Şimdi Ara

Bkm Express-Migros 30/10 Money Jetkasalarda (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.050
Cevap
37
Favori
64.478
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Money card annemin, bkm hesabı ise benim(telefonlarda farklı). Dün alışveriş yaptım ve bugün money yattı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ViLLazZo kullanıcısına yanıt
    Bu cevap çok aydınlatıcı oldu,teşekkür ederim.
  • ViLLazZo kullanıcısına yanıt
    Ticari iletişim iznini kasada verebiliyor muyuz hocam?
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    Kasadan olur mu bilgim yok ama aşağıdaki linkten yapabilirsiniz

www.moneyclubkart.com/izin-mobile.aspx

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün 2 tane arka arkaya 30 ar tl yaptım cet kasadan, biri yatmış
    diğeri yatmamış.

arka arkaya yapıp 2 side yatan oldu mu?
  • moneykart ile başlansa oluyormu moneykartta kayıtlı telefon şartmı kapattırdım gereksiz hatlarımı çünkü...
  • ademcell A kullanıcısına yanıt
    Farketmiyor tel.no ile de girebilirsiniz,fiziki olarak money club kartı geçirerek de girebilirsiniz.İkisi de geçerli.
  • pazartesi iki farklı money kart ve tek bkm ile ödeme yapmıştım. Bugün birine 10 yatmış diğeri halen beklemede. Müşteri hizmetlerine yazdım bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhtyrmtl

Farketmiyor tel.no ile de girebilirsiniz,fiziki olarak money club kartı geçirerek de girebilirsiniz.İkisi de geçerli.

teşekkürler.
    ticari iletişim izni için sms atıyorlar oda ulaşamıyor ve sadece kart yetmemiş oluyor müşteri hizmetlerine kartlar için yeni no tanımlatmak gerekecek...

sanırım aynı bkm üyeliğiyle ayrı ayrı moneykartlara ödeme yapılsa sorun olmaz ...
  • 5 money kart 1 bkm ekpress hesabi ile 10 kez yatarlanabilir muyim. Yoksa bkm basina mi iki tane. Money puan verdigine gore sanki 10 kez katilirim gibi ?

• Ben MH ye sordum aynı gün arka arkaya 30 TL lik alışveriş yapsak oluyormu diye.. Baktı oluyor dedi, zaten ayrı günlerde diye Bir şart yok.

Benim puanlar yatmadı kayıt açtirdim... MH de hiç birşey bilmiyor anca dinleyip mail yazıp gönderiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: fox_doctor

Ayni fiş içinde diyelim 24 liralık gevrek alındın. 12 money mi yatacak? Onu 12 12 diye bölmek gerekmiyor mu?@boombip

Evet tek fiste olmasina ragmen gevrek icin 12 money yatmis. Bkm'nin money henuz yatmamis 👀
  • quote:

Orijinalden alıntı: Notilus

5 money kart 1 bkm ekpress hesabi ile 10 kez yatarlanabilir muyim. Yoksa bkm basina mi iki tane. Money puan verdigine gore sanki 10 kez katilirim gibi ?

Hocam benim anlamadığım bkm hesabina 2 adet işlem yapilabiliyor, bunu da bkm hesabına tanimli telefon numarası ile eleştiriyor. Bkm hesabindaki telefon numarasını değiştirerek 3. kez kazanilip kazanilmayacagi denenebilir

• Farkli money kartla bkm hesap puan yatti bilginize ayni kisi zorunlulugu yok

• Arka arkaya bir gün içinde 30 tl üzeri iki ayrı alışveriş yapsak yine alabiliyoruz değil mi ?
  • avantis A kullanıcısına yanıt
    Cevap gelince bana da yazar mısın?
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    Henüz dönüş yapılmadı. Sanırım sorun iletişim izinleri ile ilgili. Moneyclub sayfasına cep numaranızı girerek giriş yapın ve o izni açın . Sonra mhyi arayın.

• kesis38 kullanıcısına yanıt
    2 farklı money karttan birer alışveriş mi yaptın hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Notilus

5 money kart 1 bkm ekpress hesabi ile 10 kez yatarlanabilir muyim. Yoksa bkm basina mi iki tane. Money puan verdigine gore sanki 10 kez katilirim gibi ?

%90 ihtimalle money kart bazlı bir kampanya yani bkm hesabı önemli deil dediğiniz gibi olur ancak biri deneyip yazarsa %10 ihtimalide ortadan kaldırırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: avantis

Henüz dönüş yapılmadı. Sanırım sorun iletişim izinleri ile ilgili. Moneyclub sayfasına cep numaranızı girerek giriş yapın ve o izni açın . Sonra mhyi arayın.

Benim de izinler kapalıymış. Ancak uygulamadan değiştiremiyorum. 444'lü numarayı arayın diyor. Ve bkm yatmadı.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.