Şimdi Ara

Black Desert Online (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.382
Cevap
28
Favori
140.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Methionine

Sanmıyorum bence dene açılmış olabilir. IP adresimi aratınca İstanbul/Avrupa yakası gözüküyor yani Türkiye'yi engelleseler tüm bölgelerden engellerlerdi.

Alıntıları Göster
    Normalde sitede "login" kısmında bile "ülkeniz yasaklıdır" falan yazardı. Şimdiye direk giriş yaptı. Yasak kaldırılmış olabilir gerçekten.

Edit: Diyecektim fakat launcher'dan giriş yaparken yine yasak uyarısı geldi. İlginç bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angel of the Lord -- 2 Eylül 2018; 2:50:26 >
  • Arkadaslar 2 sorum olacak

1) Oyunu steamden ve kendi sitesinden almanın bir farkı var mı?

2) Oyunda bir daha para vermeyecek biri olarak ilk başta 199tl lik paketi 99.5 tl olmuş bu paketi alarak başlamama gerek var mı?

Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • By_Miyagi B kullanıcısına yanıt
    Oyunu steamden alın. Legendary paket 100 tl lik olanını öneririm. O pakette bir çok özellik var. Karlı çıkarsınız. Yalnız efsanevi paketi alsanızda oyuna tekrar bir miktar daha ödeme yapmanız gerekebilir.Çünkü bu paketler size bir Pet veriyor. Maximum 4 Pet alabiliyoruz. 3 Pet daha almanız gerekiyor.Bu pakette oyun size 300 yada 600 inci vericek.Bu inciyi doğru bir şekilde kullanmanız gerekiyor.

Beni steamden arkadaş olarak ekleyebilirsiniz. Oyunla ilgili sormak istediğiniz yada takıldığınız yerlerde yardımcı olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 8 Eylül 2018; 14:44:3 >
  • Oyunu steam hesabınızdan dosyalarını komple kaldırın ve tekrar yükleyin.Muhtemelen launcher programı hataya düşmüştür. Bizde bu tarz problemler olmuyor.

100 tl lik legendary paketi almanızı öneririm. Oyun gerçekten mükemmel..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 8 Eylül 2018; 14:28:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VEGETTO

Oyunu steamden alın. Legendary paket 100 tl lik olanını öneririm. O pakette bir çok özellik var. Karlı çıkarsınız. Yalnız efsanevi paketi alsanızda oyuna tekrar bir miktar daha ödeme yapmanız gerekebilir.Çünkü bu paketler size bir Pet veriyor. Maximum 4 Pet alabiliyoruz. 3 Pet daha almanız gerekiyor.Bu pakette oyun size 300 yada 600 inci vericek.Bu inciyi doğru bir şekilde kullanmanız gerekiyor.

Beni steamden arkadaş olarak ekleyebilirsiniz. Oyunla ilgili sormak istediğiniz yada takıldığınız yerlerde yardımcı olurum
    Olur hocam steam isminiz nedir? Benim amacım eski zamanlardaki gibi 7/24 oynayamam zaten ama aksamlari boyle discorddan falan sohbetli kasilmalar falan zevkli olur ve bir de beni oyuna çeken oyunda bir sürü aktivite var. Yani eski mmorpg lerdeki gibi sadece kasıl item dusur sat degil. Bu ozellik cok hosuma gitti istedigin zaman balik tut, ascilik yap, kasil, ticaret yap bu yüzden legendary alıcam 99tl iken. Buradan gelen kostümü sizce hangi meslegin ozelligini veren kostumle degistirmeliyim. Bircok kisi ascilik yap dedi sizce ne yapayim? Ve pet olarak ne ozelligi veren petler almaliyim ekstradan

Pm gönderdim..

Hangi mesleği kasmak istiyorsanız onun kostümünü almalısınız.
    Efsanevi Paketin verdiği özel kostümü kendiniz kullanıcaksınız..
    Bu kostüm oyun içi size ekstradan %10 Beceri ve %10 Level xp takviyesi sağlıyor.

Birde karakterlerin özelliklerini yeteneklerini iyi araştırın.Hangi karakteri açmak ve kasmak istediğinize iyi karar verin.

