Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Black Desert Online

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2.143
Cevap
24
Favori
92.928
Tıklama
Giriş
      1304 Mesaj
      08 Eylül 2018 15:53:40

Pm gönderdim..

Hangi mesleği kasmak istiyorsanız onun kostümünü almalısınız.
      Efsanevi Paketin verdiği özel kostümü kendiniz kullanıcaksınız..
      Bu kostüm oyun içi size ekstradan %10 Beceri ve %10 Level xp takviyesi sağlıyor.

Birde karakterlerin özelliklerini yeteneklerini iyi araştırın.Hangi karakteri açmak ve kasmak istediğinize iyi karar verin.

Aşçılıkta ve balıkçılıkta iyi para var.

Pet olarak penguen yada çöl tilkisi iyi olur.
      Penguen peti : Otomatik balıkçılık süresini : %20 kısaltır
      Çöl Tilkisi Peti : Yüksek levellere ulaştığın zaman çöl haritasına gidiceksin.Çöl ve hipotermi direnci + %35 diye hatırlıyorum

Siz oyunu aldıktan sonra bana haber verin.Oyun içi inci menüsünde özel indirimli paketler var.Onları inceleriz.Pet + envanter genişletme slotu ve bir kaç itemli özel paketler..

Mesela ben en son etkinlik premium paketi II ' yi almıştım.Yengeç peti +8 envanter slotu genişletme ve bir kaç item daha vardı.Oldukça uyguna geldi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 8 Eylül 2018; 16:1:3 >
      |
      |
      By_Miyagi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      85 Mesaj
      08 Eylül 2018 23:27:26
      quote:

Orijinalden alıntı: VEGETTO

Pm gönderdim..

Hangi mesleği kasmak istiyorsanız onun kostümünü almalısınız.
      Efsanevi Paketin verdiği özel kostümü kendiniz kullanıcaksınız..
      Bu kostüm oyun içi size ekstradan %10 Beceri ve %10 Level xp takviyesi sağlıyor.

Birde karakterlerin özelliklerini yeteneklerini iyi araştırın.Hangi karakteri açmak ve kasmak istediğinize iyi karar verin.

Aşçılıkta ve balıkçılıkta iyi para var.

Pet olarak penguen yada çöl tilkisi iyi olur.
      Penguen peti : Otomatik balıkçılık süresini : %20 kısaltır
      Çöl Tilkisi Peti : Yüksek levellere ulaştığın zaman çöl haritasına gidiceksin.Çöl ve hipotermi direnci + %35 diye hatırlıyorum

Siz oyunu aldıktan sonra bana haber verin.Oyun içi inci menüsünde özel indirimli paketler var.Onları inceleriz.Pet + envanter genişletme slotu ve bir kaç itemli özel paketler..

Mesela ben en son etkinlik premium paketi II ' yi almıştım.Yengeç peti +8 envanter slotu genişletme ve bir kaç item daha vardı.Oldukça uyguna geldi..
      Hocam forumdan ozel mesajlara girince site hata veriyor nedense ben oyunu aldim baya da arastiriyorum sabahtan beri herkesle konustum acayip sardı :) 24lvl oldum beraber oynayalim iletisime gecelim steam adım ÇAKIR ekleyebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1304 Mesaj
      09 Eylül 2018 10:28:02

Steam de Çakır diye arama yapınca bir sürü sonuç çıkıyor. Şehir ad soyad nedir yada direk profil hesap detayını görüntüle deyin oradaki detaylı linki burada paylaşın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 9 Eylül 2018; 10:51:27 >
      |
      |

• Yarbay
      14583 Mesaj
      09 Eylül 2018 20:02:30
      standart paketini almak bir işe yaramıyormu? İlla p2w mi oyunun yapısı.Kendimiz kasıp altındır incidir kazanamıyormuyuz?

Intel Core i7 8700K(5ghz oc)--MSI GeForce GTX 1080 Ti ARMOR 11G OC--DELL S2716DG 27inc(2560 x 1440)144 Hz G-Sync--GIGABYTE Z370 AORUS Gaming 7--16GB(2x8) GSKILL RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16(3466 CL15 oc)--960 EVO 500 GB NVMe M.2 SSD--Samsung 250GB 850 EVO--Crucial M500 240GB--PHANTEKS P400S TEMPERED GLASS BLACK/RED--EVGA SuperNOVA 750 G2 80 GOLD--NZXT Kraken X62 Liquid Cooling System--HARMAN KARDON Soundsticks Wireless 2.1 Speaker System--CORSAIR K70 LUX Mechanical Gaming Keyboard--ROCCAT KONE EMP RGB Gaming Mouse--Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma USB Gaming Headset
    • Binbaşı
      1304 Mesaj
      10 Eylül 2018 10:00:06

Alıcaksanız eğer limited paketi öneririm.Bu pakette oyun size 1 pet veriyor.1 pette görevlerden alabiliyorsunuz toplamda 2 pet olur.

