Şimdi Ara

Black Desert Online (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.382
Cevap
28
Favori
140.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    asıl tepkiyi dünkü patchle aldılar. Her classın skillerinden superarmorları kaldırmışlar.
  • Bence süper zırh, cephe savunması gibi buffları her sınıf için düzgün bir şekilde ayarlayabilirlerse çok güzel olur.
    Diğer bir konu da yetenekleri 2.kez kullanabilmek için gereken süre. Ben okçu oynuyorum, rakibi yere düşürdükten sonra shift+sol tık ile hasar vuruyorum ve en fazla hasar çıkaran yeteneğimiz bu ama 22 saniye bekleme süresi var. Atıyorum 60 level yeteneği, 25 saniye bekleme süresi var. Bu yetenekleri kaçırdıktan sonra tavşan gibi sağda solda zıplamak gerekiyor :D Pre-Awek deki tekli vuruşlardaki enerji dolduran pasif de çok etkili değil zaten, hayırlısı artık :D
  • Oyunda pvp si çöp olduğu için pek takmıyorum kafaya onu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu epeydir bekliyordum oynamak istiyordum fakat steam geleceğini görünce normaline başlamadım halbuki kod filanda var elimde steam'a gelsede başlasam diye bugün gelmiş fakat şöyle bir sorun var oyunun global versiyonu yerine tr'ye farklı bir versiyon atarak çıkartmışlar yani önceki versiondan farkı yine yok asıl black desert online hala türkiye'ye kapalı ve büyük ihtimalde kapalı olmaya devam edecektir artık bu versiyonu verdiklerine göre, api si filan herşeyi farklı tamamen saçmalamışlar ulan oynamak istediğim oyunuda oynamıycam batsın black desirtları ya
  • oyunu 30tl'ye almıştım, steam'e gelmiş 10tl üstelik site üzerinden alanlar steam üzerinden oyunu oynayamıyor, daha önce bugları vs vardı saçma sapan oyun, gidin başka oyunlara para verin.
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt
    Bdo nun tr mena sunucusuydu steam'den de erişilebilir oldu. Mesela Sea sunucusu var oda ayrıyetten steame geldi. Çok euda oynamak istiyorsan açacan vpn oynayacan bu kadar basit.

Oyun 10 liraya kesinlikle alınması gereken bir mmorpg. Tabi 10 liralık pakette bir şey yok ama çok fazla etkinlik yapıyorlar. Mesela yeni başlayan birini ben davet edersem o kişi paket yükselttiğinde karşılıklı pet alıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Bdo nun tr mena sunucusuydu steam'den de erişilebilir oldu. Mesela Sea sunucusu var oda ayrıyetten steame geldi. Çok euda oynamak istiyorsan açacan vpn oynayacan bu kadar basit.

Oyun 10 liraya kesinlikle alınması gereken bir mmorpg. Tabi 10 liralık pakette bir şey yok ama çok fazla etkinlik yapıyorlar. Mesela yeni başlayan birini ben davet edersem o kişi paket yükselttiğinde karşılıklı pet alıyoruz.
    zaten halihazırda bu oyunu kendi web sayfasından indirip erişebiliyorduk steam'a bu şekilde eklenmesi çok saçma olmuş ben eu'da oynamak istiyordum şahsen alacak biriyken almamayı tercih ederim asıl oyunun çakması gibi olmuş api'si filan değiştirilmiş belliki türklerle diğer oyuncuları bir arada tutmak istemiyorlar çünkü oyunun resmi sürümüne türkçeyi filanda eklememişler bize ayrı sürüm yapmışlar, vpn açarsanız steam hesabınız gidebilir normalde steam buna izin vermiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 18 Mayıs 2018; 12:13:0 >

