Şimdi Ara

Black Desert Online (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.381
Cevap
28
Favori
140.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar intel core i5 4460 cpu 3.60 ghz 4 gb ram amd radeon R9 255 ekran kartı sistemim var. black desert online oynayabilir miyim? system requirements labda minimumda kaldırır diyor. fakat Black Desert Online - Kamasylvia ve bazı ek paketlerde kaldırmaz diyor 6 gb ram istiyor. sizce indirsem mi oyunu?
  • Satılık hesap var ilgilenen varsa pm atınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar bir sorum olacak, ben ultimate pack aldım içerisinde signature set var ben bu paketi bi karakterle açsam ama seti açmasam o set o karakterin mi oluyor yoksa seti açanın mı oluyorKonsolda oynuyorum ve Guardian daha gelmedi..Guardianın gelmesini bekliyorum seti ona vermeyi planlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lintock

merhabalar bir sorum olacak, ben ultimate pack aldım içerisinde signature set var ben bu paketi bi karakterle açsam ama seti açmasam o set o karakterin mi oluyor yoksa seti açanın mı oluyorKonsolda oynuyorum ve Guardian daha gelmedi..Guardianın gelmesini bekliyorum seti ona vermeyi planlıyorum.
    Kıyafeti diyorsanız onlar açtığınız karakterin oluyor.

• first9 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam sağolun
  • oyun kapalı betadayken oyuna başladım 5 ay oynadım bıraktım şuan hiç bir şey hatırlamıyorum hiç itemim yok 450m para var karakterde oyuna tekrar başlasam mı gözüm korktu birden 57 lvl karaktere girince :D
  • arkadaşlar oyun ücretli mi ücretsiz mi? sitesinde free 2 play yazmıyor, fakat indirilebiliyor. steamde 19 tl demiş?
  • KendineAteist kullanıcısına yanıt
    Sezon sunucusu var vakit kaybetmeden hemen glrin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4F3 kullanıcısına yanıt
    Steamden oynamanı tavsiye etmiyorum. Sitesinden oyna ilerde satarsan kolay olur

• quote:

Orijinalden alıntı: deluxx

Sezon sunucusu var vakit kaybetmeden hemen glrin.
    Girdim hocam 25.gündeyim şuan full pene yaklaştım ^^
  • KendineAteist kullanıcısına yanıt
    Yarınki sezon mezuniyetine yetişemezsin , Eylül’de ortam senin ^^
    Full pen harika

• quote:

Orijinalden alıntı: deluxx

Yarınki sezon mezuniyetine yetişemezsin , Eylül’de ortam senin ^^
    Full pen harika
    Aynen hocam tam zamanında başlamışım. normal zamanında mezun olucam artık erken mezuniyet şuan benlik değil zaten :D
  • arkadaşlar bu oyunda pvp ne zaman başlıyor 4-5 ay önce bi' arkadaşımla oynuyorduk. uyanış görevine kadar gelmiştik ondan sonra hiç pvp yok diye bırakmıştık. şimdi pvp'si sağlam mmorpg bakarken sürekli BDO'yu görüyorum. PvP sistemi tam olarak ne zaman başlıyor? daha doğrusu nerede oluyor
  • Joey Tribbiani kullanıcısına yanıt
    Bu oyun biraz pvp özürlü diyebiliriz.Neden ?
    Aynı seviyedeki oyuncuların savaşında ilk yere düşüren kazanıyor. Yani çok kısa hatta oldukça kısa bi savaş dönüyor ortada.
    Pvp bazı bölgeler hariç 50 level üstü isen her yerde yapabilirsin sol üste bi tuşa basman yeter ( tabi eksi karmaya düşüyorsun caydırıcı unsurlar var)
    Bunun dışında klan savaşları, bölge ve fetih savaşları,arşha sunucusu(burda pk da karma düşürmüyor) gibi yerlerde pvp yapabilirsin.

• Yeni başlayanlar için katkısı enerjisi yüksek ortalama bir hesap arıyorum ruletli olabilir

Öncelik siteden mailli client hesabıdır steam hesabı olanlar için referansı yüksek eski üyeler tercihim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Windmark -- 4 Eylül 2020; 16:2:43 >
  • Steam ve normal arasındaki farkı anlayamadım.
    Oyun steamde ücretsizken ekledim bugün indirdim benden kullanıcı adı ve parola istedi.
    Sitesine girdim üye oldum clienti açtım steam ile alakası yoktu steam açılmadı bile.
    Şimdi ben normal mi oynuyorum yoksa steam üzerinden mi?
    İkisi arasında avantaj dezavantaj var mıdır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu steamden aldım ve indirdim. Fakat launcher açıldığında patch başlamıyor bile. Bu sorun hakkında fikri olan var mı?

Not : Bulduğum yöntemleri denedim ve işe yaramadı.
  • Asetil Co A kullanıcısına yanıt
    Manuel patch yapın hocam

• first9 kullanıcısına yanıt
    Sorun patch atmak değil. Daha ilk kurulumu bile yapamadı. 41gb dosya gerekiyor. Patch dosyaları sadece patch sırasında atılan dosyalar.

• Arkadaşlar büyücü hakkında bilgisi olan arkadaşlar bakabilir mi. Özellikle taş konusunda seçimler doğru mu yanlış mı? Karakteri toparlamak için ne yapılmalı. Vs lerde yere düşüp hemen ölüyorum.
    Char 62 lvl
    https://bdoplanner.com/OneEyedPatienceSanto

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.