Şimdi Ara

Black Desert Online (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.382
Cevap
28
Favori
140.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DoricoDH

Yukarda yazmıştım tekrar atıyım sizin için hocam.

Oyuna TR serverinda asla başlamayın.

Nedenler
    1-Yönetimin oyunla ilgilendiği yok sadece shopla ilgileniyorlar.
    2-Oyuncu kitlesi acayip toxic.
    3-Ttnet kullanıcısı iseniz hafta 4-5 gün lag sizin için kaçınılmaz.
    4-Serverlar yetersiz.
    5-Oyuncu çok az. Herhangi bir Ko pvp serverında oyuncu sayısı daha fazladır.
    6-Ekonomi bitmiş durumda.
    7-Oyunda normal pet 27 lira insanlar bugla bunu 5 liraya aldırlar 1 hafta boyunca yönetim ses çıkarmadı.1 hafta sonunda oyun içi para cezası verdi.
    8-B2p oyun Tr serveri açılınca oyun bi anda b2p ve p2w ne dönüştü.
    9-Yönetim tarafından insan ve Guild kayırma mevcut.
    10-Eu serveri miss gibi yer fakat yavaştan p2w olmaya ilerliyor ama yakında dur denir.

İyi oyunlar

Hocam cevap için teşekkürler öncelikle sormak istedigim oyun kaç gb yer kaplıyor bi dosyadan bakmanız mümkün mü ona göre yer açacağım pc de.Bir de tr serverları dediğiniz kadar kötü mü? aklımda oyalanmak için 4 oyun vardı 3 unu denedim beğenmedim geriye bir tek bu oun kaldı.Şimdi şöyle birşey var tr serverları ne kadar kötü olsa da euro ve dolar aldı başını gitti yani eu serverında başlarsam deli gibi para dökmem gerekecek en başta vpn alacağım lag vs olacak paralı vpn alsam vpn e bile ayrı para ödemek zorunda kalacağım ben gelişmek için oyuna aylık 40-50 tl gibi birşey ödemeye razıyım ama eu da eminim yükseliyordur bu fiyat.Ayrıca eu ya neden region sınırı koymuşlar ki hiç anlamıyorum.İleride vpn engeli gelme ihtimali vs. var o yuzden eu ya biraz önyargılı yaklaşıyorum.Tr serverlarını bir süredir takip ediyorum mesajları okudum forumdaki bu bug olayı felan gerçekten çok can skıcı.Hele ki yönetimin oyunla ilgilenmemesi beni hayli üzdü .Galiba oyunu hiç oynamadan listemden sileceğim :) ama çok meth ediliyor bir denemeyi de istiyorum.Bizim türkler zaten neye el atsa paraya dayalı oluyor ve destek kötü oluyor ne kadar türk yapımı mmorpg oynadıysam durum hepsinde böyleydi üzücü...Yani fiyatlara bakılınca sınırlı paket ve özel paketler şuan indirimde bana başlangıç için gayet uygun göründe eu daki başlangıç paket fiyatlarını bir yazmanız mümkün mü? ve eu da nasıl oynayabilirim illa vpn şart mı?
  • *p2w olayına fazla takılmamanız gerekiyor, aksi halde dünya üzerinde sadece WoW oynardı insanlar :) Oyunda çok farklı bir şans faktörü mevcut. Hani arkadaşlar her platformda çığırtkanlık yapıyor ya P2W'in bu oyunda çok bariz bir baskınlığı yok. Atıyorum diğer oyunlarda bir günde basarsın parayı ve yıllardır o oyunu oynayan kişinin bile önüne geçersin. Şuan oynadığım bir arkadaşım oyuna para bile harcamadı, sadece gün içerisinde çok fazla oynuyor oyunu. Kzarka, uyanış silahı ve 3 parça zırhı tet bastı :)
    *Pet olayına gelince bende kullandım, 7 gün uzaklaştırma aldım ve 90m e yakın para kesildi. Knigt Online'de olsa kimse ban bile yemezdi, bakınız hala botları barındıran oyunlar var. Oyunda şansınız yoksa o 90m i bile günlerce biriktiremezsiniz ama bir Ogre kesersiniz pat diye drop atar :)
    *Hem sunucuların hemde oyuncuların yetersiz olduğundan bahsediliyor bu nasıl bir şeyse artık :)
    *İnsanlar oyun yönetimiyle olan şikayetleri dile getiriyorlar Türkiye'deki birçok oyunda durum böyle ne yazık ki.Yanlışlıkla Metin2, KO gibi oyunlarda ban yeseniz kimse yüzünüze bakmıyor. Bazı firmalar canlı destek bile sunuyorlar bunları gördükten sonra hemen bizim firmalara mı çullanalım ?
    *Herkes Eu sunucularını öneriyor ama kısıtlamalardan ve oradaki fiyat farklarından bahsetmiyorlar :) Kendileri bile hala Tr sunucusunda oynuyorlardır.
    *Son olarak Karahan Online oynamıştım 2008-2011 yılları arasıydı yanlış hatırlamıyorsam. Orada her ırk bir kavimi simgeliyor ve korumak zorunda oldukları Kutsal Taşları var. Yapılan savaşlarda bu taşları hangi kavim yok ederse kutsal taş başına % hasar bonusu alıyordu. Kaybeden kavimde bu durum -% olarak yansıyordu. Aylarca bu durum bir kavmin üstünlüğüyle devam etti. Son olarak GM'ler savaşın son dakikalarında savaşa müdahale ederek o taşları kestiler ve durumu dengelemeye çalıştılar. O olaydan sonra birçok kişi oyunu bıraktı. Ko'da Gm'ler para ile eşya satmadı mı? Piyasada bir sürü +10 item yok muydu? Çok kasmamak gerek arkadaşlar kısacası :)