• oyunu steamden aldım 25 lıralık paketı de sole bı sorum var steam uzerınden uye oldum gırdım oynadım bugun sıtesıne gırım aynı maılle dedım kayıtlı gorunmuyorum
  • Dolandırıcı kılıklı insanların yönetimde olduğu bir serverdir , paket parası 10 tl diye sizi yanıltmasın,normal bir oyuncu olarak sürekli oynamak istediğinizde ilk başta 500tl ve sonrasında ayda enaz 100-150 tl bir gideriniz olacak.Hemde bunu ödediniz diye pvpde tokat yemeyeceksiniz diye bir olay yok, sonuna kadar p2w i dayamış durumdalar ve oyuncu sayısı azaldığı için steam de 10 tl ye satıp milleti çekmeye çalışıyorlar.
  • Çok mmorpg oynadim. ama.bu kadar kotu yorumlar alani hic gormedim. Hic kimsemi memnun degil anlamadim. Neden yonetenler ile ilgili bu kadar sorunu olan insan toplanip bunu yapimcilara bildirmiyor

• Hudut34 kullanıcısına yanıt
    Yalancıya bak yahu oynamasak inanacağız. 500 tl miş her ay 150 tl miş ben oyun başından beri bırak 500 ü 250 lira bile vermemişimdir kaç aydır oynarım hiç ihtiyaç duymadım.

Steamdeki online sayısı 1000 e yükselmiş oyunun kendi sürümünde de baya oynayan vardır iyi oldu kalabalıklaştı oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 18 Mayıs 2018; 18:23:14 >
  • Oyunu steam üzerinden indirdim ve başlattığımda kayıt olma ekranı geliyor. Kayıt oluyorum ve kod gönderildi diyor maile giriyorum kod gelmiş fakat Güvenlik kodu yazıyor ve beyaz bir ekran var. Her şey tamam sadece kod gözükmüyor. Ne yapmam lazım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Yalancıya bak yahu oynamasak inanacağız. 500 tl miş her ay 150 tl miş ben oyun başından beri bırak 500 ü 250 lira bile vermemişimdir kaç aydır oynarım hiç ihtiyaç duymadım.

Steamdeki online sayısı 1000 e yükselmiş oyunun kendi sürümünde de baya oynayan vardır iyi oldu kalabalıklaştı oyun.
    Yeni başlamayı düşünen arkadaşları kandırmaıza müsade edemem, bu ülkede para kolay kazanılmıyor,eminim ayda bin tl yatırsan buraya gelip yine hiç yatırmıyorum diyeceksin,nereden bileceğiz sonuçta değil mi? Zenginlerin eğlencesi olun diye steamde 10 tl ye satıyorlar size oyunu çünkü adamlar oyun açıldı açılalı 20-30 bin tl yatırım yaptılar ama baktılar kolayca tokatlayıp eğlenebilecekleri oyuncu kalmadı.Ben uyarımı yapayım oynayan bunları bilsin.Daha birkaç ay önce pet bugu yaptılar markette, onda bir fiyatına millet petlerini fulledi,bug yapmayanlar isyan etti bıraktı bir sürü kişi.
    Bunun gibi arkadaşları anlıyorum tabi bunları söylemezler p2w değil derlerki kendileri p2w yapıp rahat rahat milletten öne geçsinler..
    Sizlere diyeceğim oki 10 tlye alınır,eğlencesine oynayacaksanız sorun olmaz ama azıcık iddialı olayım derseniz hem zaman olarak hem para olarak sömürecek bir Serverdir Mena.
    Not: bu arkadaş diyorya hiç para yatırmıyorum diye ,eğer yalan söylemiyorsa bile bunun nedeni şuki.İlk başlarda item shop tan item alıp oyunda satmak sınırsızdı ve bir günde 10-20 bin tl yatırıp değerli paket olsun kostüm olsun koyuyorlardı.Oradan baya bi stok yapmıştır bu arkadaş büyük ihtimalle.Ondan dolayı her ay 35 tl önde şuan sizden ama kamasilva kutsamasını yine almanız lazım yine para yani her türlü+ kostümler 70-80 tl mutlaka ve almanız gereken kostümler var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stormfang

