Şimdi Ara

BKM express'den çift kişilik sinema bileti hediye (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
532
Cevap
22
Favori
83.610
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: senseman62

Dün kampanya dönemi sonuydu sabah BKM den yeni kod geldi hemen
    Banada düzenli olarak geliyor. Bkm gerçekten düzgün bir kampanya yaptı. takip ediyorlar zamanında gönderiyorlar aksama olmadı hiç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beckhim23

Hocam hemen girebilirsiniz onceki bitince yeni kampanyaniz kaldigi yerden devam eder. Yani Mart 18 de bitiyorsa simdi girerseniz kodu 18 mart tarihinde yeni bir ayiniz otomatik olarak baslayacaktir.
    peki son kullanım tarihi var mı? "kodu şu tarihe kadar kullamalısınız" gibi
  • çaylaq kullanıcısına yanıt
    Merhaba xxxxx,

01.05.2019 tarihine kadar hediye kodunuzu kullanabilirsiniz.

Saygılarımızla
    Erman

Sinemia Destek Ekibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    kanun geçerli olduktan sonra da kullanılabilecek mi bunlar? ben olmaz diye almamıştım da
  • scorpion20 kullanıcısına yanıt
    Kanun haziranda başlamıyor mu? Adamlar 1 mayıs yazdılar.

3 ay süreyle gelmeye devam etmeyecek miydi? o açıdan demiştim
  • Kanun sinemiayı etkilemiyor ki, kodun kullanım süresi başka açıdan 1 mayıs yazılmıştır bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Aynen gönderdikleri kodun kullanım süresi 1 mayıs

• ben bugun çift kişilik hakkımı kullandım,normalde pnr verirdi bugun kart kullandırdı.Sinemianın elindeki PNR stogu bitti galiba artık kart kullandırıyor
    kod size mail ile gönderildikten sonra 30 gün içidne sisteme girilmeli..kodun hemen altında yazıyor bilgiler
  • senseman62 kullanıcısına yanıt
    Cinemaximum 2d ya da 3d mi?

• CHARISMATIC kullanıcısına yanıt
    Bana müşteri hizmetleri 1 mayıs dedi

3D... fakat gözlük vermedi bu sefer..her zaman PNR verirdi gözlük dahil olurdu...dün kartla alınca gözlük çıkmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 15 Mart 2019; 9:36:2 >
    Valla hocam herkes bi şey söylüyor bende anlamadım.Bana 2 gün önce kod geldi mail ile orda kodun kullanım süresi 1 ay yazıyor.Ekran görüntüsü alacaktım maili silmiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: CHARISMATIC

Valla hocam herkes bi şey söylüyor bende anlamadım.Bana 2 gün önce kod geldi mail ile orda kodun kullanım süresi 1 ay yazıyor.Ekran görüntüsü alacaktım maili silmiştim
    bana sinemia'dan gelen mailde kod süresi belirtilmemiş (25/02/2019 mail tarihi)
    ben gelen maile dönüş yaptım kodu hangi tarihe kadar kullanabilirim diye. 01/05/2019 a kadar kullanabilirsiniz diye dönüş yaptılar.
    Banada İlk kod sinemiadan geldiğinde skt yazmıyordu.Daha sonra BKM nin gönderdiklerinde skt yazıyor.Kod gelince direk giriyorum hesaba beklemiyorum

• arkadaşlar çok karışık bir konu ile ilgili bilgi ve tecrübenize ihtiyacım var.

2 adet bkm express üyeliği üzerinden kampanya koşullarını gerçekleştirdim.

1. hesaptan kodum geldi kullanmış olduğum mail adresi ile üyeliğimi açıp kodu sinemia da sorunsuz bi şekilde kullandım.

aradan zaman geçtikten sonra ikinci kodum geldi. bu kodu yeni açmış olduğum sinemia hesabında denedim önce ücret sıfır olarak gözüktü fakat daha sonra hesabıma çift kişilik üyelik tanımlanmadı.

sinemia ile 1 hafta dır görüşüyorum hala çözümleyemedik.

bkm yi aradım sorun bizden kaynaklı değil sinemia yı arayın dediler.
    bkm nin bana söylediği bkm de tanımlı hesabıızla sinemia da ki mail adresi aynı olmalı dediler ben farklı bi mail adresiyle kodu aktf ettiğim için hesap tanımlanamadı.

sorunu nasıl çözebiliriz. başına böyle bi durum gelen oldu mu ?

• gecemavisi06 G kullanıcısına yanıt
    mail aynı olmalı falan hikaye hocam...bir cevap veremeyince sallıyorlar.Siz ikinci kodu girdiğiniz de 0 tl yazdı fakat çift kişilik hakkınızı vermediyse sinemia ile irtibata geçin.Kodunuz hala mevcutsa şu kodu kullandım sisteminize bir bakın diyin.Kodunuz elinizde yoksa bkm express'e webden girin orda film zamanı kısmında kodunuz gözükür.

Ben bu ay bana gelen kodu hanımın hesabında kullandım sorunsuz sıkıntısız paket tanımlandı,yok mail aynı olacakmış yok şu bu hikaye.
    BKM express'den çift kişilik sinema bileti hediye

konu ile ilgili tekrar bi mail geldi kodu kullanmam gereken mail adresi farklıymış başka mail de kullandığım için otomatik iptal oldu dediler. yeni kod verdiler şu an. fakat şimdide şöyle bi sorun var. kullanmam gereken üyeliğin süresi devam etmekte süre bitince mi aktif edeceğim acaba
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.