İyi forumlar dilerim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: qomutan

*p2w olayına fazla takılmamanız gerekiyor, aksi halde dünya üzerinde sadece WoW oynardı insanlar :) Oyunda çok farklı bir şans faktörü mevcut. Hani arkadaşlar her platformda çığırtkanlık yapıyor ya P2W'in bu oyunda çok bariz bir baskınlığı yok. Atıyorum diğer oyunlarda bir günde basarsın parayı ve yıllardır o oyunu oynayan kişinin bile önüne geçersin. Şuan oynadığım bir arkadaşım oyuna para bile harcamadı, sadece gün içerisinde çok fazla oynuyor oyunu. Kzarka, uyanış silahı ve 3 parça zırhı tet bastı :)
    *Pet olayına gelince bende kullandım, 7 gün uzaklaştırma aldım ve 90m e yakın para kesildi. Knigt Online'de olsa kimse ban bile yemezdi, bakınız hala botları barındıran oyunlar var. Oyunda şansınız yoksa o 90m i bile günlerce biriktiremezsiniz ama bir Ogre kesersiniz pat diye drop atar :)
    *Hem sunucuların hemde oyuncuların yetersiz olduğundan bahsediliyor bu nasıl bir şeyse artık :)
    *İnsanlar oyun yönetimiyle olan şikayetleri dile getiriyorlar Türkiye'deki birçok oyunda durum böyle ne yazık ki.Yanlışlıkla Metin2, KO gibi oyunlarda ban yeseniz kimse yüzünüze bakmıyor. Bazı firmalar canlı destek bile sunuyorlar bunları gördükten sonra hemen bizim firmalara mı çullanalım ?
    *Herkes Eu sunucularını öneriyor ama kısıtlamalardan ve oradaki fiyat farklarından bahsetmiyorlar :) Kendileri bile hala Tr sunucusunda oynuyorlardır.
    *Son olarak Karahan Online oynamıştım 2008-2011 yılları arasıydı yanlış hatırlamıyorsam. Orada her ırk bir kavimi simgeliyor ve korumak zorunda oldukları Kutsal Taşları var. Yapılan savaşlarda bu taşları hangi kavim yok ederse kutsal taş başına % hasar bonusu alıyordu. Kaybeden kavimde bu durum -% olarak yansıyordu. Aylarca bu durum bir kavmin üstünlüğüyle devam etti. Son olarak GM'ler savaşın son dakikalarında savaşa müdahale ederek o taşları kestiler ve durumu dengelemeye çalıştılar. O olaydan sonra birçok kişi oyunu bıraktı. Ko'da Gm'ler para ile eşya satmadı mı? Piyasada bir sürü +10 item yok muydu? Çok kasmamak gerek arkadaşlar kısacası :)