Pet ne işe yarar? oyunda kestiğiniz moblardan düşen itemleri petler sizin yerinize otomatik olarak topluyor.Bu yüzden önemliler.

Ben legendary paket almıştım.Aldığıma değdi.İnci olayını sadece gerçek parayla satın alabiliyorsunuz.Oyun içi parayla pet almak çok zor.Pazara konur konmaz botlar, yada pazarda tetikte bekleyen arkadaşlar hemen .çekiyorlar ve pazara pet pek konmuyor.

Eğer sıkı bir mmorpg hayranı iseniz legendary efsanevi paketide almanızıda önerebilirim, daha karlı olursunuz.Dolu dolu bir paket.Bu pakette oyun size 300 ila 600 civarı inci veriyor.Bununla +1 pet alabilirsiniz.Tavsiyem çöl tilkisi yada penguen..

Oyun bence tam olarak p2w değil.Yani kısmen öyle fakat emeğiniz ilede bir yerlere gelebiliyorsunuz..p2w yaparsanız biraz daha hızlı gelişirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 10 Eylül 2018; 10:8:14 >
      |
      |
      -MoDeStUs- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• 12 Eylül 2018 00:51:55
      Oyuna sifirdan bir hesapla yeniden basladim, 40 level olup, nodelari falan ayarlayip AFK fishing + nodelarla para kasmaya basladim.

Bugun karakterin tam 20. gunune girdim ve 300m nakit para(sadece fishingden geldi) + bankalarda satilacak 700m cerez var hic kullanmayacagim enchantment itemlari vs. yani. Karakter ise suan 51 level olmak uzere.

Zinc, copper, iron, coal olarak ortalama her birinden 15'er bin adet var bankada, 50 bin oldugunda uretime baslayip onlari satinca da biraz oradan vuracam para.

Uzun lafin kisasi, tamamen AFK kalarak 20 gunde 1 trilyonun ustunde para ve 11 level kastim sifir bir hesapla.

Gunde ortalama 15-30m parayi zaten balikciliktan cukkaliyorum suan, nodelardan gelen itemlari daha islemedigimden hayirlarini gormedim ama onlarda itinayla birikiyor, topluca para gececek elime uretima basladigimda. Buyuk bir curgun yapicam.
      Cooking'de pro1 suan.

Yani demek istedigim, bu oyun AFK oynanir.
      Fishingle bir 57-58 level oldugumda belki item dizip spotlara gidebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hava Atmak İçin İçiyorum -- 12 Eylül 2018; 0:53:30 >

• Teğmen
      152 Mesaj
      12 Eylül 2018 13:50:49
      Oyundaki tüm zamanını life skil ve üretim için harcayan ve çok güzel para kazanan oyuncular var. Tabi bu kişiler daha önce diğer serverlarda oynayıp belirli bir tecrübeye sahip olan kişiler. Rehber videoları izleyip bir yol çizmek gerekiyor. Afk balıkçılık için şöyle bir öneri gösteriyorlar mesela katkılarının çoğunu çiftçiliğe yatırıyorlar ve bu şekilde para kazanıyorlar.
      |
      |

• Binbaşı
      1304 Mesaj
      12 Eylül 2018 16:43:44

Afk balıkçılıkta güzel para var.

Bende yakında lifeskill ticaret alım satım işlerine başlıyacağım
      |
      |
      Hava Atmak İçin İçiyorum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      85 Mesaj
      12 Eylül 2018 19:28:55
      quote:

Orijinalden alıntı: VEGETTO

Afk balıkçılıkta güzel para var.

Bende yakında lifeskill ticaret alım satım işlerine başlıyacağım
      Hocam yeni 56 olmak uzereyim de baslangicta verilen indirim kuponlari boşa gitmesin diye at techizati alasim var fakat oyun indirim mi yapiyor bedava mi dagitiyor boyle seyler olmus para güme gitmesin ne alayım 500 600 inci civarina(ilk bastaki acemi paketlerini zaten aldim :) )

• Binbaşı
      1304 Mesaj
      12 Eylül 2018 19:32:01

Sana yolladığım mesajdaki discorda gel akşam. Şu anda hangi petlerin var?

