Şimdi Ara

Biz hala 502 Bad Gateway hatası alalım, sizler 20 Milyon Tl'lik ofis yapın :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
2
Favori
7.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-9DE6A5ECA

Hocam istanbulda kalacak yerim yok ofiste bana yere bi' yatak atıp kalmama izin verirseniz geleyim

Alıntıları Göster
    Burada da yer yok ki
  • Onu geçtim mobil uygulama çöp ötesi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • r.H kullanıcısına yanıt
    Secim haberlerinde yerli haber yapmalarindan dir kesin xD

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Burada da yer yok ki

Alıntıları Göster
    Hocam 1 ay önce de o kadar yazdım, açtığım konular hala görünmüyor bunu ne zaman düzeltecekler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

Secim haberlerinde yerli haber yapmalarindan dir kesin xD
    reis 1:02'de size sesleniyor hocam
  • Ofise girince neden merhaba ben Mesut çevik demedi?

• Aga biz müteahhit, DH bize söyleydi kaliteli bir şekilde iyi fiyata yapardık beah.
  • Video süperdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Video süperdi.
    Enis Kirazoğlu'nun editlerini seviyorum ben de. Durduk yere düşük kalite yazılar ve arkada fon müziği. Çok basit ve kolay görünse de ne bileyim bir şekilde gülüyorum yani. Düşündüğüm kadar zeki değilim galiba :D
  • Adam işi biliyor valla hocam. Sonundaki kanalı takip isteği muhteşem.

• Bu yapilan tam da siyasi zihniyeti hep lüks hep lüks

• Avrupa 'da en yüksek trafik bizim ülke de ve DH 'ta olabilir nedeni dev gayet açık google 'da aramalarda bile Türkiye 1. 2. 'likleri yakalayabiliyorsa ne kadar boş millet olduğumuzu göstermeye yeter, ama yabancılar ise evlerinde iki yazlım iki proje yapayım diye zamanını en verimli şekilde geçirmeye çalışırlar o yüzden bizim millet anca oyun başında pubg başında forumda boş yazı peşinde gezer durursa tabiki de en yüksek bizim ülke de olması gayet doğal oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kara Komite

Burası teknoloji forumumuymuş yav
    kullanicilarin mesajlarini reklamlarla ingilizceye cevirebilen baska forum var mi? ilkleri basaran bir teknoloji forumu burasi tabikide

• Şu araya giren yazılar aşırı itici
  • quote:

Orijinalden alıntı: Veysigz

Şu araya giren yazılar aşırı itici
    Açıkçası onlar bana hoş geliyor
  • yıllardır severek kullandığım bu platform ne yazık ki çağın gereksinimlerini ne arayüzü ile ne altyapısı ile ne de yönetiliş biçimi ile karşılamıyor. öyle ki yıllar önce bir yardımlaşma ve dayanışma forumu olan ayrıca güncel haber ve incelemeleri ile kullanıcı dostu bir site idi. şu an ise mouse'um ile bir kullanıcının açtığı konuyu 4 5 kez kaydırıp abuk sabuk sponsor reklamlarını aşmam gerekiyor. Yapılan incelemeler tamamen sponsor telefon üreticileri vs'den alınan avantalara göre objektif olmaktan uzak biçimde yorumlar ile şekilleniyor. şu mesajı yazarken bile kenardan çıkan iğrenç bir google'reklamını kapatmak zorunda kalıyorum. Bu kadar büyük bir teknoloji sitesi daha kısa bir zaman önce mobil bir uygulama üretti. O bile kullanabilmemiz için değil sadece bizim de uygulamamız var demek için. Tez zamanda adam gibi bir alternatif oluşur umarım..
  • Dh tam fosil bir site teknoloji gelişti burada aralıklarla tam 2002den beridir varım en son 2008-2015 arası nerdeyse hiç bulaşmadım ama gerek konu dışındaki saçnalıklar olsun gerek site ağırlığı olsun gerek çökme olsun hiç bir değişim yok bildiğin nasıl bıraktı isem aynı kalmış mesela o teknolojinin sınıf atladığı 2008-2015 arası ne denirki buna sadece site üzerine sifon çekmek kalacak sanırım bir daha bırakırsam girmem bir daha yurt dışı planı yaparsam yine

• Dark-Child kullanıcısına yanıt
    Bu caps’i ne zaman görsem istemsizce bir gülme geliyor

Bu arada Donanımhaber’in ofisinin 20 milyon olduğunu kim söylemiş? Amazon’dan gelen para ile mi satın almışlar?

• deadlight54 kullanıcısına yanıt
    Aman beyfendi yapmayın , ağzımızın tadı kaçmasın .Ortalık karışık zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metrekare -- 21 Mayıs 2019; 23:34:52 >
  • Başlığı altı sıfır atılmadan önce mi attınız
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.