İyi forumlar dilerim :)

Sen demek istiyosunki biz şimdiye kadar ne tokatlar yedik,Bdo mena dan da yesek ne olurki
    Arkadaşlar kendinizi kandırmayın, en dandik oyun yönetimleri bile b kadar kötü değildi.
    Menada Durum:
  • Örnek ver kardeşim burada bol keseden sallama. En dandik dediğin oyunlar hangileridir? Orada ne tür sorunlarla karşılaştın ? Neye göre en kötüsünün BDO yönetimi olduğuna karar verdin? Ben bir genelleme yaptım. Oyunların çoğu bu şekilde bir yerden sonra insanların cebine yöneliyor ve hala da kapanmadılar, deli gibi de oynayanları var.
    Mena'da oynamak istemeyebilirsiniz, o zaman iki katı ücret verin daha iyi dediğiniz Eu'da oynayın :)
    Veya bu tür olayların olmadığı bir firma, oyun varsa burada da söyleyin.
  • American Psycho kullanıcısına yanıt
    7 günlük deneme mevcut o deneme ile dene oyunu, bdo eu için sadece oyunu indirirken vpn lazım oyunu oynarken kendi internetinden oynuyorsun.

Şimdi diyelim Tr sunucusunda oyuna başladın indirimsiz hali ile 30 liralık paket alcaksın oyunua başlıcaksın 1 ay değerli paket vericek.1 ay sonra oyuna devam ediyor olursan değerli paket alman şart( her ay 40Tl) , oyunu oynuyorsun level kasıyorsun grind yapıyorsun haliyle lootları toplamak için 3 tane pet lazım bunlarda toplam 90 lira.Sonra 2 ay geçti 60 oldun itemleri mid game yaptın sansına birde boss gear düştü diyelim PvP yapmak isteyeceksin PvP yapan kitlenin %80ninde kamuflaj var senin olması şart değil ama olursa back atack ve kaçışlarını daha iyi yapıcaksın bu kamuflaj kostümü 75 lira. 235 lira gibi para harcadın oyuna 2 ay içinde değer mi bence değmez.

Eu için bakarsak harcadığın paranın 1.5 katını orda da harcıcaksın fakat orda şöyle birşey devreye giriyor,oyuncu sayısı fazla olduğu için değerli paket olsun pet olsun bunları pazardan alma şansın Tr serverına göre %60-70 daha şanslısın.