Hangi karakteri açtın?

Epey hızlı kasmışsın. Helal olsun.

|
      |

• Yüzbaşı
      885 Mesaj
      12 Eylül 2018 19:40:21
      doğru düzgün bir vpn yok mu oyunu indiremiyorum.openvpn kopup duruyor.
      |
      |

• Yüzbaşı
      542 Mesaj
      12 Eylül 2018 20:02:34

Balıkçılıktan nasıl o kadar para vuruyorsun?

|
      |
      Hava Atmak İçin İçiyorum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Her şeyden önce saygı ve dürüstlük gelir.
    • 12 Eylül 2018 20:55:45
      quote:

Orijinalden alıntı: MustafaaBurak

Balıkçılıktan nasıl o kadar para vuruyorsun?
      Butun gun karakter balikta, imperial delivery ile evde durmadigim gunler 3 kere, evde oldugum gunler 4 ya da 5 kere 2-3m(4x3=12m seklinde) arasi para kazaniyorum. 2 kutup ayim, 1 penguenim var. Cikan crystal shardlari da satiyorum 1.3m'den.
      EU piyasasini bilmiyorum, NA'da 1.1'den 1.4'e kadar fiyat araligi crystal shardlarin. Sansima ve aktifligime bagli olarak iste 15-30m arasi degisiyor baliktan gelen para.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hava Atmak İçin İçiyorum -- 12 Eylül 2018; 20:56:46 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      311 Mesaj
      15 Eylül 2018 13:07:44
      Beyler oyuna yeni başlayacağım. Kunoichi açmayı düşünüyorum. Sizce karakter nasıldır, her türlü tavsiyeye açığım

• Binbaşı
      1304 Mesaj
      16 Eylül 2018 16:43:19

Pvp mod ve atak oynamayı seviyorsan striker aç.

Defansif bir tarzda oynamak istersen valkyrie.

kunoichi hakkında pek bilgim yok.

Büyücü ve cadı da iyidir yalnız pvp de zorlananilirsin.ustalaşmak gerekli pvp için

Mistik te iyidir.

Karakterlerin rehber videolarını YouTube da izleyerekte karar verebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 16 Eylül 2018; 16:43:53 >
      |
      |
      GuNTiS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      12636 Mesaj
      19 Eylül 2018 03:17:06

Kunoichi ninjanın kız versiyonu. Oynaması zor kolay ölen ama kolay öldüren görünmez olan yakalaması zor bir class. Hoşuna gidenle başlamanı öneririm 56 daki uyanış awakening weaponlarına bakarak karar ver.
      |
      |

• Yüzbaşı
      885 Mesaj
      26 Eylül 2018 12:17:53

videolara bak caryy ranger sorcerer burst dmg berserker warrior valkriye gibi crown controlda gene bazı karakterlerde var.mesela red battlede berserker ile koşup q ile aggroyu çekersin birde rage ile shift+Q takımın öne geçirirsin bir kişiyi yakalayıp takımın ortasına atarsın.bu karakteri diğerlerinden kasması zordu.zaten afk leveling geldi.tamer farklı kungfu tarzı iki karakter var.büyücüler belli bir iki tane illaki denersin.oyunda iyi şanslar.
      |
      |

• Yüzbaşı
      276 Mesaj
      27 Eylül 2018 21:36:30
      arkadşlar standart paketi aldım oyunu indirip haftasonu oynayacağım . beraber oynamak isteyenler eklesin
      https://steamcommunity.com/profiles/76561197981532365

• Binbaşı
      1304 Mesaj
      05 Ekim 2018 15:08:10
      quote:

Orijinalden alıntı: gazor

arkadşlar standart paketi aldım oyunu indirip haftasonu oynayacağım . beraber oynamak isteyenler eklesin
      https://steamcommunity.com/profiles/76561197981532365
      Pm gönderdim..
      |
      |

• Binbaşı
      1304 Mesaj
      05 Ekim 2018 18:16:50
      Arkadaşlar oyuna son güncelleme ile birlikte 5. pet desteği geldi bilginiz olsun..
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
web tasarım
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
son dakika
Paykasa
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.