Şimdi Ara

Black Desert Online (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.381
Cevap
28
Favori
140.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güvenlik için yasaklanmış. Yersen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    benim yeyim yemememle alakasını anlamadım ama bir zaten bu kaldıydı bu oyunun sayesinde vpn savaşları başladı oyuncular ile bunlar arasında birde blade and soul'un yüzünden(aşırı lag) oyuncular wtf gibi proğramlar kullanmak zorunda kaldı.o kadar sistem satıyorlar oynayacak oyun yok.oda ayrı bir dava bu işin cılgı çıktı.
  • kingof98 kullanıcısına yanıt
    Yanlış anladın sanırım vpn ı yasaklayan oyun değil Türkiye.

• Era Bdo diye bir Türk Pvp serveri açılmış beyler, isteyen bakabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xImR0

Era Bdo diye bir Türk Pvp serveri açılmış beyler, isteyen bakabilir.
    Sitesi menadan güzel :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hudut34

Sitesi menadan güzel :D

Alıntıları Göster
    :) valla ne kadar uzun soluklu olur bilmem ama içeriği genel olarak Türkçe ve Dk, Striker gibi sınıflar mevcut.
    Mena'dan sıkılanlar için iyi bir tercih olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xImR0

:) valla ne kadar uzun soluklu olur bilmem ama içeriği genel olarak Türkçe ve Dk, Striker gibi sınıflar mevcut.
    Mena'dan sıkılanlar için iyi bir tercih olabilir.

Alıntıları Göster
    Mena yı zaten boşverde Eu ya bile yeni başlamak çok gereksiz bence,hem maddi olarak hem diğer oyunculara yetişme konusunda.Bu yüzden private serverlar her açıdan daha iyi ama pve olarak bizi saatlerce oyalamayıp pvp yönünü ön plana çıkarırlarsa..yoksa onlarda para çarpıp kaçabilir pve ayağına.

• Şu oyuna verdiğim emeği knighta versem daha çok keyif alırdım. Kızıl arenada herkes birbirine tek atıyor hele büyücüler alanla tek atıyor. İstediğin kadar item diz tek yiyorsun öyle saçma bir pvp sistemi var. Knightta ampul gibi gezen adamlar bile tek atamazdı :). Ultimate atarak tek atan çok class var sanki lol oynuyoruz ultim geldi tek atayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Şu oyuna verdiğim emeği knighta versem daha çok keyif alırdım. Kızıl arenada herkes birbirine tek atıyor hele büyücüler alanla tek atıyor. İstediğin kadar item diz tek yiyorsun öyle saçma bir pvp sistemi var. Knightta ampul gibi gezen adamlar bile tek atamazdı :). Ultimate atarak tek atan çok class var sanki lol oynuyoruz ultim geldi tek atayım
    KO'nun şuanki hali de farklı değil. Herkeste +9 itemler dizili olduğu için malice yiyen tek yiyo
  • Blaze` kullanıcısına yanıt
    Debuffları unutmuşum Koda en azından bdw chaos ft falan eğlenceli şeyler vardı. Pazar yapması ayrı zevkti. Neyse dağıtmayalım konuyu bu arada striker mistik dk geliyor 2 haftaya.
  • Oyunun tam olarak pvp sistemini açıklar mısın hocam ? CZ, BDW, Delos savaşları gibi savaşlar var mı ? Ayrıntılı bilgi verirsen sevinirim üstat.
  • oyunda her yer pk alanı slot için genelde millet birbirini keser. Kızıl arena var küçük bir yere ışınlıyor rastgele 2 takıma bölüyor savaşıyorsunuz. Klanın varsa her gün klanlar node war yapıyor. Fakat ben klanda değilim klanın avantajları var ama dezavantajlarıda klan arası savaşlar oluyor. Birbirine savaş açan klan üyeleri her yerde birbirine dalabiliyor ki özellikle world boss keserken sıkıntı çıkıyor. Klanlarda zorunluluk olarak discorda katılmak savaşa katılmak vb gibi şartlar olunca ben kafama göre takılmak adına klansız oynuyorum. Ko gibi eğlenceli değil pvp si herkes birbirine tek atıyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 30 Nisan 2018; 17:21:21 >
  • Arkadaşlar oyunu yeni yükledim.Satın almadan önce bi test yapmak istiyorum.Bana yardımcı olacak arkadaş var mı ?
  • EU/NA'da oynayanlar hangi vpn programını kullanıyor acaba ? 3-4 aydır oynamıyordum bir indirip bakayım dedim de Cyberghost kullanıyordum şu anda sitesine bile girmiyor.
  • erdem3463 kullanıcısına yanıt
    Vpn ler yasaklandı ülkemizde. Bundan dolayı sorun yaşıyor olabilirsiniz.

• LÜTFEN YARDIM

BLACK DESERT ONLİNE Türkiye satın alacağım fakat ödeme ininal kart ile yapılıyor mu? Yapan var mı lütfen aydınlatsın

[sm=s16.gi
    f]
  • berkertr B kullanıcısına yanıt
    bekle steame gelıyo oyun ordan alırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Vpn ler yasaklandı ülkemizde. Bundan dolayı sorun yaşıyor olabilirsiniz.
    vpn kullanmak genel anlamda zaten yasak olduğu için problemin bunun ilgili olduğunu düşünmüyorum. ben hala vpn kullanarak eu sv de oynayabiliyorum.

• Vpn sunucularıni Türkiye yasakladığı için çoğu vpn çalışmıyor dolayısıyla da oyuna giremiyorsunuz. Oyunla bir alakası yok dediğim şeyin.

• Bu arada yeni class Lahn ayın 23'ünde EU'ya geliyor. Bayağı tepki aldmışlardı çünkü çok gecikti bu class.
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.