Bana kalırsa iki serverda da 7 günlük deneme ile dene öyle karar ver ama pc bşaında günlük 6-8 saat geçirme imkanın yoksa bdo oynamayı bir kez daha düşün derim.
  • İnsanı güldürme hocam sende biliyosun yönetimi bende,zaman verdik sabrettik ama şimdi konuşma ve gerçekleri ortaya koyma zamanı, ben birçok oyun oynadım ve gerçekten samimi olarak bu kadar kötü yönetilen bir oyun göremedim.Heleki B2p mantığıya açılan hangi oyunun yönetimi Mena yönetimi kadar iş bilmez paragöz ve vurdumduymaz? Ben söyleyim ,Yulgang var oda b2p değildi ama hadi neyse, o oyun da berbat bir şekilde yönetildi ve tutulmasına rağmen kısa sürede battı ve kapandı.Peki yöneticisi kim miydi ? Zeyd Kazancıydı,bu eleman kimdir derseniz şuan BDO Mena serverinin yöneticisi(eşiyle birlikte) + bir tane eski kablocu bir eleman var oda gmlerin başı sayılan keplan.
    Desteksiz olarak konuşmuyorum ,bunu belirtmek istedim.
  • DoricoDH kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam ço kteşekkür ederim peki o 250 tl yi verdikten sonra ileriki aylarda artık para harcamam gerekir mi? bu gidişle guild wars 2 ye başlayacağım tekrar
    Hocam oyunu doğru düzgün oynamak istiyorsan her ay değerli paket almak zorundasın o yüzden her bi 40 lira veriyosun.Petleri aldıktan sonra diğerleri zevk ve görünüm harcaması. Ama nolur envanter slotu genişletme gelir etkinlik 20 lira aa ucuzmuş kaçımıyım dersin alırsın. Bu tarz harcamaların olur 40 lira dışında.
  • Hala mail değiştirilemiyor değil mi arkadaşlar ? Rica ile değiştirebilen falan var mı aramızda ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu güncellemek için hangi vpn kullanıyorsunuz
  • quote:

Hocam oyunu doğru düzgün oynamak istiyorsan her ay değerli paket almak zorundasın o yüzden her bi 40 lira veriyosun.Petleri aldıktan sonra diğerleri zevk ve görünüm harcaması. Ama nolur envanter slotu genişletme gelir etkinlik 20 lira aa ucuzmuş kaçımıyım dersin alırsın. Bu tarz harcamaların olur 40 lira dışında.

Hocam birşey sormak istiyorum , oyunu vpn ile avrupa serverında oynarsak ban riski var mı acaba? Oyunun geleceği nasıl sizce ve populasyonu nasıl başlayıp para yatırmaya değer mi? (Türk serverı)
    Vpnden banlama olayı yaşamadım etrafımda da yaşayan görmedim şehir efsanesi gibi birşey . Tr serverı 6 aya kapanmazsa veya full p2w itemler satılan bir sunucuya dönmezse mucize olur
  • Vpn kullanımında herhangi bir sıkıntı olmuyor merak etmeyin.
  • kingof98 kullanıcısına yanıt
    Güncelleme başladıktan sonra vpn kapatıldığında kendi internetiniz den indiriyor. İndirdikten sonra tekrar açarak play tuşuna basmanız gerekiyor. Sonra kapatıp oyuna girebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    onu denedim ama bir türlü olmadı corrupted file diyor.50-100 mb iniyor ondan sonra bu hatayı veriyor.
  • quote:

Vpnden banlama olayı yaşamadım etrafımda da yaşayan görmedim şehir efsanesi gibi birşey . Tr serverı 6 aya kapanmazsa veya full p2w itemler satılan bir sunucuya dönmezse mucize olur

Hocam herkes zamanın varsa oyna diyor benim günde en fazla 2 saat vaktim oluyor oyun için benim anlamadıgım oyun için adamlar her türlü kolaylıgı yapmış görevler için seni yönlendiren oyun içi asistan var(siyah ruh :D) daha da güzeli görevlere otomatik koşuyor vs. kısacası level almak çok kolay bence oyunda.Oyunda bu kadar vakit gerektiren şeyin ne oldugunu anlamadım zannediyorum item dizmek ve meslekler çok uzun sürüyor ama mesleklerde de adamlar yine düşünmüş afk oldugun zaman balık tutmaya vs. bırakabiliyorsun bence bunlar çok önemli şeyler seni pc başına kitlemiyor.Oyunun daha başında oldugum bilmiyorum o yüzden merak ediyorum oyunda bu vakit meselesi itemler için mi? yoksa %exp veren itemleri marketten alsak 2-3 güne 59 level olunur diye düşünüyorum tüm gün oynanırsa.Oyun benim açıkçası çok hoşuma gitti , gerek görevlere otomatik koşma olması gerek görevlerin anlaşılır ve kolay olması , gerek oyun içi skillerin aksiyonları... oyunda özellikle skillerin aksiyonları çok hoşuma gitti vahşi karakteri açtım ve grind yaparken bile karakteri izlemek acayip hoşuma gidiyor hatta grind yapmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı benim için öyle diyim :D .