Çok mmorpg oynadim. ama.bu kadar kotu yorumlar alani hic gormedim. Hic kimsemi memnun degil anlamadim. Neden yonetenler ile ilgili bu kadar sorunu olan insan toplanip bunu yapimcilara bildirmiyor
    Emin ol forumları adam gibi olsa daha neler neler var söylenmesi gereken , bu kadar güzel bir oyuna bu kadar düşman edinen bir yönetim zaten baştan belli değil mi ? Ayrıca dediğini ilk açıldığında bizzat benimde katılımımlar yaptık Pearl Abbys yönetimine ingilizce şikayetler edildi oda olmadı protesto edildi + oyuniçi protestolar oldu.Biraz araştırırsan berbat forumlarında bulman zor olsada bulabilirsin.

Youtube da bile var protestoların videosu buyrun: Black Desert P2W Protestosu #direnoyuncu - Konuğum: Barış Köseömür

İkinci video : Black Desert Online - Mediah İsyanı 2.gün ( P2W PROTEST )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudut34 -- 18 Mayıs 2018; 22:38:31 >

• Oyunu SSD'ye kurunca 30 saniyede bir fps sıfıra inip takılıyor. Hard Disk'e taşıyınca bu sorun ortadan kalktı bu sorun başına gelen var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hudut34

Yeni başlamayı düşünen arkadaşları kandırmaıza müsade edemem, bu ülkede para kolay kazanılmıyor,eminim ayda bin tl yatırsan buraya gelip yine hiç yatırmıyorum diyeceksin,nereden bileceğiz sonuçta değil mi? Zenginlerin eğlencesi olun diye steamde 10 tl ye satıyorlar size oyunu çünkü adamlar oyun açıldı açılalı 20-30 bin tl yatırım yaptılar ama baktılar kolayca tokatlayıp eğlenebilecekleri oyuncu kalmadı.Ben uyarımı yapayım oynayan bunları bilsin.Daha birkaç ay önce pet bugu yaptılar markette, onda bir fiyatına millet petlerini fulledi,bug yapmayanlar isyan etti bıraktı bir sürü kişi.
    Bunun gibi arkadaşları anlıyorum tabi bunları söylemezler p2w değil derlerki kendileri p2w yapıp rahat rahat milletten öne geçsinler..
    Sizlere diyeceğim oki 10 tlye alınır,eğlencesine oynayacaksanız sorun olmaz ama azıcık iddialı olayım derseniz hem zaman olarak hem para olarak sömürecek bir Serverdir Mena.
    Not: bu arkadaş diyorya hiç para yatırmıyorum diye ,eğer yalan söylemiyorsa bile bunun nedeni şuki.İlk başlarda item shop tan item alıp oyunda satmak sınırsızdı ve bir günde 10-20 bin tl yatırıp değerli paket olsun kostüm olsun koyuyorlardı.Oradan baya bi stok yapmıştır bu arkadaş büyük ihtimalle.Ondan dolayı her ay 35 tl önde şuan sizden ama kamasilva kutsamasını yine almanız lazım yine para yani her türlü+ kostümler 70-80 tl mutlaka ve almanız gereken kostümler var.

Alıntıları Göster
    Benim steamde 60 level 350 oyunlu hesabım var. 400 arkadaşımın hepsinede bdo tavsiye ettim. 9.5 liraya al oyna çerez parası. Beğenirsen 500 inciye 2 pet 150 litre 16 slot veren paket var onu alırsın her ayda değerli paket çekersin başka bir şeye ihtiyacın yok. Oyunu eleştirmek ayrı millet oynamasın diye kötülemek başka bir şey.

Önceki mesajlarda pet bugu eleştirilerimi görebilirsin bende o zaman oyunu bırakmıştım fakat steam açılışı, tüm classların gelmesi oyun güzel hal aldı. Mevcut hesaplar steame bağlanmamasına rağmen steamde şuan 1000 kişi oynuyor ve 9 lira oldukça bu sayı daha da artacak.

