Şimdi Ara

Bkm Express-Migros 30/10 Money Jetkasalarda (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.050
Cevap
37
Favori
64.479
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    5 mayısta açıldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • senseman62 kullanıcısına yanıt
    Açılışa özel indirim falan oldu mu? Hiç sıcak fırsatlarda migros konusunda göremedik açıldığına dair bi haber

• Bkm de anakart olarak sectiginizden ceker.anakartin lnternet alisverisine acik olmasi lazim.yoksa ret para cekemez ret yazar

• Seyid Battal Gazi S kullanıcısına yanıt
    kartın internet alışverişine kapalı
  • senseman62 kullanıcısına yanıt
    braveheartgs43 kullanıcısına yanıt
    Açılıştan 1-2 gün önce migros konusuna yazmıştım ben aslında ben o gün gidemedim.. açılıştan Birgün sonra gittim.@braveheartgs43

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 16 Mayıs 2017; 15:58:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: liveistodie

kartın internet alışverişine kapalı

Teşekkürler hayır. 3 kart vardı ilki iptal olan kartımdı. İlk olduğu için onu ana kart olarak algılıyormuş. Onu sildim webden.

yarın bir kere daha 30 lira alsam olacak mı yani?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seyid Battal Gazi -- 16 Mayıs 2017; 18:52:44 >
  • Yulaf esmesi kampanyasiyla kombinezon yaptim (6 money/12 tl harcama).

30 lira harcamada toplam 10+12 money gelecek. 30 lirada 22 cashback. Gayet iyi 👊👊👊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 16 Mayıs 2017; 21:29:5 >
  • Dün TBG lerle birleştirerek yaptım TBGler yattı..İşlemleri peş peşe yaptım yüzyüze alışveriş olarak gözüküyor bakalım yarın 10+10 yatacak mı?
  • anakart son eklenen kartmış.
    benim son kart fnnsbnk tı ve int alışverişine kapatmıştım.
    cet kasada denedim olmadı.
    sonra durumu çakıp fnnsbnk ı bkm den sildim.
    en sona düşen karttan çekti oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boombip

Yulaf esmesi kampanyasiyla kombinezon yaptim (6 money/12 tl harcama).

30 lira harcamada toplam 10+12 money gelecek. 30 lirada 22 cashback. Gayet iyi 👊👊👊

bende oda kokusundan röptüşambır yaptım.
    30tl 10tl ye geldi.
  • boombip kullanıcısına yanıt
    Ayni fiş içinde diyelim 24 liralık gevrek alındın. 12 money mi yatacak? Onu 12 12 diye bölmek gerekmiyor mu?@boombip

• Aynı gün iki kere 30, 30 alsak oluyor mu arkadaşlar?
  • Kampanyadan sadece Money Club Kart üyesi olup, iletişim bilgileri eksiksiz ve iletişim izinleri alınmış müşteriler yararlanabilir.

İnce bir detay var..
  • dj_citax kullanıcısına yanıt
    dün ardarda yaptım alışverişi bakalım haber bekliyorum bende. 2 iş günü içerisinde hesabınıza yansıtılacaktır yazıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zZzhnn -- 17 Mayıs 2017; 10:3:30 >
  • dj_citax kullanıcısına yanıt
    Evet hocam, oluyor

• Bkm android uygulamasında, kartlar ekrandayken ana kart yapmak istediğiniz kartın üzerine basılı tutunca menü açılıyor.

Orada, "ana kart olarak belirle" ve diğer seçenekler geliyor.

Bilgi olsun diye yazayım dedim. Anakart yapmak için ekleme, silme yapılmasın boşuna diye.

• Beyler 75 tl ve üzeri küçük ev aletkeri alışverişine 15 money hediye kampanyası var iken sanalmarket sipariş verdim pazar günü mağazadan teslim almak istiyorum.Teslim tarihinde kampanya bittiği için 15 money yatmazmı.Sonuçta benim sipariş tarihimde bu kampanya vardı.Bilen arkadaşlar durumu aydınlatırsanız sevinirim.

• Hesap kartını ana kart yapmak istedim müsade etmiyor yav. Bende diğer kredi kartlarımı sistemden sildim
  • Money yatan oldu mu?

• ramses-59 kullanıcısına yanıt
    Yazdığınız şeyler konu ile ilgili değil. Siparişin ödemesini yaptıysanız 15 money yatar. Teslim alma tarihine bakmazlar. Yatmazsa bile müşteri hizmetleri ile görüşüp halledebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.