Deneme paketim bitecek bu hafta ve sıfırdan paket alıp bi karakter açıp doğru düzgün görevleri okuya okuya sindire sindire oynamayı düşünüyordum ki bu düşüncemi yorumlar üzerine erteledim.Sizin de dediğiniz üzere yaza kadar beklemeye karar verdim Türk serverı hala sağ ise kullanıcı sayısı yüksek ise ve p2w e dönmemiş olursa yazın oyuna düzgün bir başlangıç yapacağım oyun bana baya keyif verdi dolayısıyla ayda 40-50 lira 1 günlük dışarı çıkıp sinema yemek parası , veririm yani birşey değil ama her ay 40-50 lira verdim mi oyundan çok şey beklerim p2w olmayacak , oyuncu sayısı yüksek olacak, oyundaki destek ekibi iyi olacak.Kesinlikle kapanma riski olan bir oyuna para yatırmayı sevmiyorum.Yoksa oyun keyif verdikten sonra ayda 40-50 lira verilir bence. Avrupa serverlarında da oynamayı düşündüm de yani oyun oynamak için vpn felan yıl 2018?pek uğraşamayacağım açıkçası vpn ban şehir efsanesi bile olsa ordaki paketlere 1.5 kat para ödeyip kasıp olur da ban yersem canım sıkılır baya. Yani hiç anlamıyorum ne gerek var oyuncuları bölmeye bu kadar yok rus serverı yok avrupa yok turkıye bilmemlesi koy 2 tane biri asya diğeri avrupa tamam işte böylece oyuncular da bölünmemiş olur, düzgün de bir destek ekibi koyarsın ve oyunu b2p+cosmetic shop olarak devam ettirir oldu bitti.GW senelerdir b2p ile ayakta duruyor marketteki çok eşya cosmetic.Yani ozaman çok zor olmasa gerek bu kadar reklamı yapılan bir oyunun(BDO) p2w tarzı item satmasa bile kapanacağını zannetmiyorum.Esas bence bu p2w mevzusu onların sonu olacak.Çünkü en son artık oyunda sadece oyunun başından beri oynayan sağlam adamlar kalcak sonuçta o kadar ilerledin mi dönüşü yok artık oyunu bırakırsan harcadıgın para emek boşa ,dolayısıyla önündeki adamlara da yetişmek için habire para.Ama oyuna yeni başlayan adam yorumları gördükten sonra başlamayacaktır muhtemelen.

Sonuç olarak oyunun grafikleri , acayip detaylı olması , skillerin aksiyonu , görevlere otomatik koşma gibi şeyler acayip hoşuma gitti hatta dedim bu oyun tam benlik.Ama eksi yönleri şuan için ağır basıyor artılarına nazaran .Bana göre eksi yönleri ;

1-Oyunun marketinde okadar çok inciyle satılan oyun için yarar sağlayan cart curt var ki yani markete girer girmez bune dedim buna para mı dayanır.Bi de kakao cash alıp onunla inci alıyorsun ve 500 kako cash aldın mı örnek 470 inci alabiliyorsun bunlar okadar küçük hesaplar ki mide bulandırıcı kakao cash felan karıştırma abi koy işte inciyi çekelim parası neyse gidelim itemi alalım kakao cash felan aldıgın kako cashle inci alsan daha az alabiliyorsun yani o aradaki10-20 incinin hesabını yapan bir firma biraz soğuttu oyundan.