Aşçılıkta ve balıkçılıkta iyi para var.

Pet olarak penguen yada çöl tilkisi iyi olur.
    Penguen peti : Otomatik balıkçılık süresini : %20 kısaltır
    Çöl Tilkisi Peti : Yüksek levellere ulaştığın zaman çöl haritasına gidiceksin.Çöl ve hipotermi direnci + %35 diye hatırlıyorum

Siz oyunu aldıktan sonra bana haber verin.Oyun içi inci menüsünde özel indirimli paketler var.Onları inceleriz.Pet + envanter genişletme slotu ve bir kaç itemli özel paketler..

Mesela ben en son etkinlik premium paketi II ' yi almıştım.Yengeç peti +8 envanter slotu genişletme ve bir kaç item daha vardı.Oldukça uyguna geldi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 8 Eylül 2018; 16:1:3 >

• quote:

Pm gönderdim..

Hangi mesleği kasmak istiyorsanız onun kostümünü almalısınız.
    Efsanevi Paketin verdiği özel kostümü kendiniz kullanıcaksınız..
    Bu kostüm oyun içi size ekstradan %10 Beceri ve %10 Level xp takviyesi sağlıyor.

Birde karakterlerin özelliklerini yeteneklerini iyi araştırın.Hangi karakteri açmak ve kasmak istediğinize iyi karar verin.

Aşçılıkta ve balıkçılıkta iyi para var.

Pet olarak penguen yada çöl tilkisi iyi olur.
    Penguen peti : Otomatik balıkçılık süresini : %20 kısaltır
    Çöl Tilkisi Peti : Yüksek levellere ulaştığın zaman çöl haritasına gidiceksin.Çöl ve hipotermi direnci + %35 diye hatırlıyorum

Siz oyunu aldıktan sonra bana haber verin.Oyun içi inci menüsünde özel indirimli paketler var.Onları inceleriz.Pet + envanter genişletme slotu ve bir kaç itemli özel paketler..

Mesela ben en son etkinlik premium paketi II ' yi almıştım.Yengeç peti +8 envanter slotu genişletme ve bir kaç item daha vardı.Oldukça uyguna geldi..
    Hocam forumdan ozel mesajlara girince site hata veriyor nedense ben oyunu aldim baya da arastiriyorum sabahtan beri herkesle konustum acayip sardı :) 24lvl oldum beraber oynayalim iletisime gecelim steam adım ÇAKIR ekleyebilirsin

Steam de Çakır diye arama yapınca bir sürü sonuç çıkıyor. Şehir ad soyad nedir yada direk profil hesap detayını görüntüle deyin oradaki detaylı linki burada paylaşın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 9 Eylül 2018; 10:51:27 >
  • standart paketini almak bir işe yaramıyormu? İlla p2w mi oyunun yapısı.Kendimiz kasıp altındır incidir kazanamıyormuyuz?
  • Alıcaksanız eğer limited paketi öneririm.Bu pakette oyun size 1 pet veriyor.1 pette görevlerden alabiliyorsunuz toplamda 2 pet olur.

Pet ne işe yarar? oyunda kestiğiniz moblardan düşen itemleri petler sizin yerinize otomatik olarak topluyor.Bu yüzden önemliler.

Ben legendary paket almıştım.Aldığıma değdi.İnci olayını sadece gerçek parayla satın alabiliyorsunuz.Oyun içi parayla pet almak çok zor.Pazara konur konmaz botlar, yada pazarda tetikte bekleyen arkadaşlar hemen .çekiyorlar ve pazara pet pek konmuyor.

Eğer sıkı bir mmorpg hayranı iseniz legendary efsanevi paketide almanızıda önerebilirim, daha karlı olursunuz.Dolu dolu bir paket.Bu pakette oyun size 300 ila 600 civarı inci veriyor.Bununla +1 pet alabilirsiniz.Tavsiyem çöl tilkisi yada penguen..

Oyun bence tam olarak p2w değil.Yani kısmen öyle fakat emeğiniz ilede bir yerlere gelebiliyorsunuz..p2w yaparsanız biraz daha hızlı gelişirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 10 Eylül 2018; 10:8:14 >
  • Oyuna sifirdan bir hesapla yeniden basladim, 40 level olup, nodelari falan ayarlayip AFK fishing + nodelarla para kasmaya basladim.