Oyunda tek p2w kostümden cron taşı çıkması. Bir kostüm 80 lira ve içinden 130mlik cron taşı çıkıyor. Sen cron taşını oyun içinden alabiliyorsun fakat 130m biriktirmek 10-15 saat grind demek. Pay to skip diyorlar buna ama parayı veren öne geçiyorsa p2w dir bana göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 19 Mayıs 2018; 0:5:7 >

• Oyunu sevmesem ilk geldiğinde gözüm kapalı en yüksek paketi çekmezdim kardeşim ,bug-lag yetersiz sunucu ve optimizasyon sıkıntılarına rağmen sorunum oyun değil,asıl tepkim yönetime ve zaten tepkiler hep yönetimeydi.Elit oyuncu kitlesini küstürdüler şimdide steam den medet umuyorlar 10 tl yapıp.Alınır mı alınır ama biliyoruzki devam edeceksen birçok harcama yapacaksın ve heray yapmaya devam edeceksin + yetmeyecek bunlar..Seninde dediğin gibi pay to skip ayağına pay to win getiriyorlar.Ben anlamıyorum illa full edit silah mı satmaları lazım p2w olduğunu kabul etmeyenler için :D
  • Bu kadar kötü yorum almasının sebebi bizim insanımızın hiç bir şeyi beğenmemesi.

Millet istiyor ki yemekhane den kendi damak zevkine göre yemek çıksın.

Yönetimi bir kenara bırakıyorum şimdilik oyun gerçekten çok güzel.

Oyunda sıkılmadan yapabileceğin bir sürü etkinlik var.

Gerçekten sıkılmadan oynadığım ender oyunlardan birisi.

İnsanı içine çeken özel bir tılsım var, zamanında o game oynarken yaşadığım heyecanı bu oyunda buldum.

Gelelim yönetim konusuna, Yönetimin berbat olmasının sebebi biraz argo olacak ama elin şeyiyle gerdeğe girersen böyle olur , oyunda sıkıntı oluyor sen onu çözene kadar günler geçiyor. Çünkü oyunun teknik anlamda yönetimi bizimkilerde değil.

Hal böyle olunca oyun yönetim anlamında sınıfta kalıyor.

Bu sadece bu oyuna özgü değil bu tip Türkçe getirilen oyunların hepsi patladı bu oyunda zamanla patlayacak kanımca.

Geçen bir tane adam beni kesti diyor ki bana teşekkür etmelisin niye diyorum sana şimdi İtem bastırcam sayemde İtem basacaksın beni kesmek için diyor.

Kardeşim hangi oyun olursa olsun hırs yaparsan kendin kaybedersin oyun keyif içindir.

Bizimkiler keyif için oyun oynamıyor ki oyunun içinde yaşıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hudut34

Oyunu sevmesem ilk geldiğinde gözüm kapalı en yüksek paketi çekmezdim kardeşim ,bug-lag yetersiz sunucu ve optimizasyon sıkıntılarına rağmen sorunum oyun değil,asıl tepkim yönetime ve zaten tepkiler hep yönetimeydi.Elit oyuncu kitlesini küstürdüler şimdide steam den medet umuyorlar 10 tl yapıp.Alınır mı alınır ama biliyoruzki devam edeceksen birçok harcama yapacaksın ve heray yapmaya devam edeceksin + yetmeyecek bunlar..Seninde dediğin gibi pay to skip ayağına pay to win getiriyorlar.Ben anlamıyorum illa full edit silah mı satmaları lazım p2w olduğunu kabul etmeyenler için :D
    Yönetimin hatalarını bende biliyorum fakat oyunu öyle bir gömüyorsunki millet başlamakta kararsız kalacak. Bak şuan davet etkinliği giriş etkinliği ile pet dağıtılıyor. Herkese 1 pet beleş verdiler. Oyun senden para istiyormu istiyor fakat tr serverı gerçekten ucuz olduğu için istediği rakamlar cüzi miktarda kalıyor. Eu na da oynasan 15 dolar euro olması lazım değerli paketin. Güzel mmorpg de yok böyle güzel mmorpg türkçe iken yönetim kötüde olsa biraz zevkini almak lazım.

• almaya değer mi arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.