2-Oyunun p2w ağırlıklı gidiyor olması şuan için , sonu pek iyi olmayacak bence

3-Türk serverındaki destek ekibinin çok ilgisiz olması , okudugum bug olayları ucuza pet alınması vs. oyunun heryerinden kalite akıyor grafikleri ,detaylılığı bilmemlesi ama bu olaylar çok aşağı çekiyor nedense bu pet olaylarından sonra aklıma direkt knight online geldi.Orda da yeri milyon tane bug oldu ve herkes haksız kazanç elde etti birşey yapıldı mı hayır hiçbiirşey yapılmamıştı :D bana getirdiği kar hesabımı zarar etmeden elimden çıkarabilmiştim bu oyunda o da yok satılık hesap ilanlarını görüyorum 100 euro harcanmış hesaplar 150 den zor gidiyor.

4-Oyunu oynarken arayüzünün acayip derecede karışık ve göz yorması heryerden birşey çıkıyor mob kesiyorum yandan vidyo oynuyor skill göçsteriyor görev yazısı çıkıyor bilmemle sağdan işte chtten yazıyor felan chatın üstünde pazar konusması var bilmemle orda bişey şurda birşey yani şöyle ağız tadıyla o ekranda görünen saçma sapan herşeyi kapatıp oynayamadım oyunu bir türlü bazen okadar çok yazı çıkıyor ki görevler , pazar, chat bilmemle o şu bu derken grind de kestiğim yaratığı göremiyorum öyle diyim o derece ekranda yer kaplıyorlar.

5-Bunu daha deneyimleyemedim ama herkes oyuna çok zaman harcanması gerektiğini sölüyor bence bu bi eksidir çünkü artık günümüzde mmorpg devri bitti bitiyor insanlar artık sürekli aynı şeyin ısıtılıp ısıtılıp önlerine konmasından bıktı usandı sürekli aynı şeyler karakter kes level kas görev yap okadar vakit harca end game itemleri toplamaya çalış sonra bir anda ek paket hoop en başa tüm itemler çöp tekrar end game itemleri toplamaya çalış bilmemle onca emek.Yani insanlar artık girip kafa dağıtıp çıkmak istiyor.Günümüzde yanlış izlenen bir oyun politikası bence insanların oyunda ilerlemesi için çok vakit harcaması .Kıyaslama yapacak olursak GW2 gördüğüm en casual oyun işi gücü olan insanlar için birebir oyunun grafiklerine biraz olsun alışabilseydim şuan forumun bu kısmında bile geziniyor olmazdım öyle diyeyim.
    BDO gözünü hırsla örmediğin sürece güzel bir oyun. Günde 2-3 saat oynamalık aslında tam. Peki bence bu oyun MMORPG mi? 10 seneden fazla bir süredir MMORPG oynayan biri olarak söyleyebilirim ki, değil. Diablo, poe gibi ARPG'lerin (MMO)RPG konsepti üzerine uygulanmış hali. P2P trade olmayan mmo mu olur bi kere? Onu geçtim, oyunda geçirdiği sürenin 90%'ını single player grind üzerine geçiriceksin. Oyun zaten 56 levela kadar tutorial ondan sonra asıl grind başlıyor. Level kasmak da logaritmik olarak zorlaşıyor. Senin dediğin gibi 2-3 güne 59 olmak diye bir şey yok yani. Levelın bir önemi de yok aslında, grind yaptıkça haliyle geliyor o da diablodaki paragon misali. Oyun tam bir ARPG döngüsü içerisinde. (Yaratık grindla > < para topla > < parayla daha iyi gear al > < yaratıkları daha hızlı grindla.) Bu döngü böyle sonsuza kadar gider. Böyle bir döngü içerisindeyken oyunun baymamasının sebebi hayatımda herhangi bir mmorpgde oynadığım en güzel combata sahip olması. Ancak inan bana o da bi yerden sonra bayıyor ben de artık sıkılınca günde 2 saat girip yaratık kesiyorum öyle eğlencesine. Malesef oyunda adam akıllı end game content yok. Dungeon/raid/bg gibisinden. Bildiğin hamster tekerleğinde koşuyorsun. Oyunu önerir miyim başkalarına? Öneririm. Çünkü böyle bir combat piyasada başka bi oyunda yok bence herkesin denemesi lazım.

