Şimdi Ara

Black Lagoon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
2
Favori
2.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Okajima Rokuro çalıştığı şirket için beraberinde çok gizli bir diskle yolculuk yaptığı Güneydoğu Asya gezisi sırasında Black Lagoon adlı korsanlar tarafından saldırıya uğrar ve kaçırılır. Şirket tarafından muhakkak kurtarılacağını düşünürken , aslında hayatının şirket için önemli olmadığını ve sadece diski geri almak istediklerini ve bu sebeple de paralı askerler yollandığını öğrenir. Black Lagoon’a yapılan saldırıdan kurtulan Okajima geri dönmeyip ismini , geçmişini ve işini bırakarak Revy’in ona taktığı isim Rock olarak Black Lagoon’un bir üyesi olmaya karar verir.

anime.gen.tr'den alıntıdır

İlk sezonunu izlemiş biri olarak şunu söyleyebilirimki , çok güzel bir seriydi.Özellikle Rock ve Revy
    arasında birşeyler olmasını istiyordum ama olmadı , sanırım biraz kıvılcım var aralarında ama bakalım 2. sezonda görebilecekmiyiz.

Arama yaptım konusunu bulamadım , açayım dedim.

• Gördüğüm en gerçekçi aksiyon animesi.One Piece,Naruto gibi saçmalıklardan sıkılanlar için idael.
  • Levy(Revy)'nin "beybü"lü konuşmaları çok kasıntıdır.
  • @Defense Devil

nasıl olmasını bekliyodunki o kadından ben bile tırsıyodum izlerken
  • 2. Sezon sıkmaya başladı nedense 2. bölümü izledim en son bıraktım
  • 2 sezonu da bitirdim. 1-2 bölüm haricine ağzımdan sigaramı düşürecekmiş gibi kitlenip kaldım. On numara animeymiş.
  • bu animenin 2 sezonunu bitiren arkadaşlar 5 bölümlük ovasını izlemeyi unutmasınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kreasom

bu animenin 2 sezonunu bitiren arkadaşlar 5 bölümlük ovasını izlemeyi unutmasınlar.

Valla seed bulmakta sıkıntı var yoksa devamını getirmeden durmaz bu bünye
  • quote:

Orijinalden alıntı: marophat

quote:

Orijinalden alıntı: kreasom

bu animenin 2 sezonunu bitiren arkadaşlar 5 bölümlük ovasını izlemeyi unutmasınlar.

Valla seed bulmakta sıkıntı var yoksa devamını getirmeden durmaz bu bünye

Kesinlikle izlemelisin ovalarını.
  • Yazın ard arda 2 sezon ve ovaları izledim. Gayet akıcı geldi bana.

Bizim Rock (Okajima Rokuro) ovalarda baya etkili bir elemana dönüşüyor. Sen neler de planlarmışsın öyle ya. Hatta Dutch'a sağladığı o basın kartları, geçiş kartları falan yuh dedim bu kadar büyük pazarlığı bizim kıçı b.klu Rock mu yaptı yuh artık. Ne potansiyel varmış herifte haberimiz yokmuş!

İzlenmesi tavsiye edilir.
  • Gerçekten eğlenceli bir animedir kendileri.. Favorilerimdendir zaten uzun süre önce izlemiştim hala da fikrim değişmedi.
  • yorumlar güzel , yarın indirip bakıyım biraz
  • En sonunda ovalarda bitti, orgazm ola ola bir o yana bir bu yana döndüm ne diyeyim

Rock baya baya efsaneleşti son sezonda. Bugüne kadar hep, grubun vitaminsizi olarak ortada duruyordu. Roberta'nın nasıl bir manyak oğlu manyak olduğunu öğrendik bu arada. Her tarafta Terminatör 2'de ki o sıvı robota olan benzetme var. Harbi arkadaş, bir yapıştımı kurtulamıyorsun.

Bu arada Black Lagoon tamamiyle bitti mi yoksa birkaç yıl sonra yeni bir sezonla daha karşılaşır mıyız?
  • quote:

En sonunda ovalarda bitti, orgazm ola ola bir o yana bir bu yana döndüm ne diyeyim

Rock baya baya efsaneleşti son sezonda. Bugüne kadar hep, grubun vitaminsizi olarak ortada duruyordu. Roberta'nın nasıl bir manyak oğlu manyak olduğunu öğrendik bu arada. Her tarafta Terminatör 2'de ki o sıvı robota olan benzetme var. Harbi arkadaş, bir yapıştımı kurtulamıyorsun.

Bu arada Black Lagoon tamamiyle bitti mi yoksa birkaç yıl sonra yeni bir sezonla daha karşılaşır mıyız?

bu kadar güzel mi bu anime ? 2 bölüm izledim sonra izleyesim gelmedi nedense

• quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

quote:

En sonunda ovalarda bitti, orgazm ola ola bir o yana bir bu yana döndüm ne diyeyim

bu kadar güzel mi bu anime ? 2 bölüm izledim sonra izleyesim gelmedi nedense

Ne tarz animeleri sevdiğine bağlı. Belli bir kompozisyonu seviyorsan Black Lagoon öyle insanı sıkan bir anime olarak gözükmez. Yok olay sürekli olarak ileri sarsın, kompozisyon anlayışı animede bana uymuyor dersen pek sevimli gelmeyebilir.

• ovalardayım belirtmek isterim ki güzel anime
  • İlk bölümünü izledim güzel bir animeye benziyor
  • yorumlar güzel izlemek lazım o zaman.
  • 3. Sezon çıksada izlesek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anime gerçekten çok güzel.2.sezondayım ama bir yeri anlamadım.

Şimdi bizim bu ikiz kardeşlerden kız olan Eda'yı silahla rehin alıyor ama sonra bir anda kendisi bizim Lagoon'ların teknede gözüküyor.O arayı göstermediler.Henüz 5. bölümdeyim ama ilerde göstermeyecekler sanırım.Çünkü başka olaylar başladı.

Bir de 2 sezon ve 5 bölümlük ova dışında başka animesi var mı bu serinin?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.