Bugun karakterin tam 20. gunune girdim ve 300m nakit para(sadece fishingden geldi) + bankalarda satilacak 700m cerez var hic kullanmayacagim enchantment itemlari vs. yani. Karakter ise suan 51 level olmak uzere.

Zinc, copper, iron, coal olarak ortalama her birinden 15'er bin adet var bankada, 50 bin oldugunda uretime baslayip onlari satinca da biraz oradan vuracam para.

Uzun lafin kisasi, tamamen AFK kalarak 20 gunde 1 trilyonun ustunde para ve 11 level kastim sifir bir hesapla.

Gunde ortalama 15-30m parayi zaten balikciliktan cukkaliyorum suan, nodelardan gelen itemlari daha islemedigimden hayirlarini gormedim ama onlarda itinayla birikiyor, topluca para gececek elime uretima basladigimda. Buyuk bir curgun yapicam.
    Cooking'de pro1 suan.

Yani demek istedigim, bu oyun AFK oynanir.
    Fishingle bir 57-58 level oldugumda belki item dizip spotlara gidebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi made off hit her -- 12 Eylül 2018; 0:53:30 >

• Oyundaki tüm zamanını life skil ve üretim için harcayan ve çok güzel para kazanan oyuncular var. Tabi bu kişiler daha önce diğer serverlarda oynayıp belirli bir tecrübeye sahip olan kişiler. Rehber videoları izleyip bir yol çizmek gerekiyor. Afk balıkçılık için şöyle bir öneri gösteriyorlar mesela katkılarının çoğunu çiftçiliğe yatırıyorlar ve bu şekilde para kazanıyorlar.
  • Afk balıkçılıkta güzel para var.

Bende yakında lifeskill ticaret alım satım işlerine başlıyacağım
  • quote:

Afk balıkçılıkta güzel para var.

Bende yakında lifeskill ticaret alım satım işlerine başlıyacağım
    Hocam yeni 56 olmak uzereyim de baslangicta verilen indirim kuponlari boşa gitmesin diye at techizati alasim var fakat oyun indirim mi yapiyor bedava mi dagitiyor boyle seyler olmus para güme gitmesin ne alayım 500 600 inci civarina(ilk bastaki acemi paketlerini zaten aldim :) )

Sana yolladığım mesajdaki discorda gel akşam. Şu anda hangi petlerin var?

Hangi karakteri açtın?

Epey hızlı kasmışsın. Helal olsun.

• doğru düzgün bir vpn yok mu oyunu indiremiyorum.openvpn kopup duruyor.
  • Balıkçılıktan nasıl o kadar para vuruyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: mba35

Balıkçılıktan nasıl o kadar para vuruyorsun?
    Butun gun karakter balikta, imperial delivery ile evde durmadigim gunler 3 kere, evde oldugum gunler 4 ya da 5 kere 2-3m(4x3=12m seklinde) arasi para kazaniyorum. 2 kutup ayim, 1 penguenim var. Cikan crystal shardlari da satiyorum 1.3m'den.
    EU piyasasini bilmiyorum, NA'da 1.1'den 1.4'e kadar fiyat araligi crystal shardlarin. Sansima ve aktifligime bagli olarak iste 15-30m arasi degisiyor baliktan gelen para.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi made off hit her -- 12 Eylül 2018; 20:56:46 >
  • Beyler oyuna yeni başlayacağım. Kunoichi açmayı düşünüyorum. Sizce karakter nasıldır, her türlü tavsiyeye açığım
  • GuNTiS kullanıcısına yanıt
    Pvp mod ve atak oynamayı seviyorsan striker aç.

Defansif bir tarzda oynamak istersen valkyrie.

kunoichi hakkında pek bilgim yok.

Büyücü ve cadı da iyidir yalnız pvp de zorlananilirsin.ustalaşmak gerekli pvp için

Mistik te iyidir.

Karakterlerin rehber videolarını YouTube da izleyerekte karar verebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 16 Eylül 2018; 16:43:53 >
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.