Şimdi Ara

Black Desert Online (PS4 Ana Konu) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
2
Favori
27.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Black Desert | Kunoichi New Class Update | PS4

• Black Desert: Cross-Play Launch On Console | PS4

• Pc ve ps4 ayni ortamda mi oynayacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS4 ve XBOX.
  • Bir sey degismeyecek yani. xbox ta hic oyuncusu yoktur bdo nun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshtolaRhul7017 -- 4 Mart 2020; 22:7:54 >
  • Arkadaşlar oyun sizde de kasıyor mu optimizasyonu çok kötü geldi bana özellikle skillerde akıcılık hiç yok kasıyo sürekli

• Selamlar oyun oynamak için Ps plus gerekli mi?
  • ilk defa bir oyunu aldığıma pişman oldum. Ömrümde bu kadar kasan bir oyun oynamadım. ne skil görüyorum ne bişey. takıla takıla koşuyoruz. Herkeste böyle mi?
  • FyKy kullanıcısına yanıt
    Herkes de aynı malesef.

Aynen öyle bende pro var değişen yok. Ben birde çıktığında en üst paketi aldım 530 a uzun süre oynarım diye bir ay sonra 180e düştü.. PS de alıpta oynamayıp bırakıp, aldığıma pişman olduğum tek oyun oldu maalesef.

• Oyun maalesef sorunlu ancak SSD alacak durumunuz varsa oyun SSD de çoğu sorunların önüne geçiyor.
  • Çok büyük terbiyesizlik gerçekten.

İade etmek için başvurdum. Oyunu indirdiğim için iade edemiyormuşum. Oyun optimizasyonu yok, kasıyor, takılıyor ve oynanmıyor. Sen de bu oyunu bu haliyle marketine koymuşsun. Ben de sana güvenip almışım. Oynayamadığımı söylememe rağmen iade almıyorsun. Böyle bir rezalet görmedim hayatımda.

PC olsa benim sistemim kkaldırmıyor olsa neyse. Senin çıkardığın en üst cihazı kullanıyorum. Çalışmıyor olması benim suçum mu?

Vallahi şu oyunu geri almazlarsa ben de PS maceramı sonlandırırım. Alan da hayrını görsün.
    Sonuna kadar haklısın, ben de karakterin uyanışına kadar zorlaya zorlaya oynadım sonra bıraktım, katlanılır gibi değil . Oyun yapımcıları da ilgisiz. Forumlarında optimizasyon sorunları ile defalarca yazdım, "dinamik kontrast sorunu var, gece gündüz fark etmeden ormanlık, gölgelik yada ışığın yoğun olduğu bir yere girince her yer karanlık oluyor" diyorum bana "ateş böceği kullanın" diye cevap yazıyorlar.

• Tamam bu yapımcının düzeltmesi gereken bir oyun ama PS demeli ki, kardeşim ben bu oyunu bu haliyle marketimde satmam. Ya bu oyunu düzeltin ya da ben satmıyorum. Bak o zaman nasıl optimizasyon düzeltiliyor.

Ama onu yapmak yerine memnun kalmayana da" sen oyunu indirmişsin iade alamam diyor". Süt aldım bozuk çıktı satıcı ama kapağı açmışsın diyor. bundan farkı yok.
  • Merhaba;

Oyunu birlikte oynamak isteyen var mı?

Psn: Serothesnake
  • Merhabalar,

Oyun şu an iniyor. Hafta içi akşamları birkaç saat beraber oynamalık kalıcı klan/ oyuncular arıyorum.

Hangi karakter seçeceğime karar vermedim, tavsiyelere açığım.

Psn: DonMakavely

#evdekal
  • BlackCompany Tek aktif ve kalabalık Türk guildimize tüm arkadaşları bekleriz herkonuda yardım ve rehberimiz discord kanalımızda mevcuttur.https://discord.com/invite/T5waCY8
  • merhabalar bir sorum olacak, ben ultimate pack aldım içerisinde signature set var ben bu paketi bi karakterle açsam ama seti açmasam o set o karakterin mi oluyor yoksa seti açanın mı oluyor.Guardianın gelmesini bekliyorum seti ona vermeyi planlıyorum
  • Açanın olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oyun güzel buradaki arkadaşlarla oynamak isterim ama fiyatı çok pahalı :/
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.