu o zaman açtılar :D

arkadaşlar sorun bu defa farklı

ilerleyen bölümlerde uçakla denizin üstünden her tarafında target yazan bir bölümde oyun donuyo ekran kartıyla alakalı değil ve aşağıdaki hatayı veriyo nette araştırdım ama pek fazla birşey bulamadım yardımcı olabilecek var mı? Ben yanlış anlamadıysam hatada yer alan dosya eksik veya hatalı yüklünmüş ya da hiç yüklenmemiş yardımlarınızı bekliyorum.

Black Ops Geçemediğiniz Bölümler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LiberaL -- 6 Mart 2011; 21:59:20 >

• Arkadaşlar vietnam bölümünün başında bi japon tepeden gelip boynuma sarıldı (f) bas diyo basıyom olmuyo:) nasıl geçicez yardım lütfen..
  • slm.arkadaşlar bir bölümde mevziye tank düşüyor.Onu nasıl geçiyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: srdrrr

slm.arkadaşlar bir bölümde mevziye tank düşüyor.Onu nasıl geçiyoruz ?

SOG bölümümü acaba? Hani m60lı olduğun bölüm.O ise ctrl ile eğilip geçeceksin.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.