Şimdi Ara

Black Ops Geçemediğiniz Bölümler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
1
Favori
126.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: duri

peki ya uçaklı bölümü nasıl geçecez?
    iaretletmemi yapcaz gerisini halletcek mi

Evet.Space ile isaretliyceksin,ilk önce bizim adamları bulucaksın bizim adamların bulunduğu yerin sağına götürüceksin o kamera gibi şeyi,orda bir ev var oraya işaretliyceksin,o evin üstünde "Safe House" yazısı çıkınca o evin üstüne gelip space e basıcaksın.Eve giricekler,zaten gerisi kolay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saurone

quote:

Orijinalden alıntı: NER0

quote:

Orijinalden alıntı: Tired Soul

Ben o bölümü varilleri atmayarak direkt yardırarak geçmiştim . Ben de helikopterli bölümde takıldım 2 helikopterle başa çıkamıyorum deli olcam 30 dakikadır deniyorum

Aynen

3 oldu yardıranlar

zorluk seviyeniz nedir acaba? merak ettim. Regular? Ben şu an veteranda oynuyorum da, imkanı yok yardırarak geçmenin, veteranı geçtim hardened'da da geçilmez orası öyle

• Şu an takılıp kaldığım ve sinirden kudurduğum bir yer var

Hani şu tank gibi birşeyin üzerinde gidiyoruz makineli tüfek elimizde nova6 gazını salmak üzereler maskeleri takmadan biraz öncesi işte.

zorluk seviyesi: veteran
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saurone

quote:

Orijinalden alıntı: NER0

quote:

Ben o bölümü varilleri atmayarak direkt yardırarak geçmiştim . Ben de helikopterli bölümde takıldım 2 helikopterle başa çıkamıyorum deli olcam 30 dakikadır deniyorum

Aynen

3 oldu yardıranlar

4 oldu :D Tam Türk'üz valla Allah Allah nidalarıyla.

• Tanklı bir bölüm var Önce bizim gruptada bir tank var ona eşlik ederek gidiyoruz sonra sağa dönünce soldan bir tank geliyor ve bize saldırıyor zaten target diyor silahı doğrultunca. Ne yaptıysam tankı patlamadım. Ateş ettim, telsizi kullandım ama olmadı. yanına da yaklaşamıyorum indiriyorlar hemen. bir püf noktası var ama çözemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarKnight_13 -- 8 Aralık 2010; 8:54:21 >
  • oyun orjinal ,şu karanlık bölüm denen yer bana da denk geldi.kapıyı itierken üstümüze araç geliyor ,sonra hoop her taraf kararıyor.en son 7,5 metre de kalıyorum.
    leveli yeniden oynadım,zorluk seviyesini azaltın dediler onu da yaptım hala karanlık ,nasıl geçilecek burası acaba ?
  • evet arkadaşlar bende orda kaldım bu siyah ekranlı bölüm nasıl geçilecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reyes22 -- 8 Aralık 2010; 14:07:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyes22

evet arkadaşlar bende orda kaldım bu siyah ekranlı bölüm nasıl geçilecek

internette bir çözüm buldum ben geçtim,sizde deneyin.
    tam kapıya gelince save and quit yapın.oyunu kapatıp yeniden açın,sonra f tuşuna basıp basıp çekin.yani f ye basılı tutmayın.karanlık problemini bu şekilde halloldu bende...
  • yardım lazım