P2W olayına gelirsem eğer, yalan yok oyun p2w. Bi knight online veya archeage kadar olmasa da, oyunu oynayabilmek için para yatırman şart. Ben oyunu zamanında £9'a almıştım ve bu fiyat tamamen göz boyaması. Ancak en başta dediğim gibi gözünü hırs bulamadığı sürece binlerce lira yatırılacak bir oyun değil. Ama özellikle pet, weight, inventory space gibi bir kaç önemli cash shop harcamaları yapmadan bu oyun oynanır mı? Oynanmaz. Bu yazdıklarım p2w'e girmedi aslında daha çok pay for convenience ama dediğim harcamaları yapmazsan tamamlanmamış bir oyunu oynuyormuş gibi hissedersin. PVP hakkında herhangi bir bilgim yok hiç yapmadım. Ama atıyorum ko'daki gibi 20bin lira basmış bi adam gelip sana tek atıp gitmez. Ama düz mantık olarak senden daha fazla para yatırmış bir oyuncu senden daha hızlı gelişmiş olacaktır. Oyunda şans faktörü de çok önemli item yaparken o yüzden bir şey diyemeyeceğim.

Bu yazdıklarım EU serverı içindir.
  • kingof98 kullanıcısına yanıt
    VPN ler sıkıntılı şuanda. Neredeyse hepsi ülkemizde yasaklanmış durumda bundan dolayı hata alıyor olabilirsiniz. Open vpn deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 6 Nisan 2018; 5:47:1 >
    Oyuna para yatırmak size zaman kazandırır.
    Oyuna vereceğiniz düşük miktarda yatırımlar sizi pek bir yere götürmez.
    Ne kadar yetenekli olursanız olun para yatırmadan savaşlarda başarılı olmanız çok düşük.
    Classlar arası denge yok. PVP'de bariz üstün classlar var.

Öte yandan günde bir kaç saat sakin kafayla farm yaparım gerisi pek önemli değil derseniz bir sorun yaşamazsınız. Fakat çok popüler yerlere giderseniz muhtemelen sizi kesecek birisi mutlaka olacaktır.

Arayüzü değiştirebiliyorsunuz istediğiniz gibi. İlk başta oyun karışık gelebilir ama sonra öğreniyorsunuz zaten.

Karakterleri 56 yapmak çok kolay. Özellikle EU'da. Ben 1 yıldır oynuyorum bu 1 yılda toplasan 30 Maksimum 45 gün falan oynamışımdır Afk fishing ayrı tabi.
    Bir karakteri genelde 56 yapmam maksimum 2-3 gün sürüyor. Ki 50 olana kadar farm yapmıyorum görevden göreve gidiyorum sadece. Bu süreyi uzatıyor yani. Ve şuanda 3, 58 level - 2, 57 - 3 tane de 56 level karakterim var. Zaten oyunda farm yapma süresi belli. Her gün oyun size exp buff veriyor. Bu bufftan 1 saatlik için %200 olanı yada 2 saat için %100 olanı seçebiliyorsunuz. Buff bittikten sonra da exp için farm yapmanın pek mantığı kalmıyor. Özellikle 56'dan sonra.

Oyun için para çok rahat kazanılıyor. Ama herkes rahat kazandığı için sizin biriktire biriktire aldığınız itemler genelde herkes de oluyor zaten.
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    vpn ler neden yasaklandı.
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.