Şimdi Ara

Black Mesa (Half Life I) Türkçe Dublaj Modu (Yeni video geldi!)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
2.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Black Mesa (Half Life I) Türkçe Dublaj Modu (Yeni video geldi!)

Herkese selam.
    Oyunlarda ki Türkçe seslendirme eksikliğine bir tepki olarak başladığımız bu çalışma, umarım ülkemiz oyun sektörüne küçük de olsa bir katkı sağlar.
    Son Xen bölümlerinin de tamamlanması ile beraber, Türkçe Dublaj girişimi tam gazla başladı. Yapay zeka ve kendi seslerimizi kullanarak başladığımız bu çalışmanın örnek bir kaç videosunu paylaşıyorum. Proje ilerledikçe, gelişmeleri bu konu üzerinden paylaşmaya devam edeceğim. Örnek oyun içi videolarda ki yapaylık, yamanın şu an ki versiyonunda gittikçe iyileşiyor. Bir kaç gün içerisinde, gerçek insan seslerinin de eklendiği versiyon, sizlerle paylaşılacaktır. Görüş ve isteklerinize göre proje ilerleyişine birlikte yön verelim istiyoruz. Yama tamamlandığında, ücretsiz paylaşılacaktır.
    Saygılarımla.

İlk çalışma, 1. bölüm.

Yeni, 2. bölüm.
    Güncelleme yayınlandı dostlarım. Yorum ve izlenme için çok teşekkür ediyorum. İnanılmaz motivasyon sağlıyor.
    Tren anonsu güncellendi, gerçek kadın sesi ile dublajlandı.
    Kleiner'in gözlem odasındaki diyaloğu iyileştirildi.
    Kleiner ile Eli diyaloğu dublajlandı, iyileştirilecek.
    Deney alanına girişte ve deney esnasında yapılan diyaloglar dublajlandı.
    Güvenlik ekibinin diyalogları iyileştirildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JeologTR -- 22 Ocak 2020; 23:37:31 >

• Güzel olmuş. Bazı arkadaşlar siriden hallice seslendirmişler ama çok da sorun olmaz.
    Bekliyoruz efenim.
    Bu arada Xen bölümleri ne zaman yayınlandı ki. Daha zaman var diye biliyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freeman1930 kullanıcısına yanıt
    Steam'da sağ tıklayın, özelliklerden beta sekmesine gelin. Orada public-beta'yı seçerseniz, Xen'i oynayabilirsiniz.
  • Umarım bu proje tamamlanır, ve bizde cennetin bahcelerinde hoplayıp zıplaya biliriz. 6.000.000 gözle bekliyorum.
  • Başarılı olmuş umarım tamamlanır kolaylıklar diliyorum.
  • ilk videoya göre başarılı olmuş. kolay gelsin .gerçek kişilerin seslerinin artmasıyla çok daha iyi bir hale gelecektir. merakla bekliyoruz gelişmeleri.
  • İyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ediyoruz.
  • Başarılı görünüyor. Umarım sorunsuz tamamlarsınız. Kolay gelsin.
  • Beklemedeyiz ağzınıza sağlık

• Başarılı gözüküyor videoda gözüken tesisteki anons sesleri İngilizce, Türkçe altyazısı vardı oyunun dublaj ile iyi entegre olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ses lazımsa eğer sesimi beğenirseniz deneme yapabiliriz
  • süper full olursa oyunu tekrar oynatır
  • Yeni güncellemeler yayınlandı dostlarım. Yorum ve izlenmeler için çok teşekkür ediyorum. İnanılmaz motivasyon sağlıyor. Olumlu-olumsuz görüşlerinizi esirgemeyin.

Sesleriyle katkıda bulunmak isteyen arkadaşlarla ayrıca iletişime geçilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JeologTR -- 22 Ocak 2020; 18:27:58 >
  • Elinize sağlık güzel olmuş.

Not: Hayatta en hakiki mürşit ilimdir sözü Hz. Ali'ye aittir

• tolga_yakup kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederiz.

Ben Atatürk'ün sözü olarak biliyorum, ancak Hz. Ali'yi de sever sayarız. Olabilir. Sağolun.
  • Üstadım trendeki ilk kadin sesi daha iyiydi ikincisi ne öyle yahu. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tolga_yakup

Üstadım trendeki ilk kadin sesi daha iyiydi ikincisi ne öyle yahu. :)
    Google translete sesli çeviri motoru mu daha iyi, ruhsuz bir konuşma nasıl daha iyi oluyor merak ettim doğrusu
    Bu arada amatörce bir çalışma olsa da, elinize sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALPOLİC_FR

Google translete sesli çeviri motoru mu daha iyi, ruhsuz bir konuşma nasıl daha iyi oluyor merak ettim doğrusu
    Bu arada amatörce bir çalışma olsa da, elinize sağlık.

Alıntıları Göster
    Kardeşim göz var nizam var. Alttaki sanki cafede oturup gratis sohbeti yapan kızın sesi. Diğeri daha tok, ciddi ve tam bir megafonlu kız sesi :)

Tabi zevkler tartışılmaz

• 26 gözle bekliyorum!
  • Güzel çalışma eline sağlık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.