Black Ops Geçemediğiniz Bölümler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reordinary

yardım lazım

O adamların üstüne gel kamerayla,space e bas bizimkiler gidip hallediyo onları.
  • klavyede basmadıgım tuş kalmadı kimse gitmiyo space de bi işe yaramadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reordinary

klavyede basmadıgım tuş kalmadı kimse gitmiyo space de bi işe yaramadı

Nasıl yaw Adamlarını ilk önce düşmanlara yaklaştırmayı dene.O kamerayla adamlarını nasıl biyere götürüyosan öyle de saldırtıcan düşmanlara.
  • arkadaşlar sondan bir önceki bölüm sanırım..Gaz maskesi taktığımız bölüm..2 helikopter var onlar vurmamız lazım sanırım bazukayı alıyorum ateş ediyorum bazuka boş görünüyor ..onu nasıl çözecez..bir ikinci sorumda ben hiç bir oyunu şimdiye kadat multiplayer oynamadım...mesela call of duty multiplayer oynamak için ne yada neler yapmak gerekiyor..oyun orjinal olması gerekiyor mu bunun için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker1782 -- 12 Aralık 2010; 19:22:52 >
  • quote:

bende yardırarak geçtim :))))

fakat karanlık yerde kaldım kapıyı acmaya calısırken araba patlıyor orada kaldım ne yaptıysam oradan cıkamadım bırde ben oyunu save yapıp cıkıyorum daha sonra tekrar oynamak ıstedıgımde kaldıgım yerden degılde o bolumun basından baslıyor oyun bunun bır sebebı varmı sızde nasıl arkadaslar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Canis Lupus

Buraya ss koyun geçenler olarak cevaplayalım. mesela forumda en çok bu bölümü gördüm.

quote:

Orijinalden alıntı: DoktorTR

Bu aşamadayken ne yapmamız gerekiyor, 32m yazan noktanın olduğu yere gidiyorum ve öldürülüyorum. sarı noktanın orda hiç bişey yok. ne yapmam gerekiyor? (single player)

burayı geçerken kafayı yiyodum.

kısa yol geçmek için. siperlere tek tek girin en alttakinde bi tane kutu gibi bişey var onu alın. sonra çıkın dolanın. variller olcak. o varillerin yanına gidip f e basın yakıp aşağı atıyo. temizleniyo oralar. bi arkadaş daha sormuş sanırım.

hocam pc özelliklerini yazabilir misiniz?
    ben imzamdaki sistemle güncel driverlar ile full özelliklerde bu kadar iyi görüntü kalitesi alamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker1782

arkadaşlar sondan bir önceki bölüm sanırım..Gaz maskesi taktığımız bölüm..2 helikopter var onlar vurmamız lazım sanırım bazukayı alıyorum ateş ediyorum bazuka boş görünüyor ..onu nasıl çözecez..bir ikinci sorumda ben hiç bir oyunu şimdiye kadat multiplayer oynamadım...mesela call of duty multiplayer oynamak için ne yada neler yapmak gerekiyor..oyun orjinal olması gerekiyor mu bunun için

Bazuka'nın hedefe kilitlenmesi gerekiyor.

Multi için orjinal oyun şart.
  • arkadaşlar merhaba,

call of duty hastası olarak gecemediğim bölüm yüzünden çıldırma noktasına geldim..

bölüm şu: uçaklı bölümden hemen sonra patlayıcı başlıklı oku kullanmaya başladıgımız bölümde binanın içindekileri haklayıp radar çanagını ellerimizle kopartıp iptal ediyoruz. işte hemen ardından aşağıya inip kapıdan çıktıgımız an üstünde bulundugumuz metal köprüyü bazukalı düşman yokediyor ve arkadaşınız aşağıya düşüp görev başarısız oluyor... kaç kere oynamama ragmen bi türlü gecemedim. gecen arkadaşlar nasıl yaptıklarına dair bilgi verirlerse çk memnun olacagım:)))))
  • O bölümde arkadaşın düştükten sonra geri çekilip koşarak karşıya atlayacaksın.Sonra hiç durmadan arkadaşlarını takib edeceksin.Zaten çığ düşüyor.Geride kaldığın zaman ölüyorsun.
  • teşekkürler kardeş geçtim:))
  • http://img602.imageshack.us/img602/9889/callofdutyss.png

Kapı Açılmıyor Dışarı nası çıkacam evin içinde dolanıyorum sadece bilen varmı :S
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.