Şimdi Ara

Black Desert Online (PS4 Ana Konu) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
2
Favori
27.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: waleur5

oyun güzel buradaki arkadaşlarla oynamak isterim ama fiyatı çok pahalı :/
    Oynamaman daha iyi. Adım atamıyorsun kasım kasım kasılıyor oyun. Yok oynayacaksan pc de oyna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshtolaRhul7017 -- 29 Mayıs 2020; 22:29:5 >
  • Merhaba arkadaşlar bende bu oyunu mobilde bayagı bir süre oynadım şuanda da ps4 te oynamak istiyorum eğer pri hakkını satmayı düşünen varsa talibim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black Desert - Netflix Cursed x Black Desert Official Trailer | PS4

• Black Desert - Hashashin Awakening Official Trailer | PS4

• Oyunda hala kasma var mı arkadaşlar oynıyan kişiler cevap verirse sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: beyaz_kurt41

Oyunda hala kasma var mı arkadaşlar oynıyan kişiler cevap verirse sevinirim

Geç cevap olacak ama en azından yeni gelecekler için bilgi olsun: Genel olarak kasma yok, İlk açılışta ve şehirlerde kaplamaların yüklenmesi hala yavaş. Bunun haricinde performans sorunu yok. Xbox ile Cross play olunca oyuncu sayısı çok fazla. Buna rağmen benim için hala sıkıcı bir oyun malesef. Eso'dan sonra bu tür oyunlar fazla tat vermiyor.

• Cevabınız için Teşekkür ederim bugün indirimle aldım başladım ama Türk grubu yok sanırım kimseye denk gelemedim bir grup varsa burdan katılmak isterim

• Oyun ücretsiz olmuş deneyip test eden varmı acaba ?
  • Ücretsiz evet oyun deneyip test ettim fakat oynanacak gibi değil. Hiç bir model yüklemiyor
  • Oyunda son durum nedir?
    Kasılma sorunları devam ediyor mu?
    Son olarak şu pakete oyunun kendisi de dahil mi?
    https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP3930-CUSA15249_00-4283678837524043

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Inferioress -- 18 Şubat 2021; 20:33:15 >
  • Kullanmadığı hesabı devretmek isteyen varsa pmden atabilir, ps5 performansını merak ediyorum

• Oyuna güncelleme geldimi arkadaşlar Türkçe oldumu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Selamın aleyküm öncellikle herkese acaba oyuna TR alt yazı eklendi mi ? Ona göre almayı düşünüyorum

• Sefa san kullanıcısına yanıt
    Hayır
  • Güncelleme hakkında bilgisi olan varmı

• Yeni başlayan arkadaşlar için bilgilendirme.

Oyun hala yeni nesil konsollarda bile sık sık hata veriyor. Toplu savaşlar hala sıkıntılı yeni nesilde bile savaşın ortasında çat diye kapanabiliyor. Eski nesille girecekseniz sadece life skill yapabilirsiniz. Grind ve pvp yapacaksanız ssd şart okuma yazma hızı 500 üstü olan. Şuanda en sorunsuz oynayanlar XBOX yeni nesilinden girenler. Şuanda sezon devam ediyor. Başlayan arkadaşlara her konuda yardım var Türk guildi discord T5waCY8 linkinden gelebilirsiniz kapsamlı Türkçe rehberler update notları hediye kodları. Guild olarak koşulsuz şartsız tüm üyelere haftalık ödeme dagıtıyoruz toplu olarak gelecek arkadaşların hızlı gelişimi hususundada yardımcı oluruz. Ayrıca discordumuz genel oyun topluluğudur ve herkese açıktır. Her oyun için odalar kullanıma açıktır.

Türkçe dil desteği gelmeyecek gibi duruyor merakedenler olmuş bu konuyuda.

Şuanda deniz ticareti var su altı slotları eklendi son olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saydamy -- 15 Temmuz 2021; 16:3:59 >

• Arkadaşlar black desert paylaşacak biri var mı ( öğrenciyim )

• Black Desert - Corsair Awakening Gameplay Trailer | PS4

PlayStationyoutube
    Corsair, the beloved captain of the Slippery Scallywags, awakens August 11th! Get ready to take command of the battlefield with the swash-buckling antics of Corsair and the Slippery Scallywags!
    https://www.youtube.com/watch?v=cXiF2ZqBCI0
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.